Organizacja Technika I Bezpieczeństwo osiągnęła 3 698 231 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 3 698 231 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 3 639 057 zł.
Zysk netto wyniósł 59 174 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -23 784 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 3 698 231 zł w 2025 roku. • 3 770 778 zł w 2024 roku. • 4 673 523 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 4942 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 59 174 zł w 2025 roku. • 39 488 zł w 2024 roku. • 100 202 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Technika I Bezpieczeństwo wynosi 3 186 066 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
483 881 zł a 9 245 577 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 64 398 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 3 186 066 zł w 2025 roku. • 3 111 305 zł w 2024 roku. • 4 226 370 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Technika I Bezpieczeństwo wynosi 66 tys. zł.
EBITDA Technika I Bezpieczeństwo wynosi 75 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
5816 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 65 817 zł w
2025 roku. • 43 943 zł w
2024 roku. • 102 519 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
6587 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 75 482 zł w
2025 roku. • 59 134 zł w
2024 roku. • 110 761 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Technika I Bezpieczeństwo wynosi 6 osób.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 6 os. w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Technika I Bezpieczeństwo wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Technika I Bezpieczeństwo wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,066% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,03% w 2024 roku. • 0,03% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Technika I Bezpieczeństwo charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Technika I Bezpieczeństwo wynosi 105 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 10 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 222 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 10 tys. zł a 222 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
11 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 105 tys. zł w 2025 roku. • 99 tys. zł w 2024 roku. • 146 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 10 tys. zł w 2025 roku. • 7 tys. zł w 2024 roku. • 15 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 222 tys. zł w 2025 roku. • 198 tys. zł w 2024 roku. • 321 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
1 134 248
zł.
Koszty operacyjne Technika I Bezpieczeństwo wyniosły
3 632 414
zł.
Wynagrodzenia stanowią
31%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
37 391 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 1 134 248 zł w 2025 roku • 896 913 zł w 2024 roku • 859 582 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
1.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
31% w 2025 roku •
24% w 2024 roku •
19% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Technika I Bezpieczeństwo wyniosła 760 413 zł.
a
ktywa obrotowe to 748 419 zł.
a
ktywa trwałe to 11 994 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 760 413 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 115 238 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 645 175 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 68 733 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 760 413 zł w 2025 roku. • 764 809 zł w 2024 roku. • 1 208 921 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 8%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 9%.
Marża operacyjna wyniosła 2%.
Marża netto wyniosła 2%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.1 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.1 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Technika I Bezpieczeństwo wyniosły 115 238 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 760 413 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 15%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -47 718 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 115 238 zł w 2025 roku • 178 808 zł w 2024 roku • 262 414 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 27.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 15% w 2025 roku • 23% w 2024 roku • 22% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Technika I Bezpieczeństwo wykazała przychody na poziomie 3 698 231 zł.
Organizacja zarobiła 65 817 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 6643 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 59 174 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 10% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 830 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 6643 zł w 2025 roku • 4177 zł w 2024 roku • 2244 zł w 2023 roku
Organizacja Technika I Bezpieczeństwo wykazała zysk netto większy niż 72% organizacji z branży "Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania".
Organizacja wykazała przychód większy niż 90% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 77% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 47% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 40% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 37% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 60% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 50% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 71% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.03%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 72% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 90% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 77% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 47% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 40% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 37% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 60% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 50% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 71% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.03%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 8 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 48 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 76 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-48
dni względem terminu
8
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 16 dni30-04-2026
2024
w terminie15-07-2025
2023
−18 dni27-06-2024
2022
−2 mies. 27 dni19-04-2023
2021
−2 mies. 12 dni04-08-2022
2020
−3 mies. 17 dni30-06-2021
2019
−16 dni29-09-2020
2018
−1 mies. 29 dni17-05-2019
2017
+1 dni16-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Marciniak Łukasz posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 20.09.2011 jest Marciniak Łukasz kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 23.03.2010 do 20.09.2011
był Sekunda Sławomir kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 16.05.2002 do 23.03.2010 najwięcej udziałów posiadała Seka. Jej udziały w tym czasie wynosiły 70%.