Organizacja Handlowo - JAW II Janusz Stachowicz osiągnęła 23 179 572 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 23 148 574 zł. Pozostałe przychody to 30 998 zł.
Całkowite koszty wyniosły 20 088 226 zł.
Zysk netto wyniósł 3 060 348 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -2 382 687 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 23 179 572 zł w 2025 roku. • 26 248 145 zł w 2024 roku. • 29 053 659 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 326 592 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 3 060 348 zł w 2025 roku. • 3 711 107 zł w 2024 roku. • 2 887 505 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Handlowo - JAW II Janusz Stachowicz wynosi 30 364 702 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
2 670 261 zł a 57 948 931 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 37 146 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 30 364 702 zł w 2025 roku. • 35 501 524 zł w 2024 roku. • 33 459 756 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Handlowo - JAW II Janusz Stachowicz wynosi 3,05 mln zł.
EBITDA Handlowo - JAW II Janusz Stachowicz wynosi 3,11 mln zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
325 583 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 3 052 280 zł w
2025 roku. • 3 632 090 zł w
2024 roku. • 2 802 409 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
324 853 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 3 110 392 zł w
2025 roku. • 3 717 702 zł w
2024 roku. • 2 888 022 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Handlowo - JAW II Janusz Stachowicz.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Handlowo - JAW II Janusz Stachowicz wynosi 2,83%. To oznacza, że firma ma szansę 2,83% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,007% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,83% w 2025 roku. • 2,82% w 2024 roku. • 2,81% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Handlowo - JAW II Janusz Stachowicz wynosi 0,05%. To oznacza, że firma ma szansę 0,05% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,020% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,05% w 2025 roku. • 0,03% w 2024 roku. • 0,05% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Handlowo - JAW II Janusz Stachowicz charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Handlowo - JAW II Janusz Stachowicz wynosi 768 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 458 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,21 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 458 tys. zł a 1,21 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
22 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 768 tys. zł w 2025 roku. • 896 tys. zł w 2024 roku. • 798 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 458 tys. zł w 2025 roku. • 545 tys. zł w 2024 roku. • 420 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,21 mln zł w 2025 roku. • 1,41 mln zł w 2024 roku. • 1,16 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
1 120 318
zł.
Koszty operacyjne Handlowo - JAW II Janusz Stachowicz wyniosły
20 096 294
zł.
Wynagrodzenia stanowią
6%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
95 230 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 1 120 318 zł w 2025 roku • 994 080 zł w 2024 roku • 906 929 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
6% w 2025 roku •
4% w 2024 roku •
3% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Handlowo - JAW II Janusz Stachowicz wyniosła 7 070 664 zł.
a
ktywa obrotowe to 6 960 042 zł.
a
ktywa trwałe to 110 622 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 7 070 664 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 3 510 316 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 3 560 348 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 165 587 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 7 070 664 zł w 2025 roku. • 6 908 931 zł w 2024 roku. • 6 273 799 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 43%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 86%.
Marża operacyjna wyniosła 13%.
Marża netto wyniosła 13%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4.4 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4.9 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Handlowo - JAW II Janusz Stachowicz wyniosły 3 510 316 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 7 070 664 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 50%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -161 005 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 3 510 316 zł w 2025 roku • 2 697 824 zł w 2024 roku • 2 886 294 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 4.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 50% w 2025 roku • 39% w 2024 roku • 46% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Handlowo - JAW II Janusz Stachowicz wykazała przychody na poziomie 23 179 572 zł.
Organizacja zarobiła 3 060 348 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 3 060 348 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Handlowo - JAW II Janusz Stachowicz wykazała zysk netto większy niż 94% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana żywności, napojów i wyrobów tytoniowych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 88% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 89% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 55% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 84% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 83% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 92% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 90% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 1%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 94% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 88% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 89% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 55% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 84% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 83% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 92% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 90% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 1%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 112 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 77 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-112
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 17 dni29-04-2026
2024
−2 mies. 22 dni24-04-2025
2023
−2 mies. 23 dni23-04-2024
2022
−2 mies. 19 dni27-04-2023
2021
−5 mies. 12 dni06-05-2022
2020
−5 mies. 20 dni28-04-2021
2019
−6 mies. 3 dni15-04-2020
2018
−2 mies. 29 dni17-04-2019
2017
−2 mies. 22 dni24-04-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki