SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja Motosolutions osiągnęła 7 709 971 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 7 709 971 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 7 705 392 zł.
Zysk netto wyniósł 4579 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 3 854 985 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 7 709 971 zł w 2025 roku. • 4 146 779 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 2290 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 4579 zł w 2025 roku. • 12 588 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Motosolutions wynosi 5 263 835 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
45 791 zł a 19 274 926 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 2 631 917 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 5 263 835 zł w 2025 roku. • 2 916 974 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Motosolutions wynosi 13 tys. zł.
EBITDA Motosolutions wynosi 17 tys. zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Motosolutions wynosi 35 osób.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Motosolutions wynosi 2,89%. To oznacza, że firma ma szansę 2,89% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,730% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,89% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 4,35% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Motosolutions wynosi 0,18%. To oznacza, że firma ma szansę 0,18% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,060% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,18% w 2025 roku. • 0,12% w 2024 roku. • 0,06% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Motosolutions charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Motosolutions wynosi 102 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 1 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 308 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 1 tys. zł a 308 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
51 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 102 tys. zł w 2025 roku. • 61 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 1 tys. zł w 2025 roku. • 3 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 308 tys. zł w 2025 roku. • 166 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
4 898 581
zł.
Koszty operacyjne Motosolutions wyniosły
7 697 139
zł.
Wynagrodzenia stanowią
64%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
2 449 290 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 4 898 581 zł w 2025 roku • 2 352 347 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
31.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
64% w 2025 roku •
57% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Motosolutions wyniosła 696 079 zł.
a
ktywa obrotowe to 672 849 zł.
a
ktywa trwałe to 23 230 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 696 079 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 555 362 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 140 717 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 348 039 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 696 079 zł w 2025 roku. • 521 572 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 1%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 3%.
Marża operacyjna wyniosła 0%.
Marża netto wyniosła 0%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji nie zmienia się w czasie.
Marża netto organizacji nie zmienia się w czasie.
Zadłużenie
Zobowiązania Motosolutions wyniosły 555 362 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 696 079 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 80%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 277 681 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 555 362 zł w 2025 roku • 385 433 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 80% w 2025 roku • 74% w 2024 roku • 0% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Motosolutions wykazała przychody na poziomie 7 709 971 zł.
Organizacja zarobiła 11 623 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 7044 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 4579 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 61% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 3522 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 7044 zł w 2025 roku • 11 997 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Motosolutions wykazała zysk netto większy niż 54% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa i detaliczna motocykli, ich naprawa i konserwacja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do nich".
Organizacja wykazała przychód większy niż 68% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 61% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 46% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 33% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 29% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 50% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 31% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 77% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 4%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 54% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 68% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 61% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 46% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 33% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 29% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 50% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 31% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 77% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 4%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 69 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 83 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-69
dni względem terminu
2
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 23 dni23-04-2026
2024
−1 mies. 25 dni21-05-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Pater Wojciech posiada 500
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 14.10.2024 jest Pater Wojciech kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 13.06.2024 do 14.10.2024
był Liberty Corporation kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 23.05.2024 do 13.06.2024 najwięcej udziałów posiadał Liberty Corporation. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.