Organizacja CSA Capital osiągnęła 4 673 711 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 4 673 701 zł. Pozostałe przychody to 11 zł.
Całkowite koszty wyniosły 4 008 989 zł.
Zysk netto wyniósł 664 711 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 2 336 856 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 4 673 711 zł w 2025 roku. • 3 289 113 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 332 356 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 664 711 zł w 2025 roku. • -166 170 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji CSA Capital wynosi 6 156 059 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
381 406 zł a 11 684 279 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 3 078 029 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 6 156 059 zł w 2025 roku. • 2 192 742 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie CSA Capital mieści się w przedziale 2 — 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 — 10 os. (szac.) w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji CSA Capital wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,725% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 4,35% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji CSA Capital wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,015% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2025 roku. • 0,48% w 2024 roku. • 0,06% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
CSA Capital charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla CSA Capital wynosi 140 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 100 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 187 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 100 tys. zł a 187 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
70 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 140 tys. zł w 2025 roku. • 10 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 100 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 187 tys. zł w 2025 roku. • 126 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
1 334 336
zł.
Koszty operacyjne CSA Capital wyniosły
4 008 948
zł.
Wynagrodzenia stanowią
33%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
667 168 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 1 334 336 zł w 2025 roku • 1 040 647 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
16.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
33% w 2025 roku •
30% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów CSA Capital wyniosła 684 177 zł.
a
ktywa obrotowe to 684 177 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 684 177 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 508 541 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 175 636 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 342 088 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 684 177 zł w 2025 roku. • 415 960 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 97%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 131%.
Marża operacyjna wyniosła 14%.
Marża netto wyniosła 14%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 48.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 65.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 7 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania CSA Capital wyniosły 175 636 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 684 177 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 26%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 87 818 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 175 636 zł w 2025 roku • 572 130 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 26% w 2025 roku • 138% w 2024 roku • 0% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja CSA Capital wykazała przychody na poziomie 4 673 711 zł.
Organizacja zarobiła 664 711 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 664 711 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku