SĄD REJONOWY DLA ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO, CZŁONEK ZARZĄDU REPREZENTUJE SPÓŁKĘ SAMODZIELNIE. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
Produkcja ręcznie wykonanych akcesoriów skórzanych|Oferta obejmuje paski, portfele, torby i dodatki|Używanie wysokiej jakości skóry licowej i włoskich tkanin|14 dni na zwrot i wymianę bez podawania przyczyny|Wsparcie dla klientów na każdym etapie zakupu
ZIGNER to polska marka specjalizująca się w produkcji i sprzedaży eleganckich, ręcznie wykonanych akcesoriów skórzanych, takich jak paski, portfele, torby oraz różnorodne dodatki. Wyróżnia się na tle konkurencji dzięki rzemieślniczej precyzji oraz wykorzystaniu wyłącznie najwyższej jakości materiałów, takich jak skóra licowa i włoskie tkaniny. Wszystkie produkty ZIGNER są starannie projektowane z dbałością o najdrobniejsze detale, co zapewnia zarówno estetyczny wygląd, jak i długowieczność produktów. Klienci mogą liczyć na dodatkowe wsparcie podczas zakupu, dzięki czemu proces jest przyjemny i bezproblemowy. Firma oferuje 14-dniową możliwość zwrotu bądź wymiany towaru bez podawania przyczyny, co dodatkowo podkreśla jej zaangażowanie w satysfakcję klientów. W ramach polityki zrównoważonego rozwoju, ZIGNER wspiera również rękodzieło, co czyni jej ofertę jeszcze bardziej wyjątkową.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Zigner osiągnęła 221 898 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 221 892 zł. Pozostałe przychody to 5 zł.
Całkowite koszty wyniosły 208 799 zł.
Zysk netto wyniósł 13 093 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 110 949 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 221 898 zł w 2025 roku. • 200 769 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 6547 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 13 093 zł w 2025 roku. • 32 535 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Zigner wynosi 238 275 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
37 971 zł a 554 744 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 119 137 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 238 275 zł w 2025 roku. • 292 137 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Zigner.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Zigner wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,720% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 4,35% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Zigner wynosi 0,01%. To oznacza, że firma ma szansę 0,01% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,025% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,01% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,06% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Zigner charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Zigner wynosi 18 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 3 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 64 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 3 tys. zł a 64 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
9 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 18 tys. zł w 2025 roku. • 16 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 3 tys. zł w 2025 roku. • 6 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 64 tys. zł w 2025 roku. • 55 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
-36 722
zł.
Koszty operacyjne Zigner wyniosły
-206 707
zł.
Wynagrodzenia stanowią
18%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-18 361 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • -36 722 zł w 2025 roku • -46 501 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
8.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
18% w 2025 roku •
28% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Zigner wyniosła 58 441 zł.
a
ktywa obrotowe to 58 441 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 58 441 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 50 628 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 7813 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 29 221 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 58 441 zł w 2025 roku. • 43 405 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 22%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 26%.
Marża operacyjna wyniosła 193%.
Marża netto wyniosła 6%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 11 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 13 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 96.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Zigner wyniosły 7813 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 58 441 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 13%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 3907 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 7813 zł w 2025 roku • 5871 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 13% w 2025 roku • 14% w 2024 roku • 0% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Zigner wykazała przychody na poziomie 221 898 zł.
Organizacja zarobiła 14 603 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 1510 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 13 093 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 10% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 755 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 1510 zł w 2025 roku • 3485 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Zigner wykazała zysk netto większy niż 70% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet".
Organizacja wykazała przychód większy niż 60% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 54% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 37% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 65% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 99% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 79% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 62% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 72% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 70% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 60% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 54% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 37% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 65% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 99% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 79% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 62% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 72% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 106 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 106 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-106
dni względem terminu
2
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 16 dni31-03-2026
2024
−3 mies. 16 dni31-03-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Garbarczyk Rafał posiada 80
udziałów,
które stanowią
80.0% firmy.