FUNDACJA SHOOTERS
KRS 0001059534 NIP 6653060588 REGON 526478467

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
180 tys.
zł
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
830 tys.
zł
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
22 tys.
zł
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
614 tys.
zł
Info
Województwo
WIELKOPOLSKIE
Miejscowość
KONIN
Adres
UL. PLAC ZAMKOWY, 14
Kod pocztowy
62-500
Rejestracja
2023-09-27
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
FUNDACJA
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
OŚWIADCZENIA WOLI W IMIENIU FUNDACJI, W TYM W SPRAWACH MAJĄTKOWYCH, SKŁADA KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
Organ nadzoru
RADA FUNDACJI

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Fundacja Shooters osiągnęła 830 299 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 830 299 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 808 738 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 21 561 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 8955 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 830 299 zł w 2025 roku.
• 821 344 zł w 2024 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 16 729 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 21 561 zł w 2025 roku.
• 4833 zł w 2024 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Fundacja Shooters wynosi 614 315 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 18 437 zł a 1 933 318 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 107 354 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 614 315 zł w 2025 roku.
• 506 961 zł w 2024 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Fundacja Shooters wynosi 22 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA Fundacja Shooters wynosi 44 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi 16 729 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 21 561 zł w 2025 roku.
• 4833 zł w 2024 roku.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi 14 718 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• 43 779 zł w 2025 roku.
• 29 061 zł w 2024 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Zatrudnienie Fundacja Shooters wynosi 6 osób.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 3 obwieszczenia dotyczące organizacji Fundacja Shooters.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 15 września 2025 (MSiG nr 178/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
3 obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
3 mniej istotne obwieszczenia Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 1267113. FUNDACJA SHOOTERS. KRS 0001059534. SYSTEM, wpis do rejestru: 27.09.2023. [RDF/797132/25/820]
    MSiG 178/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/797132/25/820 Nr ogłoszenia: 1267113
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 18.08.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 27.09.2023 DO 31.12.2024
  2. Poz. 1267112. FUNDACJA SHOOTERS. KRS 0001059534. SYSTEM, wpis do rejestru: 27.09.2023. [RDF/797132/25/419]
    MSiG 178/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/797132/25/419 Nr ogłoszenia: 1267112
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 18.08.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 18.08.2025 okres OD 27.09.2023 DO 31.12.2024
  3. Poz. 1245298. FUNDACJA SHOOTERS. KRS 0001059534. SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 27.09.2023. [PO.IX NS-REJ.KRS/20004/23/629]
    MSiG 194/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: PO.IX NS-REJ.KRS/20004/23/629 Nr ogłoszenia: 1245298
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 27.09.2023 dokonano wpisu do rejestru KR nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. FUNDACJA 3. FUN DACJA SHOOTERS 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo WIELKOPOLSKIE powiat KONIN gmina KONIN O K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O miejscowość KONIN 2. miejscowość KONIN ulica UL. PLAC ZAMKOWY nr domu 14 kod pocztowy 0 62-500 poczta KONIN kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o statucie 1 1. 06.09.2023 R. Rub. 5. 1. CZ NIEOZNACZONY Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. OŚWIADCZENIA WOLI W IMIENIU FUNDACJI, W TYM W SPRAWACH MAJĄTKOWYCH, SKŁADA KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. JACKOWSKI 2. SZYMON 3. [ukryto] 5. PREZES 2 1. MILA 2. IRENEUSZ 3. [ukryto] 5. WICEPREZES Rub. 2. Organ nadzoru 1 1. RADA FUNDACJI PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. MILA 2. AGNIESZKA 3. [ukryto] 2 1. MOTYLEWSKA 2. MARTA 3. [ukryto] Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 93 11 Z DZIAŁALNOŚĆ OBIEKTÓW SPORTOWYCH 1 2. 93 13 Z DZIAŁALNOŚĆ OBIEKTÓW SŁUŻĄCYCH POPRAWIE KONDYCJI FIZYCZNEJ 2 2. 85 51 Z POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI SPORTOWEJ ORAZ ZAJĘĆ SPORTOWYCH I REKREACYJNYCH 3 2. 73 11 Z DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI REKLAMOWYCH 4 2. 47 19 Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA W NIEWYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 5 2. 47 91 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET 6 2. 74 90 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 7 2. 93 29 B POZOSTAŁA DZIAS ŁALNOŚĆ ROZRYWKOWA I REKREACYJNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 8 2. 56 21 Z PRZY- - GOTOWYWANIE I DOSTARCZANIE ŻYWNOŚCI DLA ODBIORCÓW ZEWNĘTRZNYCH (KATERING) 9 2. 58 19 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZA

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Fundacja Shooters nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Fundacja Shooters wynosi 1,67%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,690% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 1,67% w 2025 roku.
• 2,77% w 2024 roku.
• 0,29% w 2023 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Fundacja Shooters charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
icon custom:bullet-chevron
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2025 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Fundacja Shooters wynosi 9 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 33 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 33 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2024 a 2025 rokiem. Zmiana wynosi 4 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 9 tys. zł w 2025 roku.
• 5 tys. zł w 2024 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 33 tys. zł w 2025 roku.
• 33 tys. zł w 2024 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 387 194 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Fundacja Shooters wyniosły 808 738 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wynagrodzenia stanowią 47,9% kosztów operacyjnych.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi 104 469 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 387 194 zł w 2025 roku
• 282 725 zł w 2024 roku
icon custom:bullet-chevron
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi 13,3 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 47,9% w 2025 roku
• 34,6% w 2024 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Fundacja Shooters wyniosła 179 768 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa trwałe to 75 912 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe to 103 856 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 179 768 zł.
icon custom:bullet-chevron
Kapitał (fundusz) własny to 26 394 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 153 375 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 31 130 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 21 561 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 179 768 zł sumy bilansowej i 26 394 zł kapitału własnego w 2025 roku.
• 210 898 zł sumy bilansowej i 4833 zł kapitału własnego w 2024 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 11,99%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 81,69%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 2,6%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 2,6%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 10 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 18 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2 punkty procentowe rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2 punkty procentowe rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Fundacja Shooters wyniosły 153 375 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 179 768 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 85,3%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 52 691 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 153 375 zł w 2025 roku
• 206 066 zł w 2024 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi 13 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 85% w 2025 roku
• 98% w 2024 roku

Wierzyciele

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Fundacja Shooters ma 153 375 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
icon custom:bullet-chevron
Największa część to rezerwy i rozliczenia: 80 985 zł (53%).
icon custom:bullet-chevron
Dalej: państwu 35 138 zł (23%), pracownikom 29 252 zł (19%).
icon custom:bullet-chevron
Pozostali, 8000 zł (5%), to część, której sprawozdanie nie rozbija (jeśli są pożyczki od spółki dominującej lub spółek z nią powiązanych, siedzą tutaj).
icon custom:bullet-chevron
Nie jest winna nic (0 zł): dostawcom, bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdanie podaje tylko kredyty długoterminowe, więc kwota dla banków może być zaniżona (brakująca część jest w „pozostałych”).
icon custom:bullet-chevron
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
icon custom:bullet-chevron
W roku 2025 największa część zobowiązań stanowią rezerwy i rozliczenia (bez konkretnego wierzyciela): 53% (w 2024: 48%).
icon custom:bullet-chevron
Udział banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej zmalał z poniżej 1% (2024) do 0% (2025).
icon custom:bullet-chevron
W roku 2023 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.
icon custom:bullet-chevron
W latach 2024, 2025 sprawozdanie podaje tylko część kredytów (krótko- albo długoterminowe), więc udział banków może być zaniżony.

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Fundacja Shooters wynosi 1,43 - aktywa obrotowe z zapasem pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na bezpiecznym poziomie.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 1,43.
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 0,1, czyli same środki pieniężne pokrywają 10% zobowiązań krótkoterminowych - w typowym przedziale referencyjnym (0,1-0,2).
icon custom:bullet-chevron
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 0,11 miesiąca.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (103 856 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (72 390 zł) o 31 467 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
icon custom:bullet-chevron
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 1,43 w 2025 roku
• 1,08 w 2024 roku

Obsługa długu

icon custom:bullet-chevron
Kredyty i pożyczki organizacji Fundacja Shooters: 0 zł, gotówka: 7179 zł. Pełnej kwoty długu sprawozdanie nie podaje, więc dług netto jest nieznany.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdanie podaje tylko kredyty długoterminowe, więc kwota długu może być niepełna.
icon custom:bullet-chevron
Kwota kredytów i pożyczek nie obejmuje grupy kapitałowej ani spółek, w których organizacja ma udziały. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 153 375 zł - sekcja Zadłużenie.

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji Fundacja Shooters wynosi 51 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 0 dni, bo sprawozdanie wykazuje 0 zł zobowiązań wobec dostawców albo kwotę znikomą wobec kosztów - to nie jest termin płatności.
icon custom:bullet-chevron
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 51 dni. Przy zerowej albo skrajnej rotacji co najmniej jednej ze stron nie opisuje ona realnego przesunięcia terminów płatności.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
icon custom:bullet-chevron
Należności handlowe organizacji wynoszą 96 677 zł, z czego 96 677 zł ma termin do 12 miesięcy.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 51 dni w 2025 roku
• 43 dni w 2024 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Fundacja Shooters wynoszą 808 738 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 323 077 zł, czyli 40% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to usługi obce: 313 410 zł, czyli 39% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 85 915 zł, czyli 11% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły:
• 809 tys. zł w 2025 roku
• 817 tys. zł w 2024 roku
• 0 zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2025 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), usługi obce, zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

Brak danych o podatku dochodowym.


icon custom:bullet-chevron
Organizacja Fundacja Shooters wykazała zysk netto większy niż 62% organizacji z branży "Działalność obiektów sportowych".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 55% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 40% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 70% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 54% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 51% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 69% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 81% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,01%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 62% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 55% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 40% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 70% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 54% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 51% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 69% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 81% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0,01%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 20 z 21 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym: 696 086,26
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów 698 784,04
B. Koszty działalności operacyjnej 808 737,67
I. Amortyzacja 22 218,24
II. Zużycie materiałów i energii 85 914,86
III. Usługi obce 313 410,08
IV. Podatki i opłaty, w tym: 0,00
V. Wynagrodzenia 323 076,54
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1) 64 117,95
VII. Pozostałe koszty rodzajowe 0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) -112 651,41
D. Pozostałe przychody operacyjne 134 212,54
II. Dotacje 134 212,54
IV. Inne przychody operacyjne 0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne 0,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E) 21 561,13
G. Przychody finansowe 0,00
H. Koszty finansowe 0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H) 21 561,13
L. Zysk (strata) netto (I–J–K) 21 561,13

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Fundacja Shooters składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 66 dni po ustawowym terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 97 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2025
+3 mies. 7 dni
2024
+1 mies. 4 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Udziałowcy

Brak danych o udziałowcach.


Reprezentacja