Organizacja Kotlarska 42 Kapała Markiel osiągnęła 15 373 829 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 15 373 829 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 15 002 074 zł.
Zysk netto wyniósł 371 754 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 5 124 610 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 15 373 829 zł w 2025 roku. • 14 505 988 zł w 2024 roku. • 14 664 219 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 123 918 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 371 754 zł w 2025 roku. • 408 712 zł w 2024 roku. • 3 467 662 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Kotlarska 42 Kapała Markiel wynosi 12 432 683 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
696 446 zł a 38 434 572 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 4 144 228 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 12 432 683 zł w 2025 roku. • 11 723 136 zł w 2024 roku. • 23 757 889 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Kotlarska 42 Kapała Markiel wynosi 440 tys. zł.
EBITDA Kotlarska 42 Kapała Markiel wynosi 573 tys. zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Kotlarska 42 Kapała Markiel wynosi 22 osób.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 22 os. w 2025 roku. • 17 os. w 2024 roku. • 19 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Kotlarska 42 Kapała Markiel wynosi 2,86%. To oznacza, że firma ma szansę 2,86% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,497% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,86% w 2025 roku. • 2,86% w 2024 roku. • 2,86% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Kotlarska 42 Kapała Markiel wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,150% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2025 roku. • 0,06% w 2024 roku. • 0,13% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Kotlarska 42 Kapała Markiel charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 3 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Kotlarska 42 Kapała Markiel wynosi 280 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 66 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 615 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 66 tys. zł a 615 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
93 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 280 tys. zł w 2025 roku. • 243 tys. zł w 2024 roku. • 381 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 66 tys. zł w 2025 roku. • 80 tys. zł w 2024 roku. • 10 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 615 tys. zł w 2025 roku. • 580 tys. zł w 2024 roku. • 694 tys. zł w 2023 roku.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
617 221 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 1 851 662 zł w 2025 roku • 1 558 241 zł w 2024 roku • 1 360 003 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
4.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
12% w 2025 roku •
11% w 2024 roku •
12% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Kotlarska 42 Kapała Markiel wyniosła 1 314 650 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 187 263 zł.
a
ktywa trwałe to 127 387 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 314 650 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 386 056 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 928 594 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 29 165 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 314 650 zł w 2025 roku. • 1 258 778 zł w 2024 roku. • 1 098 034 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 28%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 40%.
Marża operacyjna wyniosła 3%.
Marża netto wyniosła 2%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 9.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 13.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Kotlarska 42 Kapała Markiel wyniosły 386 056 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 314 650 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 29%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -280 366 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 386 056 zł w 2025 roku • 701 938 zł w 2024 roku • 949 906 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 23.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 29% w 2025 roku • 56% w 2024 roku • 87% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Kotlarska 42 Kapała Markiel wykazała przychody na poziomie 15 373 829 zł.
Organizacja zarobiła 439 765 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 68 011 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 371 754 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 15% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 22 670 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 68 011 zł w 2025 roku • 127 143 zł w 2024 roku • 34 866 zł w 2023 roku