Organizacja Isini CAR Rent osiągnęła 226 426 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 223 425 zł. Pozostałe przychody to 3001 zł.
Całkowite koszty wyniosły 214 064 zł.
Zysk netto wyniósł 9362 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 75 475 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 226 426 zł w 2025 roku. • 168 335 zł w 2024 roku. • 115 890 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 3121 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 9362 zł w 2025 roku. • -5018 zł w 2024 roku. • 40 580 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Isini CAR Rent wynosi 231 615 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
43 218 zł a 566 065 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 77 205 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 231 615 zł w 2025 roku. • 142 645 zł w 2024 roku. • 273 767 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Isini CAR Rent mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Isini CAR Rent wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,480% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Isini CAR Rent wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,010% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2025 roku. • 0,04% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Isini CAR Rent charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 3 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Isini CAR Rent wynosi 8 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 1 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 20 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 1 tys. zł a 20 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
3 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 8 tys. zł w 2025 roku. • 5 tys. zł w 2024 roku. • 8 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 1 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 3 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 20 tys. zł w 2025 roku. • 14 tys. zł w 2024 roku. • 16 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Isini CAR Rent wyniosły
216 527
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 5111 zł w 2024 roku • 3424 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
3% w 2024 roku •
5% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Isini CAR Rent wyniosła 229 764 zł.
a
ktywa obrotowe to 229 764 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 229 764 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 57 624 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 172 141 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 76 588 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 229 764 zł w 2025 roku. • 225 888 zł w 2024 roku. • 91 978 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 4%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 16%.
Marża operacyjna wyniosła 3%.
Marża netto wyniosła 4%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Isini CAR Rent wyniosły 172 141 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 229 764 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 75%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 57 380 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 172 141 zł w 2025 roku • 185 326 zł w 2024 roku • 46 398 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 75% w 2025 roku • 82% w 2024 roku • 50% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Isini CAR Rent wykazała przychody na poziomie 226 426 zł.
Organizacja zarobiła 9414 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 52 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 9362 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 1% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 17 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 52 zł w 2025 roku • 164 zł w 2024 roku • 78 zł w 2023 roku
Organizacja Isini CAR Rent wykazała zysk netto większy niż 65% organizacji z branży "Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli".
Organizacja wykazała przychód większy niż 50% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 46% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 74% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 46% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 39% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 64% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 60% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 50% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.3%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 65% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 50% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 46% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 74% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 46% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 39% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 64% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 60% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 50% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.3%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 3 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 2 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 34 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 107 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-34
dni względem terminu
2
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 17 dni30-03-2026
2024
+9 dni24-07-2025
2023
−4 dni11-07-2024
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie