SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO, OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA JEDYNY CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO, DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU.
Organizacja Eastnine NRE osiągnęła 22 332 580 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 18 592 164 zł. Pozostałe przychody to 3 740 416 zł.
Całkowite koszty wyniosły 18 224 008 zł.
Zysk netto wyniósł 368 156 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 22 332 580 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 22 332 580 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 368 156 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 368 156 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Eastnine NRE wynosi 201 919 272 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
3 681 560 zł a 989 644 060 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 201 919 272 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 201 919 272 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Eastnine NRE wynosi 8,56 mln zł.
EBITDA Eastnine NRE wynosi 4,18 mln zł.
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Eastnine NRE wynosi 2,52%. To oznacza, że firma ma szansę 2,52% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 1,830% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,52% w 2024 roku. • 4,35% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Eastnine NRE wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,030% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2024 roku. • 0,06% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Eastnine NRE charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Eastnine NRE wynosi 3,34 mln zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 49,48 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 49,48 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2023 a 2024 rokiem. Zmiana wynosi 3,34 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 3,34 mln zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 49,48 mln zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Eastnine NRE wyniosły
-10 033 961
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Eastnine NRE wyniosła 431 803 020 zł.
a
ktywa obrotowe to 92 306 330 zł.
a
ktywa trwałe to 339 496 690 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 431 803 020 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 184 392 004 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 247 411 015 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 431 803 020 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 431 803 020 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 0%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 0%.
Marża operacyjna wyniosła 46%.
Marża netto wyniosła 2%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji nie zmienia się w czasie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji nie zmienia się w czasie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 46 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Eastnine NRE wyniosły 184 392 004 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 431 803 020 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 43%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 184 392 004 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 184 392 004 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 43% w 2024 roku • 0% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Eastnine NRE wykazała przychody na poziomie 22 332 580 zł.
Organizacja zarobiła 483 879 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 115 723 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 368 156 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 24% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 115 723 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 115 723 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Eastnine NRE wykazała zysk netto większy niż 79% organizacji z branży "Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi".
Organizacja wykazała przychód większy niż 95% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 99% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 51% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 41% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 82% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 33% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 24% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 87% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.02%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 79% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 95% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 99% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 51% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 41% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 82% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 33% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 24% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 87% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2024 wynosił on 0.02%.
Sprawozdania finansowe
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 14 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 14 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-14
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−14 dni01-07-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Eastnine Ab posiada 313002
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 16.01.2026 jest Eastnine Ab kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 26.06.2024 do 16.01.2026
był Eastnine Ab kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 24.01.2024 do 26.06.2024 najwięcej udziałów posiadał Eastnine Ab. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.