SĄD REJONOWY W BIAŁYMSTOKU, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO SPÓŁKĘ REPREZENTUJE PREZES ZARZĄDU SAMODZIELNIE. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM
Organizacja Farmal osiągnęła 31 434 285 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 31 426 651 zł. Pozostałe przychody to 7633 zł.
Całkowite koszty wyniosły 31 121 716 zł.
Zysk netto wyniósł 304 935 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 6 668 893 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 31 434 285 zł w 2025 roku. • 32 243 376 zł w 2024 roku. • 17 719 456 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 145 642 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 304 935 zł w 2025 roku. • 126 252 zł w 2024 roku. • 221 001 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Farmal wynosi 22 966 863 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
790 932 zł a 78 585 712 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 5 116 153 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 22 966 863 zł w 2025 roku. • 22 594 558 zł w 2024 roku. • 13 244 645 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Farmal wynosi 544 tys. zł.
EBITDA Farmal wynosi 654 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
197 924 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 544 079 zł w
2025 roku. • 386 039 zł w
2024 roku. • 383 370 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
208 999 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 654 361 zł w
2025 roku. • 521 215 zł w
2024 roku. • 499 053 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Farmal wynosi 34 osób.
Zatrudnienie nie zmienia się w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 34 os. w 2025 roku. • 34 os. w 2024 roku.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Farmal wynosi 2,80%. To oznacza, że firma ma szansę 2,80% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,020% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,80% w 2025 roku. • 2,79% w 2024 roku. • 2,84% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Farmal wynosi 0,30%. To oznacza, że firma ma szansę 0,30% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,123% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,30% w 2025 roku. • 0,35% w 2024 roku. • 0,28% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Farmal charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Farmal wynosi 340 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,26 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 1,26 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
92 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 340 tys. zł w 2025 roku. • 325 tys. zł w 2024 roku. • 211 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,26 mln zł w 2025 roku. • 1,29 mln zł w 2024 roku. • 709 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
2 862 155
zł.
Koszty operacyjne Farmal wyniosły
30 852 572
zł.
Wynagrodzenia stanowią
9%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
654 231 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 2 862 155 zł w 2025 roku • 3 375 432 zł w 2024 roku • 1 659 735 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
9% w 2025 roku •
11% w 2024 roku •
10% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Farmal wyniosła 10 380 804 zł.
a
ktywa obrotowe to 7 857 361 zł.
a
ktywa trwałe to 2 523 443 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 10 380 804 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 9 326 229 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 054 575 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 283 562 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 10 380 804 zł w 2025 roku. • 10 029 143 zł w 2024 roku. • 8 549 445 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 3%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 29%.
Marża operacyjna wyniosła 2%.
Marża netto wyniosła 1%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -45 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.7 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Farmal wyniosły 9 326 229 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 10 380 804 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 90%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -94 743 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 9 326 229 zł w 2025 roku • 9 237 188 zł w 2024 roku • 7 819 218 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 3.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 90% w 2025 roku • 92% w 2024 roku • 91% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Farmal wykazała przychody na poziomie 31 434 285 zł.
Organizacja zarobiła 304 935 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 304 935 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Farmal wykazała zysk netto większy niż 76% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego".
Organizacja wykazała przychód większy niż 92% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 89% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 80% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 39% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 44% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 52% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 72% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.4%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 76% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 92% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 89% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 80% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 39% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 44% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 52% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 72% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.4%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 82 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 107 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-82
dni względem terminu
3
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 17 dni30-03-2026
2024
−3 mies. 21 dni26-03-2025
2023
−28 dni17-06-2024
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Włodkowski Kamil posiada 760
udziałów,
które stanowią
90.5% firmy.
Największym udziałowcem od 08.08.2023 jest Włodkowski Kamil kontrolujący 91% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 01.06.2023 do 08.08.2023
był Włodkowski Jerzy kontrolując 100% udziałów.