Dostarczanie rozwiązań cieplnych dla różnych aplikacji|Oferowanie doradztwa technicznego oraz projektowania|Sprzedaż i serwis urządzeń marki Eclipse Combustion|Redukcja kosztów paliwa oraz emisji w systemach przemysłowych
Ardoris Thermal Solutions specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań cieplnych dla przemysłu. Firma obsługuje szeroki zakres aplikacji, zaczynając od niskotemperaturowego podgrzewania procesowego, a kończąc na wysokotemperaturowych zastosowaniach piecowych. Ardoris oferuje nie tylko zaawansowane urządzenia, ale także kompleksowe usługi, które obejmują doradztwo techniczne, projektowanie systemów, sprzedaż, kompletację dostaw, a także montaż i serwis. Co wyróżnia Ardoris na tle konkurencji, to oficjalne przedstawicielstwo marki Eclipse Combustion, co zapewnia dostęp do wysokiej jakości produktów oraz ekspertów w dziedzinie technologii spalania. Ardoris kładzie także duży nacisk na redukcję kosztów paliwa oraz emisji, co czyni ich propozycje atrakcyjnymi dla firm poszukujących efektywnych ekologicznie rozwiązań. Historia firmy związana jest z dążeniem do oferowania innowacyjnych technologii, które odpowiadają na potrzeby współczesnego przemysłu.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Ardoris Thermal Solutions osiągnęła 7 413 916 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 7 402 436 zł. Pozostałe przychody to 11 481 zł.
Całkowite koszty wyniosły 3 408 060 zł.
Zysk netto wyniósł 4 005 856 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi
1 912 497 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 7 413 916 zł w 2025 roku. • 1 324 043 zł w 2024 roku. • 3 588 921 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi
1 287 511 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 4 005 856 zł w 2025 roku. • 411 252 zł w 2024 roku. • 1 430 833 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Ardoris Thermal Solutions wynosi 24 368 170 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
3 863 655 zł a 54 847 466 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
7 731 334 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 24 368 170 zł w
2025 roku. • 3 858 525 zł w
2024 roku. • 8 905 502 zł w
2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Ardoris Thermal Solutions wynosi 5,02 mln zł.
EBITDA Ardoris Thermal Solutions wynosi 5,09 mln zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
1 721 309 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 5 022 320 zł w
2025 roku. • 451 571 zł w
2024 roku. • 1 579 702 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
1 754 481 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 5 088 665 zł w
2025 roku. • 451 571 zł w
2024 roku. • 1 579 702 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Ardoris Thermal Solutions.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 - 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 3 obwieszczenia
dotyczące organizacji Ardoris Thermal Solutions.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 10 marca 2025 (MSiG nr 47/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
3
obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
3 mniej istotne obwieszczeniaZwiń obwieszczenia
Poz. 138698. ARDORIS THERMAL SOLUTIONS
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001033988. SYSTEM, wpis do rejestru:
28.04.2023.
[RDF/698427/25/636]
MSiG 47/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.02.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 28.02.2025 okres OD
01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 83255. ARDORIS THERMAL SOLUTIONS
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001033988. SĄD REJONOWY W GLIWICACH, X WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
28.04.2023.
[GL.X NS-REJ.KRS/1429/25/743]
Rzuć okiemMSiG 30/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 04.02.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub.
Dane osób wchodzących w skład organu wpisać:
1 1. CHMIEL 2. ANNA HALINA 3. [ukryto]
5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Poz. 327034. ARDORIS THERMAL SOLUTIONS
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001033988. SĄD REJONOWY W GLIWICACH, X WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
28.04.2023.
[GL.X NS-REJ.KRS/6887/23/620]
MSiG 91/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 28.04.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. ARDORIS
THERMAL SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo ŚLĄSKIE powiat TARNOGÓRSKI gmina
TARNOWSKIE GÓRY miejscowość TARNOWSKIE
GÓRY 2. miejscowość TARNOWSKIE GÓRY ulica
UL. KOPALNIANA nr domu 70 kod pocztowy
42-605 poczta TARNOWSKIE GÓRY kraj POLSKA
Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 28.04.2023 R.
Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ
LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników
1 1. CHMIEL 2. ANNA HALINA 3. [ukryto]
5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.500,00
ZŁ 6. NIE 2 1. CHMIEL 2. KRZYSZTOF JERZY
3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.500,00 ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki
1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. CHMIEL 2. KRZYSZTOF JERZY 3. [ukryto]
5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 71 12
Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE INŻYNIERII I ZWIĄZANE Z NIĄ DORADZTWO TECHNICZNE 1 2. 28 21
Z PRODUKCJA PIECÓW, PALENISK I PALNIKÓW
- PIECOWYCH 2 2. 33 12 Z NAPRAWA I KONSERWACJA MASZYN 3 2. 33 20 Z INSTALOWANIE MASZYN
PRZEMYSŁOWYCH, SPRZĘTU I WYPOSAŻENIA
4 2. 43 22 Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH
I KLIMATYZACYJNYCH 5 2. 42 21 Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ RUROCIĄGÓW PRZESYŁOWYCH
I SIECI ROZDZIELCZYCH 6 2. 46 69 Z SPRZEDAŻ
HURTOWA POZOSTAŁYCH MASZYN I URZĄDZEŃ
7 2. 71 20 B POZOSTAŁE BADANIA I ANALIZY
TECHNICZNE 8 2. 46 74 Z SPRZEDAŻ HURTOWA
WYROBÓW METALOWYCH ORAZ SPRZĘTU
I DODATKOWEGO WYPOSAŻENIA HYDRAULICZNEGO I GRZEJNEGO 9 2. 85 59 B POZOSTAŁE
POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ
NIESKLASYFIKOWANE
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Ardoris Thermal Solutions nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Ardoris Thermal Solutions wynosi 0,52%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,115% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,52% w 2025 roku. • 0,33% w 2024 roku. • 0,75% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Ardoris Thermal Solutions charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Ardoris Thermal Solutions wynosi 813 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 222 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,75 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 222 tys. zł a 1,75 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
276 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 813 tys. zł w 2025 roku. • 210 tys. zł w 2024 roku. • 261 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 222 tys. zł w 2025 roku. • 40 tys. zł w 2024 roku. • 108 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,75 mln zł w 2025 roku. • 646 tys. zł w 2024 roku. • 503 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
407 307
zł.
Koszty operacyjne Ardoris Thermal Solutions wyniosły
2 380 116
zł.
Wynagrodzenia stanowią
17,1%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
195 289 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 407 307 zł w 2025 roku • 14 027 zł w 2024 roku • 16 730 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
8,1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
17,1% w 2025 roku •
1,6% w 2024 roku •
0,8% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Ardoris Thermal Solutions wyniosła 7 225 419 zł.
a
ktywa trwałe to 260 374 zł.
a
ktywa obrotowe to 6 965 045 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 7 225 419 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 5 267 492 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 957 928 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 2 422 433 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 1 915 829 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 7 225 419 zł sumy bilansowej i 5 267 492 zł kapitału własnego w 2025 roku. • 2 148 700 zł sumy bilansowej i 1 847 133 zł kapitału własnego w 2024 roku. • 2 380 554 zł sumy bilansowej i 1 435 833 zł kapitału własnego w 2023 roku.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 76,05%.
Marża operacyjna wyniosła 67,85%.
Marża netto wyniosła 54,03%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
2,5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
12 punktów procentowych rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
12 punktów procentowych rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
7 punktów procentowych rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Ardoris Thermal Solutions wyniosły 1 957 928 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 7 225 419 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 27,1%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 506 603 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 957 928 zł w 2025 roku • 301 567 zł w 2024 roku • 944 721 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
6,5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 27% w 2025 roku • 14% w 2024 roku • 40% w 2023 roku
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Ardoris Thermal Solutions wynosi 3,61 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 3,55 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosi 2,13, czyli same środki pieniężne pokrywają 213% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
gotówka od ręki: 4,1 mln zł należności i inne: 2,7 mln zł zapasy do sprzedania: 132 tys. zł poziom rachunków do zapłaty
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 3,61 zł, z czego 2,13 zł w gotówce.
3,61
płynność bieżąca
3,55
płynność szybka
2,13
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie. Średni wzrost wskaźnika wynosi 0,12 rocznie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 3,61 w 2025 roku • 7,13 w 2024 roku • 3,37 w 2023 roku
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Ardoris Thermal Solutions wynosi 86 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 127 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców. Po oczyszczeniu mianownika z amortyzacji rotacja zobowiązań wynosi 130 dni.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -41 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna. Bez amortyzacji w mianowniku luka wynosi -44 dni.
Rotacja zapasów wynosi 7 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
Należności handlowe organizacji wynoszą 1 745 401 zł, z czego 1 745 401 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza-41 dni
firma płaci dostawcom 41 dni później, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
86 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 86 dni
127 dni
bez amortyzacji130 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 127 dniach
Rotacja zapasów7 dni
towar leży w magazynie 7 dni, zanim firma go sprzeda
7 dni
Należności handlowe1,8 mln zł
klienci są winni firmie 1,8 mln zł
do 12 miesięcy1,8 mln zł · 100%
Rotacja należności (DSO) organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 86 dni w 2025 roku • 145 dni w 2024 roku • 101 dni w 2023 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Ardoris Thermal Solutions wynoszą 2 380 116 zł.
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 1 794 806 zł, czyli 75% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 377 362 zł, czyli 16% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 108 280 zł, czyli 5% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B układu porównawczego (8 pozycji)
Koszty razem2,4 mln zł
Usługi obce1,8 mln zł · 75%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)377 tys. zł · 16%
Zużycie materiałów i energii108 tys. zł · 5%
Amortyzacja66 tys. zł · 3%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia30 tys. zł · 1%
Pozostałe koszty rodzajowe3 tys. zł · <1%
Podatki i opłaty868 zł · <1%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły: • 2,4 mln zł w 2025 roku • 871 tys. zł w 2024 roku • 2 mln zł w 2023 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Ardoris Thermal Solutions wykazała przychody na poziomie 7 413 916 zł.
Organizacja zarobiła 5 020 944 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 1 015 088 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 4 005 856 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 20,2% zysku brutto.
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi
436 588 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 1 015 088 zł w 2025 roku • 39 155 zł w 2024 roku • 141 912 zł w 2023 roku
Organizacja Ardoris Thermal Solutions wykazała zysk netto większy niż 98% organizacji z branży "Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne".
Organizacja wykazała przychód większy niż 90% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 93% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 45% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 95% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 97% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 89% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 83% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 99% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,03%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 98% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 90% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 93% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 45% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 95% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 97% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 89% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 83% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 99% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0,03%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:7 402 435,63
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów12 377 958,58
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)-4 975 522,95
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej2 380 115,76
I. Amortyzacja66 345,19
II. Zużycie materiałów i energii108 280,38
III. Usługi obce1 794 805,89
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)867,57
V. Wynagrodzenia377 361,90
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)29 945,32
VII. Pozostałe koszty rodzajowe2 509,51
VIII. Wartość sprzedanych towarów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)5 022 319,87
D. Pozostałe przychody operacyjne0,00
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne0,00
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne0,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)5 022 319,87
G. Przychody finansowe11 480,63
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe12 856,31
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)5 020 944,19
J. Podatek dochodowy1 015 088,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)4 005 856,19
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Ardoris Thermal Solutions składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 179 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 1 dzień po terminie.
średnie opóźnienie
+179
dni względem terminu
0
w terminie
3
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
+1 dzień16-07-2026
2024
+10 mies. 9 dni20-05-2026
2023
+7 mies. 18 dni28-02-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Chmiel Anna posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.