Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Consolar Energy wynosi 1 758 792 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
227 727 zł a 3 308 338 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
173 857 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 758 792 zł w
2025 roku. • 1 362 655 zł w
2024 roku. • 1 411 078 zł w
2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Consolar Energy wynosi 188 tys. zł.
EBITDA Consolar Energy wynosi 195 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
36 577 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 188 088 zł w
2025 roku. • 168 916 zł w
2024 roku. • 114 935 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
38 149 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 194 738 zł w
2025 roku. • 168 916 zł w
2024 roku. • 118 440 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Consolar Energy.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 1 os. w 2024 roku.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 7 obwieszczeń
dotyczących organizacji Consolar Energy.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 4 sierpnia 2025 (MSiG nr 149/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
7
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
7 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 841930. CONSOLAR ENERGY SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001030161. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.04.2023.
[RDF/757853/25/352]
MSiG 149/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
W dniu 03.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 831387. CONSOLAR ENERGY SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001030161. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.04.2023.
[RDF/757852/25/640]
MSiG 148/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 03.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 831386. CONSOLAR ENERGY SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001030161. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.04.2023.
[RDF/757852/25/239]
MSiG 148/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 03.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 03.07.2025 okres OD
01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 508324. CONSOLAR ENERGY SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001030161. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.04.2023.
[RDF/610364/24/387]
MSiG 119/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 06.06.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 06.04.2023 DO 31.12.2023
Poz. 508323. CONSOLAR ENERGY SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001030161. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.04.2023.
[RDF/610363/24/675]
MSiG 119/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 06.06.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 06.04.2023 DO 31.12.2023
Poz. 508322. CONSOLAR ENERGY SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001030161. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.04.2023.
[RDF/610363/24/274]
MSiG 119/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 06.06.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 06.06.2024 okres OD
06.04.2023 DO 31.12.2023
Poz. 263088. CONSOLAR ENERGY SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001030161. SĄD REJONOWY W BIELSKU - BIAŁEJ,
VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 07.04.2023.
[BB.VIII NS-REJ.KRS/3302/23/329]
MSiG 81/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 07.04.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. CONSOLAR
ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adr
podmiotu 1. kraj POLSKA województwo ŚLĄSKIE
powiat CIESZYŃSKI gmina ZEBRZYDOWICE
miejscowość ZEBRZYDOWICE 2. miejscowość
ZEBRZYDOWICE ulica UL. TĘCZOWA nr domu 7 kod
pocztowy 43-410 poczta ZEBRZYDOWICE kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 06.04.2023
Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ
LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników
1 1. HANZLIK 2. SZYMON 3. [ukryto] 5. 35
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 3500 PLN
6. NIE 2 1. HANZLIK 2. TOMASZ 3. [ukryto] 5.
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1500 PLN 6. NIE
Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. HANZLIK 2. SZYMON 3. [ukryto] 5. PREZES
ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 43 21
Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
1 2. 68 20 Z WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI
2 2. 77 11 WYNAJEM I DZIERŻAWA SAMOCHODÓW
OSOBOWYCH I FURGONETEK 3 2. 47 99 Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA
POZA SIECIĄ SKLEPOWĄ, STRAGANAMI I TARGOWISKAMI 4 2. 47 91 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA
PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET 5 2. 47 11 Z SPRZEDAŻ
DETALICZNA PROWADZONA W NIEWYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH Z PRZEWAGĄ ŻYWNOŚCI,
NAPOJÓW I WYROBÓW TYTONIOWYCH 6 2. 47 42
Z SPRZEDAŻ DETALICZNA SPRZĘTU TELEKOMUNIKACYJNEGO PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 7 2. 33 14 Z NAPRAWA I KONSERWACJA URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH 8 2. 33
20 Z INSTALOWANIE MASZYN PRZEMYSŁOWYCH,
SPRZĘTU I WYPOSAŻENIA
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Consolar Energy nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Consolar Energy wynosi 0,15%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,185% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,15% w 2025 roku. • 0,32% w 2024 roku. • 0,52% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Consolar Energy charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Consolar Energy wynosi 53 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 28 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 103 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 28 tys. zł a 103 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
11 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 53 tys. zł w 2025 roku. • 39 tys. zł w 2024 roku. • 31 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 28 tys. zł w 2025 roku. • 25 tys. zł w 2024 roku. • 12 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 103 tys. zł w 2025 roku. • 67 tys. zł w 2024 roku. • 69 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
67 117 zł.
Koszty operacyjne Consolar Energy wyniosły
1 143 842 zł.
Wynagrodzenia stanowią
5,9%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
26 694 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 67 117 zł w 2025 roku • 48 000 zł w 2024 roku • 13 729 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
2,5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
5,9% w 2025 roku •
5,5% w 2024 roku •
0,8% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Consolar Energy wyniosła 367 446 zł.
Aktywa trwałe to 11 985 zł.
Aktywa obrotowe to 355 461 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 367 446 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 305 608 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 61 838 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 43 393 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 120 257 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 367 446 zł sumy bilansowej i 305 608 zł kapitału własnego w 2025 roku. • 225 406 zł sumy bilansowej i 192 344 zł kapitału własnego w 2024 roku. • 280 660 zł sumy bilansowej i 65 094 zł kapitału własnego w 2023 roku.
Nie jest winna nic (0 zł): pracownikom, bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Zobowiązania razem
62 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
13%
86%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
8 tys. zł
13%
Państwo
podatki, cła i ZUS
860 zł
1%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
53 tys. zł
86%
W roku 2025 86% zobowiązań to „pozostali”, część, której sprawozdanie nie dzieli na wierzycieli (w 2023: 4%).
Udział banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej zmalał z 11% (2023) do 0% (2025).
W roku 2022 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Consolar Energy wynosi 5,75 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 5,51 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosi 3,81 - same środki pieniężne wystarczają na pokrycie wszystkich zobowiązań krótkoterminowych.
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 2,47 miesiąca.
gotówka od ręki: 236 tys. zł należności i inne: 105 tys. zł zapasy (materiały, produkty, towary): 15 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 5,75 zł, z czego 3,81 zł w gotówce.
5,75
płynność bieżąca
5,51
płynność szybka
3,81
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 5,75 w 2025 roku • 6,82 w 2024 roku • 1,3 w 2023 roku
Obsługa długu
Organizacja Consolar Energy nie wykazała długu wobec banków i pożyczkodawców (0 zł); gotówka: 235 608 zł.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 18 zł. Zysk operacyjny (EBIT) pokrywa je ponad 1000 razy - odsetki pokryte z zapasem (bezpieczny poziom: od 3 razy).
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 61 838 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkabez długu
cała gotówka wolna od długu
0 zł236 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców0 zł
gotówka236 tys. zł
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkiodsetki pokryte z zapasem
nie starczamały zapasz zapasem
≫
0136+
Koszty odsetek: 18 zł. Zysk operacyjny pokrywa je ponad 1000 razy.
Dług maleje w czasie.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2025: bez długu, gotówka 236 tys. zł • 2024: bez długu, gotówka 184 tys. zł • 2023: nadwyżka gotówki 70 tys. zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2025: ponad 1000 razy • 2024: 86,3 raza • 2023: 53,9 raza
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Consolar Energy wynosi 11 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 3 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 9 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Rotacja zapasów wynosi 4 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
Należności handlowe organizacji wynoszą 41 222 zł, z czego 41 222 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza9 dni
firma płaci dostawcom 9 dni wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
11 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 11 dni
3 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 3 dniach
Rotacja należności (DSO) organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 11 dni w 2025 roku • 8 dni w 2024 roku • 13 dni w 2023 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Consolar Energy wynoszą 1 037 197 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 735 061 zł, czyli 71% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to pozostałe koszty rodzajowe: 147 090 zł, czyli 14% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 81 278 zł, czyli 8% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej1 mln zł
Usługi obce735 tys. zł · 71%
Pozostałe koszty rodzajowe147 tys. zł · 14%
Zużycie materiałów i energii81 tys. zł · 8%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)64 tys. zł · 6%
Amortyzacja7 tys. zł · <1%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia3 tys. zł · <1%
Podatki i opłaty0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji maleją w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 1 mln zł w 2025 roku • 869 tys. zł w 2024 roku • 1,4 mln zł w 2023 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2025 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, pozostałe koszty rodzajowe, zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Consolar Energy wykazała przychody na poziomie 1 331 930 zł.
Organizacja zarobiła 183 251 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 19 987 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 163 264 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 10,9% zysku brutto.
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację obniża się w czasie. Średni spadek podatku dochodowego wynosi
8994 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 19 987 zł w 2025 roku • 17 297 zł w 2024 roku • 37 974 zł w 2023 roku
Organizacja Consolar Energy wykazała zysk netto większy niż 71% organizacji z branży "Wykonywanie instalacji elektrycznych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 55% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 44% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 26% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 69% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 69% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 85% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 69% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 73% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,01%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 71% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 55% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 44% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 26% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 69% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 69% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 85% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 69% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 73% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0,01%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:1 331 909,86
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów1 331 909,86
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej1 037 197,04
I. Amortyzacja6 650,00
II. Zużycie materiałów i energii81 278,24
III. Usługi obce735 060,94
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)0,00
V. Wynagrodzenia64 197,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)2 920,38
VII. Pozostałe koszty rodzajowe147 090,48
VIII. Wartość sprzedanych towarów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)294 712,82
D. Pozostałe przychody operacyjne20,12
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne20,12
E. Pozostałe koszty operacyjne106 645,27
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych106 504,23
III. Inne koszty operacyjne141,04
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)188 087,67
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe4 836,85
I. Odsetki, w tym: (+1)18,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne4 818,85
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)183 250,82
J. Podatek dochodowy19 987,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)163 263,82
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Consolar Energy składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 23 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 19 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-23
dni względem terminu
3
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−19 dni26-06-2026
2024
−12 dni03-07-2025
2023
−1 mies. 9 dni06-06-2024
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Hanzlik Szymon posiada 35 udziałów, które stanowią 70% firmy.
Hanzlik Tomasz posiada 15 udziałów, które stanowią 30% firmy.
Największym udziałowcem od 07.04.2023 jest Hanzlik Szymon kontrolujący
70% udziałów.