CETLUX & CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0001014029 NIP 7393978521 REGON 524212950

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
5,4 mln
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
455 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
395 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
2,1 mln
Info
Województwo
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Miejscowość
OLSZTYN
Adres
UL. STALOWA, 7
Kod pocztowy
10-420
Rejestracja
2023-01-17
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY W OLSZTYNIE, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Cetlux & Construction osiągnęła 454 565 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 454 565 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 59 194 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 395 371 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 192 598 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 454 565 zł w 2025 roku.
• 1001 zł w 2024 roku.
• 69 369 zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 165 160 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 395 371 zł w 2025 roku.
• -36 785 zł w 2024 roku.
• 65 051 zł w 2023 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Cetlux & Construction wynosi 2 099 296 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 302 351 zł a 5 277 949 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 878 070 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 2 099 296 zł w 2025 roku.
• 25 304 zł w 2024 roku.
• 343 156 zł w 2023 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Cetlux & Construction wynosi 434 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi 183 848 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 434 474 zł w 2025 roku.
• -36 784 zł w 2024 roku.
• 66 777 zł w 2023 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Cetlux & Construction.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 9 obwieszczeń dotyczących organizacji Cetlux & Construction.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 5 września 2025 (MSiG nr 172/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
9 obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
9 mniej istotnych obwieszczeń Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 1146394. CETLUX & CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001014029. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.01.2023. [RDF/788846/25/639]
    MSiG 172/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/788846/25/639 Nr ogłoszenia: 1146394
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O W dniu 17.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 12 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
  2. Poz. 1146393. CETLUX & CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001014029. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.01.2023. [RDF/788846/25/238]
    MSiG 172/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/788846/25/238 Nr ogłoszenia: 1146393
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 17.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 11 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
  3. Poz. 1146392. CETLUX & CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001014029. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.01.2023. [RDF/788846/25/837]
    MSiG 172/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/788846/25/837 Nr ogłoszenia: 1146392
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 17.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 10 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 17.07.2025 okres OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
  4. Poz. 90551. CETLUX & CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001014029. SĄD REJONOWY W OLSZTYNIE, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 17.01.2023. [OL.VIII NS-REJ.KRS/1692/25/385]
    Rzuć okiem MSiG 32/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: OL.VIII NS-REJ.KRS/1692/25/385 Nr ogłoszenia: 90551
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 07.02.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 8 następującej treści: Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić: 1. kraj POLSKA województwo WARMIŃSKO- -MAZURSKIE powiat OLSZTYN gmina OLSZTYN miejscowość OLSZTYN wpisać: 1. kraj POLSKA województwo WARMIŃSKO-MAZURSKIE powiat OLSZTYN gmina OLSZTYN miejscowość OLSZTYN wykreślić: 2. miejscowość OLSZTYN ulica UL. LUBELSKA nr domu 36A kod pocztowy 10-408 poczta OLSZTYN kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość OLSZTYN ulica UL. STALOWA nr domu 7 kod pocztowy 10-420 poczta OLSZTYN kraj POLSKA
  5. Poz. 1038703. CETLUX & CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001014029. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.01.2023. [RDF/659927/24/918]
    MSiG 159/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/659927/24/918 Nr ogłoszenia: 1038703
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 15.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 7 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 17.01.2023 DO 31.12.2023
  6. Poz. 1038702. CETLUX & CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001014029. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.01.2023. [RDF/659927/24/517]
    MSiG 159/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/659927/24/517 Nr ogłoszenia: 1038702
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 15.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 17.01.2023 DO 31.12.2023
  7. Poz. 1038701. CETLUX & CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001014029. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.01.2023. [RDF/659927/24/116]
    MSiG 159/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/659927/24/116 Nr ogłoszenia: 1038701
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 15.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 15.07.2024 okres OD 17.01.2023 DO 31.12.2023
  8. Poz. 486745. CETLUX & CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001014029. SĄD REJONOWY W OLSZTYNIE, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 17.01.2023. [OL.VIII NS-REJ.KRS/6018/24/969]
    Rzuć okiem MSiG 116/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: OL.VIII NS-REJ.KRS/6018/24/969 Nr ogłoszenia: 486745
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 03.06.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić: 2. miejscowość OLSZTYN ulica UL. LUBELSKA nr domu 36 nr lokalu A kod pocztowy 10-408 poczta OLSZTYN kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość OLSZTYN ulica UL. LUBELSKA nr domu 36A kod pocztowy 10-408 poczta OLSZTYN kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. 30.04.2024 R. ZMIENIONO § 4, § 6 Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji: 1. CETRA 2. ANDRZEJ 3. [ukryto]) wykreślić: 5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5.000,00 ZŁ wpisać: 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 2.500,00 ZŁ wykreślić: 6. TAK wpisać: 6. NIE 2 1. S DOWNIK CETRA 2. MAŁGORZATA 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 2.500,00 ZŁ 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności wpisać: 1 2. 10 Z REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW 2 2. 41 2 ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH 3 2. 43 ROBOTY BUDOWLANE SPECJALISTYCZNE 4 2. 47 19 Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA W NIEWYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 5 2. 47 99 Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA POZA SIECIĄ SKLEPOWĄ, STRAGANAMI I TARGOWISKAMI 6 2. 68 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OBSŁUGĄ RYNKU NIERUCHOMOŚCI
  9. Poz. 49542. CETLUX & CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001014029. SĄD REJONOWY W OLSZTYNIE, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 17.01.2023. [OL.VIII NS-REJ.KRS/638/23/788]
    MSiG 17/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: OL.VIII NS-REJ.KRS/638/23/788 Nr ogłoszenia: 49542
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 17.01.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. CETLUX & CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo WARMIŃSKO-MAZURSKIE powiat OLSZTYN gmina OLSZTYN miejscowość OLSZTYN 2. miejscowość OLSZTYN ulica UL. LUBELSKA nr domu 36 nr lokalu A kod pocztowy 10-408 poczta OLSZTYN kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 17.01.2023R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. CETRA 2. ANDRZEJ 3. [ukryto] 5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5.000,00 ZŁ 6. TAK Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. CETRA 2. ANDRZEJ 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 41 20 Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Cetlux & Construction nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Cetlux & Construction wynosi 1,12%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,155% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 1,12% w 2025 roku.
• 0,29% w 2024 roku.
• 0,81% w 2023 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Cetlux & Construction charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku.
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Cetlux & Construction wynosi 68 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 14 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 148 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 14 tys. zł a 148 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi 29 tys. zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 68 tys. zł w 2025 roku.
• 915 zł w 2024 roku.
• 11 tys. zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 14 tys. zł w 2025 roku.
• 2 tys. zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 148 tys. zł w 2025 roku.
• 12 tys. zł w 2024 roku.
• 23 tys. zł w 2023 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 1158 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Cetlux & Construction wyniosły 20 091 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wynagrodzenia stanowią 5,8% kosztów operacyjnych.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi 3454 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 1158 zł w 2025 roku
• 4612 zł w 2024 roku
icon custom:bullet-chevron
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi 6,4 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 5,8% w 2025 roku
• 12,2% w 2024 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Cetlux & Construction wyniosła 5 388 051 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 5 388 051 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 5 388 051 zł.
icon custom:bullet-chevron
k
apitał (fundusz) własny to 422 783 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 4 965 268 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 770 861 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 178 866 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 5 388 051 zł sumy bilansowej i 422 783 zł kapitału własnego w 2025 roku.
• 3 341 644 zł sumy bilansowej i 33 266 zł kapitału własnego w 2024 roku.
• 1 846 328 zł sumy bilansowej i 65 051 zł kapitału własnego w 2023 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 7,34%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 93,52%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 95,58%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 86,98%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 3 punkty procentowe rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji nie zmienia się w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 3,5 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Cetlux & Construction wyniosły 4 965 268 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 5 388 051 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 92,2%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1 591 995 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 4 965 268 zł w 2025 roku
• 3 308 378 zł w 2024 roku
• 1 781 278 zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi 2 punkty procentowe rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 92% w 2025 roku
• 99% w 2024 roku
• 96% w 2023 roku

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Cetlux & Construction wynosi 53,04 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
icon custom:bullet-chevron
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 1,39 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 0,45, czyli same środki pieniężne pokrywają 45% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (5 388 051 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (101 592 zł) o 5 286 458 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
icon custom:bullet-chevron
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie. Średni wzrost wskaźnika wynosi 26 rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 53,04 w 2025 roku
• 24,22 w 2024 roku
• 1,04 w 2023 roku

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 1846 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zapasów wynosi 4213 dni. Tak skrajna wartość to zwykle efekt zapasu utrzymywanego przy sprzedaży bliskiej zeru - cecha wyliczenia (zapasy ÷ przychody × długość okresu), nie błąd danych.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) organizacji maleje w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji zobowiązań (DPO) wynosił:
• 1846 dni w 2025 roku
• 1337 dni w 2024 roku
• 59 559 dni w 2023 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Cetlux & Construction wynoszą 20 091 zł.
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 12 537 zł, czyli 62% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to pozostałe koszty rodzajowe: 6395 zł, czyli 32% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia: 1158 zł, czyli 6% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły:
• 20 tys. zł w 2025 roku
• 38 tys. zł w 2024 roku
• 3 tys. zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, pozostałe koszty rodzajowe, ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Cetlux & Construction wykazała przychody na poziomie 454 565 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zarobiła 434 474 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wyniósł 39 103 zł.
icon custom:bullet-chevron
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 395 371 zł.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 39 103 zł w 2025 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Cetlux & Construction wykazała zysk netto większy niż 81% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 47% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 76% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 73% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 98% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 99% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 67% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 89% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 80% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 81% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 47% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 76% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 73% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 98% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 99% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 67% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 89% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku w 2025 był wyższy niż 80% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 16 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym: 454 565,07
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów 454 565,07
B. Koszty działalności operacyjnej 20 090,85
III. Usługi obce 12 536,99
IV. Podatki i opłaty, w tym: 1,30
V. Wynagrodzenia 0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: 1 157,56
VII. Pozostałe koszty rodzajowe 6 395,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) 434 474,22
D. Pozostałe przychody operacyjne 0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne 0,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E) 434 474,22
H. Koszty finansowe 0,24
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H) 434 473,98
J. Podatek dochodowy 39 103,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K) 395 370,98

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Cetlux & Construction składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 3 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 2 w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio dokładnie w ustawowym terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 2 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2025
−2 dni
2024
+2 dni
2023
w terminie
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Cetra Andrzej posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Słodownik Cetra Małgorzata posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największymi udziałowcami (od 03.06.2024) są:
• Cetra Andrzej (50% udziałów)
• Słodownik Cetra Małgorzata (50% udziałów)
icon custom:bullet-chevron
W okresie od 17.01.2023 do 03.06.2024 najwięcej udziałów posiadał Cetra Andrzej (100%).

Reprezentacja