SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO, DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO, DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST JEDYNY CZŁONEK ZARZĄDU.
Organizacja BMG Vending Partner osiągnęła 2 474 300 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 2 440 631 zł. Pozostałe przychody to 33 669 zł.
Całkowite koszty wyniosły 2 193 961 zł.
Zysk netto wyniósł 246 670 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 1 237 150 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 2 474 300 zł w 2024 roku. • 2 509 094 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 123 335 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 246 670 zł w 2024 roku. • 241 348 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji BMG Vending Partner wynosi 3 103 356 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
467 143 zł a 6 185 749 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 551 678 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 3 103 356 zł w 2024 roku. • 2 920 261 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie BMG Vending Partner mieści się w przedziale 2 — 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji BMG Vending Partner wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,725% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku. • 4,35% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji BMG Vending Partner wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,020% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2024 roku. • 0,03% w 2023 roku. • 0,06% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
BMG Vending Partner charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla BMG Vending Partner wynosi 53 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 125 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 125 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
27 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 53 tys. zł w 2024 roku. • 79 tys. zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 46 tys. zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 125 tys. zł w 2024 roku. • 128 tys. zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
387 004
zł.
Koszty operacyjne BMG Vending Partner wyniosły
2 138 655
zł.
Wynagrodzenia stanowią
18%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
193 502 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 387 004 zł w 2024 roku • 303 113 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
18% w 2024 roku •
14% w 2023 roku •
0% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów BMG Vending Partner wyniosła 133 646 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 133 646 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 830 743 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 622 857 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 207 886 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 415 372 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 830 743 zł w 2024 roku. • 637 347 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 30%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 40%.
Marża operacyjna wyniosła 12%.
Marża netto wyniosła 10%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 15 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 20 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 6 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania BMG Vending Partner wyniosły 207 886 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 830 743 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 25%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 103 943 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 207 886 zł w 2024 roku • 261 160 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 25% w 2024 roku • 41% w 2023 roku • 0% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja BMG Vending Partner wykazała przychody na poziomie 2 474 300 zł.
Organizacja zarobiła 314 038 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 67 368 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 246 670 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 21% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 33 684 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 67 368 zł w 2024 roku • 68 584 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Organizacja BMG Vending Partner wykazała zysk netto większy niż 83% organizacji z branży "Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami".
Organizacja wykazała przychód większy niż 74% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 68% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 33% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 68% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 70% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 81% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 64% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 90% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.04%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 83% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 74% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 68% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 33% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 68% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 70% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 81% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 64% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 90% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2024 wynosił on 0.04%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 262 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 289 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+262
dni względem terminu
0
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
+9 mies. 19 dni30-04-2026
2023
+7 mies. 25 dni07-03-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Bmwa Fundacja Rodzinna posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 18.03.2026 jest Bmwa Fundacja Rodzinna kontrolujący 100% udziałów.
Najwięksi udziałowcy w okresie od 01.07.2025 do 18.03.2026: • Grycz Bartosz (50% udziałów) • Pniewska Grycz Małgorzata (50% udziałów)
W okresie od 02.01.2023 do 01.07.2025 najwięcej udziałów posiadał Grycz Bartosz. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.