Organizacja HM Heavy Poland osiągnęła 70 531 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 0 zł. Pozostałe przychody to 70 531 zł.
Całkowite koszty wyniosły 213 790 zł.
Strata netto wyniosła 213 789 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 23 510 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 70 531 zł w 2025 roku. • 56 522 393 zł w 2024 roku. • 310 515 217 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -71 263 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -213 789 zł w 2025 roku. • 330 261 zł w 2024 roku. • 2 623 165 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji HM Heavy Poland wynosi 2 105 498 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 10 978 547 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 701 833 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2 105 498 zł w 2025 roku. • 41 221 459 zł w 2024 roku. • 219 473 930 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT HM Heavy Poland wynosi -174 tys. zł.
EBITDA HM Heavy Poland wynosi -174 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie HM Heavy Poland mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji HM Heavy Poland wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,480% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,73% w 2024 roku. • 2,29% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji HM Heavy Poland wynosi 0,42%. To oznacza, że firma ma szansę 0,42% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,120% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,42% w 2025 roku. • 0,07% w 2024 roku. • 0,18% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
HM Heavy Poland charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 3 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla HM Heavy Poland wynosi 240 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 961 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 961 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
80 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 240 tys. zł w 2025 roku. • 889 tys. zł w 2024 roku. • 4,02 mln zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 453 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 961 tys. zł w 2025 roku. • 2,19 mln zł w 2024 roku. • 12,41 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne HM Heavy Poland wyniosły
173 734
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów HM Heavy Poland wyniosła 2 744 637 zł.
a
ktywa obrotowe to 2 744 637 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 744 637 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 2 744 637 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 914 879 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 2 744 637 zł w 2025 roku. • 4 134 339 zł w 2024 roku. • 69 416 785 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -8%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -8%.
Marża operacyjna wyniosła -64,345,874%.
Marża netto wyniosła -303%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.7 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.7 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -21448624.7 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -101 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2 744 637 zł.
Całkowite zobowiązania organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 0 zł w 2025 roku • 1 175 913 zł w 2024 roku • 66 788 619 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 0% w 2025 roku • 28% w 2024 roku • 96% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja HM Heavy Poland wykazała przychody na poziomie 70 531 zł.
Organizacja zarobiła -213 789 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -213 789 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 82 485 zł w 2024 roku • 626 451 zł w 2023 roku
Organizacja HM Heavy Poland wykazała zysk netto większy niż 9% organizacji z branży "Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 48% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 70% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 24% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 21% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 17% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 9% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 48% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 70% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 0% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 24% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 0% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 21% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 17% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 5 sprawozdań finansowych, 3 złożono po terminie, a 2 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 62 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 105 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+62
dni względem terminu
2
w terminie
3
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 15 dni01-04-2026
2025
−3 mies. 15 dni01-04-2026
2025
+2 mies. 1 dni01-04-2026
2024
+8 mies. 20 dni01-04-2026
2023
+6 mies. 18 dni29-01-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Hanmaek Heavy Ind Co.,ltd. posiada 50
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.