Organizacja Fenix Partners osiągnęła 2068 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1701 zł. Pozostałe przychody to 367 zł.
Całkowite koszty wyniosły 411 149 zł.
Strata netto wyniosła 409 448 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -432 379 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 2068 zł w 2024 roku. • 605 283 zł w 2023 roku. • 113 438 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -417 818 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -409 448 zł w 2024 roku. • 136 395 zł w 2023 roku. • -392 005 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Fenix Partners wynosi 1379 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 5170 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 1 477 472 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1379 zł w 2024 roku. • 949 103 zł w 2023 roku. • 75 625 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Fenix Partners wynosi -389 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
208 816 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -389 042 zł w
2024 roku. • 350 593 zł w
2023 roku. • -326 034 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Fenix Partners wynosi 1 osobę.
Zatrudnienie nie zmienia się w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 1 os. w 2024 roku. • 1 os. w 2023 roku.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Fenix Partners wynosi 2,83%. To oznacza, że firma ma szansę 2,83% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,83% w 2024 roku. • 2,83% w 2023 roku. • 2,83% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Fenix Partners wynosi 1,29%. To oznacza, że firma ma szansę 1,29% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,307% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 1,29% w 2024 roku. • 0,90% w 2023 roku. • 0,70% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Fenix Partners charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 3 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Fenix Partners wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 0 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 0 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 0 tys. zł w 2024 roku. • 53 tys. zł w 2023 roku. • 4 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
99 083
zł.
Koszty operacyjne Fenix Partners wyniosły
390 744
zł.
Wynagrodzenia stanowią
25%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-8586 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 99 083 zł w 2024 roku • 98 596 zł w 2023 roku • 42 195 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
5.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
25% w 2024 roku •
39% w 2023 roku •
10% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Fenix Partners wyniosła 45 770 222 zł.
a
ktywa obrotowe to 39 203 596 zł.
a
ktywa trwałe to 6 566 626 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 45 770 222 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 46 192 153 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -421 931 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -354 401 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 45 770 222 zł w 2024 roku. • 46 175 551 zł w 2023 roku. • 46 514 298 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -1%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 97%.
Marża operacyjna wyniosła -22,868%.
Marża netto wyniosła -19,798%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -77.7 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -7637.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -6621 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Fenix Partners wyniosły 46 192 153 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 45 770 222 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 101%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -128 587 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 46 192 153 zł w 2024 roku • 46 188 035 zł w 2023 roku • 46 644 331 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 0.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 101% w 2024 roku • 100% w 2023 roku • 100% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Fenix Partners wykazała przychody na poziomie 2068 zł.
Organizacja zarobiła -409 448 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -409 448 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -38 597 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 2090 zł w 2022 roku
Organizacja Fenix Partners wykazała zysk netto większy niż 4% organizacji z branży "Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania".
Organizacja wykazała przychód większy niż 31% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 97% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 81% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 5% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 5% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 35% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 89% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 4% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 31% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 97% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był wyższy niż 81% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 5% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 5% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 35% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 89% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 144 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 272 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+144
dni względem terminu
0
w terminie
3
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
+9 mies. 2 dni13-04-2026
2023
+2 mies. 21 dni04-10-2024
2022
+2 mies. 20 dni03-10-2023
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Bfi Holding S.r.l. posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 26.10.2022 jest Bfi Holding S.r.l. kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 24.08.2022 do 26.10.2022
był Bfi Holding S.r.l. kontrolując 99% udziałów.