Renowacja obiektów zabytkowych różnych typów|Kompleksowe remonty elewacji i wnętrz|Prace blacharsko-dekarskie i konstrukcyjne|Współpraca z konserwatorami zabytków|Doświadczony zespół z odpowiednimi kwalifikacjami
CCW RENOWACJE S.A. to spółka specjalizująca się w kompleksowej renowacji obiektów zabytkowych. Firma realizuje projekty obejmujące zarówno budynki rezydencjonalne, takie jak pałace i wille, jak i obiekty sakralne, klasztory oraz kamienice. Zespół posiada odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie, które umożliwia prowadzenie i nadzorowanie prac przy zabytkach nieruchomych oraz ruchomych.
Zakres działalności CCW RENOWACJE S.A. obejmuje szeroki wachlarz usług budowlano-konserwatorskich. Firma wykonuje remonty elewacji, w tym konserwację i odtwarzanie detali architektonicznych, wzmacnianie oraz wymianę elementów konstrukcyjnych budynków, a także remonty i wymiany pokryć dachowych z różnych materiałów, takich jak blacha, dachówka czy papa. W ofercie znajdują się również kompleksowe remonty wnętrz, obejmujące prace budowlano-konserwatorskie oraz instalacyjne, w tym instalacje sanitarne, wentylacyjne, klimatyzacyjne, elektryczne i niskoprądowe.
CCW RENOWACJE S.A. zajmuje się także renowacją zawilgoconych murów, wykonując osuszanie, izolacje pionowe i poziome, w tym metodą iniekcji, oraz stosując tynki renowacyjne. Firma oferuje prace blacharsko-dekarskie, takie jak pokrycia dachów różnymi materiałami oraz kompleksowa wymiana obróbek na dachach i elewacjach budynków. Współpraca ze specjalistami pozwala na realizację projektów od etapu badań i programów konserwatorskich, przez wykonanie prac, aż po sporządzanie dokumentacji konserwatorskiej.
CCW RENOWACJE S.A. uczestniczy w uzgodnieniach i odbiorach z odpowiednimi służbami konserwatorskimi, co gwarantuje zgodność realizowanych prac z wymaganiami ochrony zabytków. Firma realizowała renowacje i remonty wielu znaczących obiektów, w tym kościołów, klasztorów i zespołów klasztornych. Przykłady zrealizowanych projektów obejmują remonty dachów, więźb dachowych oraz prace konserwatorskie w obiektach sakralnych i historycznych.
Dzięki kompleksowemu podejściu, wysokim kwalifikacjom oraz współpracy z ekspertami z różnych dziedzin, CCW RENOWACJE S.A. zapewnia profesjonalną obsługę inwestycji związanych z ochroną i przywracaniem wartości zabytkowych budynków.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja CCW Renowacje osiągnęła 2 952 105 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 2 952 105 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 880 160 zł.
Zysk netto wyniósł 1 071 945 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi
1 334 632 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 2 952 105 zł w 2024 roku. • 1 673 257 zł w 2023 roku. • 282 841 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi
489 340 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 1 071 945 zł w 2024 roku. • 495 232 zł w 2023 roku. • 93 265 zł w 2022 roku.
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji CCW Renowacje wynosi 7 591 539 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
1 411 954 zł a 14 824 279 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
3 445 852 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 7 591 539 zł w
2024 roku. • 3 768 911 zł w
2023 roku. • 699 835 zł w
2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT CCW Renowacje wynosi 1,18 mln zł.
EBITDA CCW Renowacje wynosi 1,24 mln zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
537 901 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 1 178 475 zł w
2024 roku. • 561 007 zł w
2023 roku. • 102 673 zł w
2022 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
565 694 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 1 237 182 zł w
2024 roku. • 604 802 zł w
2023 roku. • 105 795 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie CCW Renowacje wynosi 6 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie. Przeciętna zmiana wynosi
2 os. rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 6 os. w 2024 roku. • 4 os. w 2023 roku.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 13 obwieszczeń
dotyczących organizacji CCW Renowacje.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 2 października 2024 (MSiG nr 192/2024).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
13
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
W dniu 24.09.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 15 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 11.07.2022 DO 30.09.2022
W dniu 24.09.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 14 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 11.07.2022 DO 30.09.2022
W dniu 24.09.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 13 następującej treści:
24 Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 24.09.2024 okres OD
11.07.2022 DO 30.09.2022
A
W dniu 16.09.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 12 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
W dniu 16.09.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 11 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
W dniu 16.09.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 10 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 2. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
W dniu 16.09.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.10.2022 DO 31.12.2022
W dniu 16.09.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.10.2022 DO 31.12.2022
W dniu 16.09.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 2. OD 01.10.2022 DO 31.12.2022
W dniu 18.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 18.07.2024 okres OD
01.01.2023 DO 31.12.2023
W dniu 18.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 18.07.2024 okres OD
01.10.2022 DO 31.12.2022
Poz. 446257. CCW RENOWACJE SPÓŁKA AKCYJNA.
KRS 0000986929. SĄD REJONOWY DLA ŁODZI
ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis
do rejestru: 10.08.2022.
[LD.XX NS-REJ.KRS/17211/23/439]
Rzuć okiemMSiG 113/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 01.06.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 4. Informacje o statucie wpisać:
1 1. 30.05.2023 R. REP. A NR 5993/2023 ZASTĘPCA
NOTARIALNY EWA KARBOWIAK, ZASTĘPUJĄCA
NOTARIUSZA KRZYSTOFA KABARĘ, KANCELARIA
NOTARIALNA W ŁODZI, ZMIANA § 16 UST. 3 STATUTU SPÓŁKI
Poz. 680275. CCW RENOWACJE SPÓŁKA AKCYJNA.
KRS 0000986929. SĄD REJONOWY DLA ŁODZI
ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO,
wpis do rejestru: 10.08.2022.
[LD.XX NS-REJ.KRS/21019/22/23]
MSiG 165/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
X V. W P I S Y D O
W dniu 10.08.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA AKCYJNA
3. CCW RENOWACJE SPÓŁKA AKCYJNA 5. NIE
6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj
POLSKA województwo ŁÓDZKIE powiat PABIANICKI gmina PABIANICE miejscowość PABIANICE
2. miejscowość PABIANICE ulica UL. BRACKA
nr domu 37/39 nr lokalu 17 kod pocztowy 95-200
poczta PABIANICE kraj POLSKA Rub. 4. Informacje
o statucie 1 1. 11.07.2022 R., REP. A NR 7398/2022
NOTARIUSZ KRZYSTOF KABARA, KANCELARIA
NOTARIALNA W ŁODZI Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 4. NIE 5. NIE Rub. 7. Dane jedynego akcjonariusza 1 1. WAWRZYNOWICZ WUDARSKA 2. KATARZYNA 3. [ukryto] 6. TAK Rub. 8. Kapitał spółki
1. 100000,00 ZŁ 3. 1000 4. 100,00 ZŁ 5. 100000,00
ZŁ PRub. Informacja o wniesieniu aportu 1 1. 0,00
Rub. 9. Emisje akcji 1 1. ZWYKŁE IMIENNE SERII
A 2. 1000 3. AKCJE NIE SĄ UPRZYWILEJOWANE
Rub. 11. 1. NIE
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO REPREZENTOWANIA
SPÓŁKI, W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO, UPOWAŻNIONY JEST KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób
wchodzących w skład organu 1 1. WAWRZYNOWICZ WUDARSKA 2. KATARZYNA 3. [ukryto]
5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE Rub. 2. Organ nadzoru
1 1. RADA NADZORCZA PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. WAWRZYNOWICZ
2. MARIA 3. [ukryto] 2 1. WUDARSKA 2. ANNA
JANINA 3. [ukryto] 3 1. KRUK 2. ANETA
3. [ukryto]
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 41 10
Z REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH
ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
1 2. 41 20 Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE
ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH
I NIEMIESZKALNYCH 2 2. 43 11 Z ROZBIÓRKA
I BURZENIE OBIEKTÓW BUDOWLANYCH 3 2. 43 12
Z PRZYGOTOWANIE TERENU POD BUDOWĘ 4 2. 43
29 Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI
BUDOWLANYCH 5 2. 43 39 Z WYKONYWANIE
POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH 6 2. 43 99 Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ
NIESKLASYFIKOWANE
Krajowy Rejestr Zadłużonych
CCW Renowacje nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji CCW Renowacje wynosi 0,29%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,030% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,29% w 2024 roku. • 0,23% w 2023 roku. • 0,23% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
CCW Renowacje charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla CCW Renowacje wynosi 260 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 89 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 579 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 89 tys. zł a 579 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
116 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 260 tys. zł w 2024 roku. • 124 tys. zł w 2023 roku. • 27 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 89 tys. zł w 2024 roku. • 50 tys. zł w 2023 roku. • 8 tys. zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 579 tys. zł w 2024 roku. • 255 tys. zł w 2023 roku. • 68 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
369 603 zł.
Koszty operacyjne CCW Renowacje wyniosły
1 773 630 zł.
Wynagrodzenia stanowią
20,8%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
180 811 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 369 603 zł w 2024 roku • 178 314 zł w 2023 roku • 7981 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
8,2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
20,8% w 2024 roku •
16% w 2023 roku •
4,4% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów CCW Renowacje wyniosła 2 256 393 zł.
Aktywa trwałe to 251 544 zł.
Aktywa obrotowe to 2 004 849 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 256 393 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 1 905 840 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 350 554 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 942 445 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 856 287 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 2 256 393 zł sumy bilansowej i 1 905 840 zł kapitału własnego w 2024 roku. • 1 121 488 zł sumy bilansowej i 945 005 zł kapitału własnego w 2023 roku. • 371 503 zł sumy bilansowej i 193 265 zł kapitału własnego w 2022 roku.
Pozostali, 110 700 zł (32%), to część, której sprawozdanie nie rozbija.
Nie jest winna nic (0 zł): bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej, klientom spoza grupy kapitałowej.
Sprawozdanie podaje tylko kredyty krótkoterminowe, więc kwota dla banków może być zaniżona (brakująca część jest w „pozostałych”).
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Zobowiązania razem
351 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
54%
32%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
888 zł
<1%
Państwo
podatki, cła i ZUS
27 tys. zł
8%
Pracownicy
wynagrodzenia
23 tys. zł
7%
Rezerwy i rozliczenia
bez konkretnego wierzyciela
189 tys. zł
54%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
111 tys. zł
32%
W roku 2024 największa część zobowiązań stanowią rezerwy i rozliczenia (bez konkretnego wierzyciela): 54% (w 2021 największa część przypadała dostawcom: 90%).
Udział banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej nie zmienił się: 0% w 2021 i w 2024.
W roku 2024 sprawozdanie podaje tylko część kredytów (krótko- albo długoterminowe), więc udział banków może być zaniżony.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji CCW Renowacje wynosi 12,41 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 11,91 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosi 11,7 - same środki pieniężne wystarczają na pokrycie wszystkich zobowiązań krótkoterminowych.
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 12,82 miesiąca.
gotówka od ręki: 1,9 mln zł należności i inne: 34 tys. zł zapasy (materiały, produkty, towary): 81 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 12,41 zł, z czego 11,70 zł w gotówce.
12,41
płynność bieżąca
11,91
płynność szybka
11,7
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 12,41 w 2024 roku • 9,87 w 2023 roku • 2,08 w 2022 roku
Obsługa długu
Organizacja CCW Renowacje nie wykazała długu wobec banków i pożyczkodawców (0 zł); gotówka: 1 889 190 zł.
Sprawozdanie podaje tylko kredyty krótkoterminowe, więc kwota długu może być niepełna.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 43 zł. Zysk operacyjny (EBIT) pokrywa je ponad 1000 razy - odsetki pokryte z zapasem (bezpieczny poziom: od 3 razy).
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 350 554 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkabez długu
cała gotówka wolna od długu
0 zł1,9 mln zł
dług wobec banków i pożyczkodawców0 zł
gotówka1,9 mln zł
sprawozdanie podaje tylko kredyty krótkoterminowe - kwota długu może być niepełna
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkiodsetki pokryte z zapasem
nie starczamały zapasz zapasem
≫
0136+
Koszty odsetek: 43 zł. Zysk operacyjny pokrywa je ponad 1000 razy.
W latach 2021-2024 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2024: bez długu, gotówka 1,9 mln zł • 2023: bez długu, gotówka 835 tys. zł • 2022: bez długu, gotówka 63 tys. zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2024: ponad 1000 razy • 2023: bez kosztów odsetek • 2022: bez kosztów odsetek
W roku 2024 sprawozdanie podaje tylko część kredytów i pożyczek (krótko- albo długoterminowe), więc dług za ten rok może być niepełny.
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji CCW Renowacje wynosi 0,8 dnia - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 0,2 dnia - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 0,6 dnia. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Rotacja zapasów wynosi 10 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
Należności handlowe organizacji wynoszą 6211 zł, z czego 6211 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza0,6 dnia
firma płaci dostawcom 0,6 dnia wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
0,8 dnia
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 0,8 dnia
0,2 dnia
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 0,2 dnia
Rotacja należności (DSO) organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 0,8 dnia w 2024 roku • 13 dni w 2023 roku • 63 dni w 2022 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji CCW Renowacje wynoszą 1 772 346 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 1 023 975 zł, czyli 58% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 308 862 zł, czyli 17% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 272 070 zł, czyli 15% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej1,8 mln zł
Usługi obce1 mln zł · 58%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)309 tys. zł · 17%
Zużycie materiałów i energii272 tys. zł · 15%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia61 tys. zł · 3%
Amortyzacja59 tys. zł · 3%
Pozostałe koszty rodzajowe48 tys. zł · 3%
Podatki i opłaty89 zł · <1%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 1,8 mln zł w 2024 roku • 1,1 mln zł w 2023 roku • 180 tys. zł w 2022 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2024 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja CCW Renowacje wykazała przychody na poziomie 2 952 105 zł.
Organizacja zarobiła 1 178 431 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 106 486 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 1 071 945 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi
48 565 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 106 486 zł w 2024 roku • 65 775 zł w 2023 roku • 9356 zł w 2022 roku
Organizacja CCW Renowacje wykazała zysk netto większy niż 91% organizacji z branży "Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 80% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 61% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 24% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 87% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 88% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 94% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 73% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 91% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 91% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 80% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 61% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 24% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 87% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 88% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 94% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 73% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 91% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 52 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:2 921 397,57
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów2 849 051,19
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) (+1)72 346,38
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej1 772 346,02
I. Amortyzacja58 707,35
II. Zużycie materiałów i energii272 070,11
III. Usługi obce1 023 975,23
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)89,46
V. Wynagrodzenia308 861,95
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)60 741,40
VII. Pozostałe koszty rodzajowe47 900,52
VIII. Wartość sprzedanych towarów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)1 149 051,55
D. Pozostałe przychody operacyjne30 707,58
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne30 707,58
E. Pozostałe koszty operacyjne1 284,28
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne1 284,28
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)1 178 474,85
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe43,41
I. Odsetki, w tym: (+1)43,41
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)1 178 431,44
J. Podatek dochodowy106 486,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)1 071 945,44
Pełne sprawozdania finansowe organizacji CCW Renowacje składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 4 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 369 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 456 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+369
dni względem terminu
0
w terminie
4
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
+15 mies. 6 dni14-10-2026
2023
+2 mies. 3 dni16-09-2024
2022
+14 mies. 9 dni16-09-2024
2022
+17 mies. 19 dni24-09-2024
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie