Organizacja Course osiągnęła 6 188 704 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 6 188 704 zł.
Całkowite koszty wyniosły 4 926 751 zł.
Zysk netto wyniósł 1 261 953 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi
4 753 952 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 6 188 704 zł w 2023 roku. • 1 434 752 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi
1 735 828 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 1 261 953 zł w 2023 roku. • -473 875 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Course wynosi 9 768 424 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
594 809 zł a 17 667 344 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
8 811 923 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 9 768 424 zł w
2023 roku. • 956 501 zł w
2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Course wynosi 1,42 mln zł.
EBITDA Course wynosi 1,42 mln zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
1 887 357 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 1 420 096 zł w
2023 roku. • -467 260 zł w
2022 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
1 887 357 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 1 420 096 zł w
2023 roku. • -467 260 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Course mieści się w przedziale 10 - 50 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 11 obwieszczeń
dotyczących organizacji Course.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 2 grudnia 2025 (MSiG nr 233/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
11
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
11 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 1477213. COURSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000962019. SĄD
REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE
WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 23.03.2022.
[WR.VI NS-REJ.KRS/35342/25/782]
Rzuć okiemMSiG 233/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.11.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 13 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji: 1. L
2. JIN HO) wykreślić: 5. 95 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ
WARTOŚCI 4750 ZŁ wpisać: 5. 100 UDZIAŁÓW
O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5000 ZŁ wykreślić: 6. NIE
wpisać: 6. TAK
Poz. 1143878. COURSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000962019. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.03.2022.
[RDF/670027/24/356]
MSiG 166/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 24.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 12 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 1143877. COURSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000962019. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.03.2022.
[RDF/670027/24/955]
MSiG 166/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 24.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 11 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 1143876. COURSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000962019. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.03.2022.
[RDF/670027/24/554]
MSiG 166/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 24.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 10 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 24.07.2024 okres OD
01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 1143875. COURSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000962019. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.03.2022.
[RDF/670026/24/40]
MSiG 166/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 24.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 10.03.2022 DO 31.12.2022
Poz. 1143874. COURSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000962019. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.03.2022.
[RDF/670026/24/639]
MSiG 166/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 24.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 10.03.2022 DO 31.12.2022
Poz. 1143873. COURSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000962019. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.03.2022.
[RDF/670026/24/238]
MSiG 166/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 24.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 24.07.2024 okres OD
10.03.2022 DO 31.12.2022
Poz. 716294. COURSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000962019. SĄD
REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE
WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 23.03.2022.
[WR.VI NS-REJ.KRS/17082/24/888]
Rzuć okiemMSiG 136/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.06.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić:
2. miejscowość WROCŁAW ulica AL. KARKONOSKA
nr domu 59 kod pocztowy 53-015 poczta WROCŁAW
kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość WROCŁAW
ulica UL. WYŚCIGOWA nr domu 56E kod pocztowy
53-012 poczta WROCŁAW kraj POLSKA
Poz. 68142. COURSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000962019. SĄD
REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE
WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 23.03.2022.
[WR.VI NS-REJ.KRS/1871/23/538]
Rzuć okiemMSiG 25/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 25.01.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić:
2. miejscowość WROCŁAW ulica AL. KARKONOSKA
nr domu 59 kod pocztowy 50-015 poczta WROCŁAW
kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość WROCŁAW
ulica AL. KARKONOSKA nr domu 59 kod pocztowy
53-015 poczta WROCŁAW kraj POLSKA
Poz. 1263948. COURSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000962019. SĄD
REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE
WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
23.03.2022.
[WR.VI NS-REJ.KRS/31995/22/903]
Rzuć okiemMSiG 247/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 13.12.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
2. miejscowość WROCŁAW ulica UL. ZWYCIĘSKA
nr domu 43 kod pocztowy 53-033 poczta WROCŁAW
kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość WROCŁAW
ulica AL. KARKONOSKA nr domu 59 kod pocztowy
50-015 poczta WROCŁAW kraj POLSKA
Poz. 159492. COURSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000962019. SĄD
REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE
WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
23.03.2022.
KON- [WR.VI NS-REJ.KRS/7441/22/594]
MSiG 63/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 23.03.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. COURSE
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1.
POLSKA województwo DOLNOŚLĄSKIE powiat
WROCŁAW gmina WROCŁAW miejscowość WROCŁAW 2. miejscowość WROCŁAW ulica UL. ZWYCIĘSKA nr domu 43 kod pocztowy 53-033 poczta
WROCŁAW kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 10.03.2022 R., NOTARIUSZ JAN ANDRZEJ
TARKOWSKI Z KANCELARII NOTARIALNEJ WE
WROCŁAWIU, REP. A NR 6751/2022 Rub. 5. 1. CZAS
NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW
Rub. 7. Dane wspólników 1 1. LEE 2. JIN HO 5. 95
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4750 ZŁ 6. NIE
Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. KAŻDY Z CZŁONKÓW
ZARZĄDU UPRAWNIONY JEST DO JEDNOOSOBOWEJ REPREZENTACJI SPÓŁKI PRub. Dane osób
wchodzących w skład organu 1 1. LEE 2. JIN HO
5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 43 29
Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI
BUDOWLANYCH 1 2. 78 30 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z UDOSTĘPNIANIEM PRACOWNIKÓW 2 2. 41 ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE
ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW 3 2. 43 22 Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH 4 2. 43 99 Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE
ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE 5 2. 45 11 Z SPRZEDAŻ HURTOWA
I DETALICZNA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH
I FURGONETEK 6 2. 45 19 Z SPRZEDAŻ HURTOWA
I DETALICZNA POZOSTAŁYCH POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI
7 2. 55 90 Z POZOSTAŁE ZAKWATEROWANIE 8 2. 56
DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z WYŻYWIENIEM 9 2. 77 11 Z WYNAJEM I DZIERŻAWA
SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I FURGONETEK
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Course nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Course wynosi 1,53%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,665% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 1,53% w 2023 roku. • 2,34% w 2022 roku. • 0,20% w 2021 roku.
Wiarygodność firmy
Course charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2021 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Course wynosi 173 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 252 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 252 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 173 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 252 tys. zł w 2023 roku. • 57 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
1 556 668
zł.
Koszty operacyjne Course wyniosły
4 768 608
zł.
Wynagrodzenia stanowią
32,6%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
1 014 395 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 1 556 668 zł w 2023 roku • 542 273 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
4,1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
32,6% w 2023 roku •
28,5% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Course wyniosła 2 382 423 zł.
a
ktywa trwałe to 843 132 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 539 291 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 382 423 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 793 078 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 589 345 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 748 807 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 1 261 953 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 2 382 423 zł sumy bilansowej i 793 078 zł kapitału własnego w 2023 roku. • 633 616 zł sumy bilansowej i -468 875 zł kapitału własnego w 2022 roku.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 159,12%.
Marża operacyjna wyniosła 22,95%.
Marża netto wyniosła 20,39%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
128 punktów procentowych rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
58 punktów procentowych rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
56 punktów procentowych rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
53 punkty procentowe rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Course wyniosły 1 589 345 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2 382 423 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 66,7%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 486 854 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 589 345 zł w 2023 roku • 1 102 491 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
107 punktów procentowych rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 67% w 2023 roku • 174% w 2022 roku
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Course wynosi 0,97 - aktywa obrotowe nie pokrywają w całości zobowiązań krótkoterminowych, co może wskazywać na napięcia płynnościowe.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 0,96 - najbardziej płynne aktywa niemal w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosi 0,01, czyli same środki pieniężne pokrywają 1% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
Aktywa obrotowe (1 539 291 zł) są niższe od zobowiązań krótkoterminowych (1 589 345 zł) o 50 054 zł - kapitał obrotowy netto jest ujemny.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
1,5 mln zł
1,6 mln zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Rachunki do zapłaty
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 14 tys. zł należności i inne: 1,5 mln zł zapasy do sprzedania: 12 tys. zł poziom rachunków do zapłaty
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 0,97 zł, z czego 0,01 zł w gotówce.
0,97
płynność bieżąca
0,96
płynność szybka
0,01
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie. Średni wzrost wskaźnika wynosi 0,39 rocznie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 0,97 w 2023 roku • 0,57 w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Course wykazała przychody na poziomie 6 188 704 zł.
Organizacja zarobiła 1 349 412 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 87 459 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 1 261 953 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 6,5% zysku brutto.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 87 459 zł w 2023 roku
Organizacja Course wykazała zysk netto większy niż 94% organizacji z branży "Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 85% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 81% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 66% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 79% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 80% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 88% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 95% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 89% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,12%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 94% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2023 były wyższe niż 85% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była ona wyższa niż 81% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był wyższy niż 66% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 79% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 80% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 88% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 95% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 89% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2023 wynosił on 0,12%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:6 186 634,10
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów6 186 634,10
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej4 753 279,38
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii88 079,33
III. Usługi obce3 066 750,85
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)1 228,92
V. Wynagrodzenia1 283 348,16
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)273 319,36
VII. Pozostałe koszty rodzajowe40 552,76
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)1 433 354,72
D. Pozostałe przychody operacyjne2 070,00
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne2 070,00
E. Pozostałe koszty operacyjne15 328,56
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne15 328,56
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)1 420 096,16
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe70 684,02
I. Odsetki, w tym: (+1)17 620,87
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne53 063,15
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)1 349 412,14
J. Podatek dochodowy87 459,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)1 261 953,14
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Course składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 192 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2023 zostało złożone 9 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+192
dni względem terminu
0
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2023
+9 dni24-07-2024
2022
+12 mies. 15 dni24-07-2024
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Brazhnyk Dmytrii posiada 100 udziałów, które stanowią 100% firmy.
Największym udziałowcem od 02.02.2026 jest Brazhnyk Dmytrii kontrolujący
100% udziałów.
W okresie od 28.11.2025 do 02.02.2026 najwięcej udziałów posiadał
Lee Jin Ho (100%).
W okresie od 23.03.2022 do 28.11.2025 najwięcej udziałów posiadał
Lee Jin Ho (95%).