SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO SPÓŁKĘ REPREZENTUJE PREZES ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY SAMODZIELNIE. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO SPÓŁKĘ REPREZENTUJE PREZES ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY SAMODZIELNIE LUB DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE ALBO CZŁONEK ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja Capital Security Service 1 osiągnęła 199 013 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 199 013 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 169 184 zł.
Zysk netto wyniósł 29 829 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 39 803 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 199 013 zł w 2025 roku. • 184 301 zł w 2024 roku. • 199 900 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 5966 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 29 829 zł w 2025 roku. • 17 759 zł w 2024 roku. • 16 816 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Capital Security Service 1 wynosi 271 832 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
19 840 zł a 497 532 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 53 616 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 271 832 zł w 2025 roku. • 211 398 zł w 2024 roku. • 221 878 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Capital Security Service 1.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Capital Security Service 1 wynosi 2,77%. To oznacza, że firma ma szansę 2,77% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,320% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,77% w 2025 roku. • 2,77% w 2024 roku. • 2,77% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Capital Security Service 1 wynosi 0,01%. To oznacza, że firma ma szansę 0,01% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,004% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,01% w 2025 roku. • 0,01% w 2024 roku. • 0,01% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Capital Security Service 1 charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 5 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Capital Security Service 1 wynosi 7 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 5 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 9 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 5 tys. zł a 9 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
1 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 7 tys. zł w 2025 roku. • 5 tys. zł w 2024 roku. • 6 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 5 tys. zł w 2025 roku. • 3 tys. zł w 2024 roku. • 3 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 9 tys. zł w 2025 roku. • 8 tys. zł w 2024 roku. • 10 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
146 797
zł.
Koszty operacyjne Capital Security Service 1 wyniosły
166 234
zł.
Wynagrodzenia stanowią
88%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
29 359 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 146 797 zł w 2025 roku • 144 435 zł w 2024 roku • 150 613 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
17.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
88% w 2025 roku •
88% w 2024 roku •
83% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Capital Security Service 1 wyniosła 26 773 zł.
a
ktywa obrotowe to 26 773 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 26 773 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 26 454 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 320 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 4355 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 26 773 zł w 2025 roku. • 23 644 zł w 2024 roku. • 38 455 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 111%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 113%.
Marża operacyjna wyniosła 16%.
Marża netto wyniosła 15%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 22.2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 22.6 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.2 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Capital Security Service 1 wyniosły 320 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 26 773 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 1%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 64 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 320 zł w 2025 roku • 320 zł w 2024 roku • 9990 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 0.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 1% w 2025 roku • 1% w 2024 roku • 26% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Capital Security Service 1 wykazała przychody na poziomie 199 013 zł.
Organizacja zarobiła 32 779 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 2950 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 29 829 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 590 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 2950 zł w 2025 roku • 1821 zł w 2024 roku • 898 zł w 2023 roku
Organizacja Capital Security Service 1 wykazała zysk netto większy niż 60% organizacji z branży "Działalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwa".
Organizacja wykazała przychód większy niż 48% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 29% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 13% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 74% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 77% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 94% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 87% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 53% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 60% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 48% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 29% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 13% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 74% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 77% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 94% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 87% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 53% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 5 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 62 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 72 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-62
dni względem terminu
5
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 12 dni04-05-2026
2024
−3 mies. 9 dni07-04-2025
2023
−1 mies. 25 dni21-05-2024
2022
−1 mies. 20 dni26-05-2023
2021
−1 mies. 2 dni13-09-2022
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Kożuch Tomasz posiada 70
udziałów,
które stanowią
70.0% firmy.