SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO DO REPREZENTACJI SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST PREZES ZARZĄDU SAMODZIELNIE, A W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO REPREZENTACJI SPÓŁKI UPRAWNIONYCH JEST DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE
Organizacja Capital Security Zamoyskiego osiągnęła 199 183 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 199 183 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 188 191 zł.
Zysk netto wyniósł 10 992 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 39 837 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 199 183 zł w 2025 roku. • 194 525 zł w 2024 roku. • 195 061 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 2198 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 10 992 zł w 2025 roku. • 16 541 zł w 2024 roku. • 10 150 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Capital Security Zamoyskiego wynosi 193 272 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
16 514 zł a 497 958 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 37 904 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 193 272 zł w 2025 roku. • 211 019 zł w 2024 roku. • 187 356 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Capital Security Zamoyskiego.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Capital Security Zamoyskiego wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,288% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Capital Security Zamoyskiego wynosi 0,01%. To oznacza, że firma ma szansę 0,01% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,004% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,01% w 2025 roku. • 0,01% w 2024 roku. • 0,01% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Capital Security Zamoyskiego charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 5 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Capital Security Zamoyskiego wynosi 5 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 2 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 8 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 2 tys. zł a 8 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
1 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 5 tys. zł w 2025 roku. • 5 tys. zł w 2024 roku. • 5 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 2 tys. zł w 2025 roku. • 3 tys. zł w 2024 roku. • 2 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 8 tys. zł w 2025 roku. • 8 tys. zł w 2024 roku. • 8 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
159 820
zł.
Koszty operacyjne Capital Security Zamoyskiego wyniosły
185 445
zł.
Wynagrodzenia stanowią
86%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
31 964 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 159 820 zł w 2025 roku • 150 074 zł w 2024 roku • 163 220 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
17.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
86% w 2025 roku •
85% w 2024 roku •
89% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Capital Security Zamoyskiego wyniosła 44 682 zł.
a
ktywa obrotowe to 44 682 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 44 682 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 22 019 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 22 662 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 7936 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 44 682 zł w 2025 roku. • 21 459 zł w 2024 roku. • 23 087 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 25%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 50%.
Marża operacyjna wyniosła 7%.
Marża netto wyniosła 6%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 10 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.2 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Capital Security Zamoyskiego wyniosły 22 662 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 44 682 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 51%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 4532 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 22 662 zł w 2025 roku • 1232 zł w 2024 roku • 801 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 10.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 51% w 2025 roku • 6% w 2024 roku • 3% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Capital Security Zamoyskiego wykazała przychody na poziomie 199 183 zł.
Organizacja zarobiła 13 738 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 2746 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 10 992 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 20% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 549 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 2746 zł w 2025 roku • 1636 zł w 2024 roku • 883 zł w 2023 roku
Organizacja Capital Security Zamoyskiego wykazała zysk netto większy niż 52% organizacji z branży "Działalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwa".
Organizacja wykazała przychód większy niż 53% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 43% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 61% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 57% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 61% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 75% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 69% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 57% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.01%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 52% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 53% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 43% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 61% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 57% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 61% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 75% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 69% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 57% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.01%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 5 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 56 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 72 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-56
dni względem terminu
5
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 12 dni04-05-2026
2024
−2 mies. 4 dni12-05-2025
2023
−2 mies. 3 dni13-05-2024
2022
−1 mies. 20 dni26-05-2023
2021
−1 mies. 2 dni13-09-2022
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Kożuch Tomasz posiada 70
udziałów,
które stanowią
70.0% firmy.