Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Gamma Logistyka wynosi 6 397 568 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
1 208 436 zł a 10 522 234 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
1 410 862 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 6 397 568 zł w
2024 roku. • 7 205 733 zł w
2023 roku. • 3 575 844 zł w
2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Gamma Logistyka wynosi 884 tys. zł.
EBITDA Gamma Logistyka wynosi 902 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
385 652 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 883 605 zł w
2024 roku. • 1 021 684 zł w
2023 roku. • 112 300 zł w
2022 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
395 092 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 902 485 zł w
2024 roku. • 1 033 898 zł w
2023 roku. • 112 300 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Gamma Logistyka wynosi 12 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 12 os. w 2024 roku. • 15 os. w 2023 roku. • 2 - 10 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 4 obwieszczenia
dotyczące organizacji Gamma Logistyka.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 11 września 2024 (MSiG nr 177/2024).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
4
obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
4 mniej istotne obwieszczeniaZwiń obwieszczenia
Poz. 1241377. GAMMA LOGISTYKA SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000892181. SYSTEM, wpis do rejestru: 31.03.2021.
[RDF/676509/24/594]
MSiG 177/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 27.08.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 27.08.2024 okres OD
01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 1256460. GAMMA LOGISTYKA SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000892181. SYSTEM, wpis do rejestru: 31.03.2021.
[RDF/564307/23/820]
MSiG 197/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.09.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 29.09.2023 okres OD
01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 1256564. GAMMA LOGISTYKA SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000892181. SYSTEM, wpis do rejestru: 31.03.2021.
[RDF/461280/22/794]
MSiG 245/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 09.12.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 09.12.2022 okres OD
31.03.2021 DO 31.12.2021
Poz. 186213. GAMMA LOGISTYKA SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000892181. SĄD REJONOWY W GLIWICACH,
X WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 31.03.2021.
[GL.X NS-REJ.KRS/4312/21/715]
MSiG 68/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 31.03.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. GAMMA
LOGISTYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adre
podmiotu 1. kraj POLSKA województwo ŚLĄSKIE
powiat ZABRZE gmina ZABRZE miejscowość
ZABRZE 2. miejscowość ZABRZE ulica UL. SKŁADOWA nr domu 1A kod pocztowy 41-814 poczta
ZABRZE kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie
1 1. 29.03.2021 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY
3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane
wspólników 1 1. DĄBROWSKI 2. ARKADIUSZ
3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.500,00;-ZŁ 6. NIE 2 1. IWAŃSKI 2. MARCIN
ROMAN 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.500,00;-ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał
spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. DĄBROWSKI 2. ARKADIUSZ 3. [ukryto]
5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 2 1. IWAŃSKI 2. MARCIN ROMAN 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU
6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 49 41
Z TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW 1 2. 46 90
Z SPRZEDAŻ HURTOWA NIEWYSPECJALIZOWANA 2 2. 68 20 Z WYNAJEM I ZARZĄDZANIE
NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI 3 2. 77 11 Z WYNAJEM I DZIERŻAWA
SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I FURGONETEK
4 2. 52 29 C DZIAŁALNOŚĆ POZOSTAŁYCH AGENCJI TRANSPORTOWYCH 5 2. 82 11 Z DZIAŁALNOŚĆ
USŁUGOWA ZWIĄZANA Z ADMINISTRACYJNĄ
OBSŁUGĄ BIURA 6 2. 52 10 A MAGAZYNOWANIE
I PRZECHOWYWANIE PALIW GAZOWYCH 7 2. 52
10 B MAGAZYNOWANIE I PRZECHOWYWANIE
POZOSTAŁYCH TOWARÓW 8 2. 52 21 Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA WSPOMAGAJĄCA TRANSPORT
LĄDOWY 9 2. 52 24 C PRZEŁADUNEK TOWARÓW
W POZOSTAŁYCH PUNKTACH PRZEŁADUNKOWYCH
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Gamma Logistyka nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Gamma Logistyka wynosi 0,81%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,980% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,81% w 2024 roku. • 0,90% w 2023 roku. • 2,77% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Gamma Logistyka charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Gamma Logistyka wynosi 239 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 102 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 576 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 102 tys. zł a 576 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
85 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 239 tys. zł w 2024 roku. • 193 tys. zł w 2023 roku. • 69 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 102 tys. zł w 2024 roku. • 146 tys. zł w 2023 roku. • 455 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 576 tys. zł w 2024 roku. • 302 tys. zł w 2023 roku. • 208 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
752 498 zł.
Koszty operacyjne Gamma Logistyka wyniosły
2 505 821 zł.
Wynagrodzenia stanowią
30%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
132 332 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 752 498 zł w 2024 roku • 772 088 zł w 2023 roku • 487 834 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
10,2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
30% w 2024 roku •
20% w 2023 roku •
9,6% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Gamma Logistyka wyniosła 2 439 356 zł.
Aktywa trwałe to 23 307 zł.
Aktywa obrotowe to 2 416 050 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 439 356 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 1 667 967 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 771 389 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 808 239 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 826 134 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 2 439 356 zł sumy bilansowej i 1 667 967 zł kapitału własnego w 2024 roku. • 1 700 313 zł sumy bilansowej i 904 231 zł kapitału własnego w 2023 roku. • 822 878 zł sumy bilansowej i 15 700 zł kapitału własnego w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 31,9%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 46,65%.
Marża operacyjna wyniosła 26,07%.
Marża netto wyniosła 22,96%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
8 punktów procentowych rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
393 punkty procentowe rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
12 punktów procentowych rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
10 punktów procentowych rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Gamma Logistyka wyniosły 771 389 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2 439 356 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 31,6%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 17 895 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 771 389 zł w 2024 roku • 796 081 zł w 2023 roku • 807 179 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
33 punkty procentowe rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 32% w 2024 roku • 47% w 2023 roku • 98% w 2022 roku
Wierzyciele
Organizacja Gamma Logistyka ma 771 389 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Najwięcej jest winna dostawcom: 433 939 zł (56%).
Pozostali, 337 450 zł (44%), to część, której sprawozdanie nie rozbija.
Nie jest winna nic (0 zł): bankom i pożyczkodawcom. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Zobowiązania razem
771 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
56%
44%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
434 tys. zł
56%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
337 tys. zł
44%
W roku 2024 największa część zobowiązań przypada dostawcom: 56% (w 2021 największa część, 97%, była bez podziału na wierzycieli).
Udział banków i pożyczkodawców zmalał z 3% (2021) do 0% (2024).
W roku 2020 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Gamma Logistyka wynosi 3,13 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 3,11 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosi 1,7 - same środki pieniężne wystarczają na pokrycie wszystkich zobowiązań krótkoterminowych.
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 6,28 miesiąca.
gotówka (tylko kasa i rachunki): 1,3 mln zł należności i inne: 1,1 mln zł zapasy (materiały, produkty, towary): 16 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 3,13 zł, z czego 1,70 zł w gotówce.
3,13
płynność bieżąca
3,11
płynność szybka
1,7
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 3,13 w 2024 roku • 2,08 w 2023 roku • 1 w 2022 roku
Obsługa długu
Organizacja Gamma Logistyka nie wykazała kredytów ani pożyczek (0 zł); gotówka (tylko kasa i rachunki): 1 308 189 zł. Druk uproszczony nie wydziela innych zobowiązań finansowych (np. leasingu), więc długu netto nie podajemy.
Koszty odsetek: 0 zł.
Dług a gotówka
kredyty i pożyczki (wszyscy pożyczkodawcy)0 zł
gotówka (tylko kasa i rachunki)1,3 mln zł
Druk uproszczony nie wydziela innych zobowiązań finansowych (np. leasingu) - długu netto nie podajemy.
Zysk a odsetkibez odsetek
Koszty odsetek: 0 zł.
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Gamma Logistyka wynosi 81 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 63 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców. Po oczyszczeniu mianownika z amortyzacji rotacja zobowiązań wynosi 64 dni.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 18 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Rotacja zapasów wynosi 2 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
Należności handlowe organizacji wynoszą 750 624 zł, z czego 750 624 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza18 dni
firma płaci dostawcom 18 dni wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
81 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 81 dni
63 dni
bez amortyzacji64 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 63 dniach
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 81 dni w 2024 roku • 53 dni w 2023 roku • 36 dni w 2022 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Gamma Logistyka wynoszą 2 496 925 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to zużycie materiałów i energii: 872 946 zł, czyli 35% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to usługi obce: 718 081 zł, czyli 29% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 626 737 zł, czyli 25% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej2,5 mln zł
Zużycie materiałów i energii873 tys. zł · 35%
Usługi obce718 tys. zł · 29%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)627 tys. zł · 25%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia126 tys. zł · 5%
Amortyzacja19 tys. zł · <1%
Koszty działalności operacyjnej organizacji maleją w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 2,5 mln zł w 2024 roku • 3,8 mln zł w 2023 roku • 5,1 mln zł w 2022 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2024 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: zużycie materiałów i energii, usługi obce, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń). Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
W latach
2020, 2021 suma kosztów to łączne koszty wykazane w druku mikro, a w pozostałych latach pozycja B rachunku zysków i strat. Wartości i zestaw kategorii po obu stronach tej granicy nie są wprost porównywalne - to zmiana druku sprawozdania, nie zdarzenie w firmie.
Podatek dochodowy
Organizacja Gamma Logistyka wykazała przychody na poziomie 3 389 427 zł.
Organizacja zarobiła 855 728 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 77 682 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 778 046 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9,1% zysku brutto.
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi
34 079 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 77 682 zł w 2024 roku • 91 236 zł w 2023 roku • 9524 zł w 2022 roku
Organizacja Gamma Logistyka wykazała zysk netto większy niż 91% organizacji z branży "Transport drogowy towarów".
Organizacja wykazała przychód większy niż 67% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 76% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 31% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 89% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 90% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 87% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 69% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 90% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 91% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 67% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 76% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 31% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 89% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 90% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 87% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 69% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 90% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy28 z 35 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi3 374 492,28
I. Przychody netto ze sprzedaży3 374 492,28
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
B. Koszty działalności operacyjnej2 496 925,43
I. Amortyzacja18 880,01
II. Zużycie materiałów i energii872 945,96
III. Usługi obce718 080,64
IV. Wynagrodzenia626 737,20
V. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)125 760,43
VI. Pozostałe koszty, w tym: (+1)134 521,19
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)877 566,85
D. Pozostałe przychody operacyjne, w tym:14 934,40
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne, w tym:8 895,87
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
F. Przychody finansowe, w tym:0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach od jednostek, w których jednostka posiada zaangażowanie w kapitale, w tym: (+1)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
G. Koszty finansowe, w tym:27 877,69
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
H. Zysk (strata) brutto (C + D - E + F - G)855 727,69
I. Podatek dochodowy77 682,00
J. Zysk (strata) netto (H - I)778 045,69
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Gamma Logistyka składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 4 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 107 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 254 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+107
dni względem terminu
0
w terminie
4
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
+8 mies. 14 dni26-03-2026
2023
+1 mies. 13 dni27-08-2024
2022
+2 mies. 16 dni29-09-2023
2021
+1 mies. 25 dni09-12-2022
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Iwański Marcin posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.