SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
1. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ I PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIONY JEST INDYWIDUALNIE CZŁONEK ZARZĄDU. 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ I PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIENI SĄ, CZŁONEK ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE Z PREZESEM ZARZĄDU LUB DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU.
Trzy budynki z sześcioma lokalami mieszkalnymi|Powierzchnia mieszkań 190 m², z adaptowalnym poddaszem|Garaże dwustanowiskowe, działki od 450 do 550 m²|Bliskość szkół, przedszkoli i terenów rekreacyjnych|Doskonała komunikacja z Warszawą
Rezydencje Michałowice to prestiżowy projekt deweloperski zlokalizowany w malowniczej okolicy Michałowic, zaledwie 12 km od centrum Warszawy. Inwestycja składa się z trzech nowoczesnych budynków, oferujących sześć przestronnych lokali mieszkalnych, które doskonale wpisują się w potrzeby nowoczesnych rodzin. Każdy lokal charakteryzuje się użytkową powierzchnią wynoszącą 190 m² oraz poddaszem, które można dowolnie zaaranżować. Deweloper wprowadził także garaż dwustanowiskowy oraz działki o powierzchniach od 450 do 550 m², co podkreśla atrakcyjność oferty dla osób poszukujących komfortu i przestrzeni.
W projekcie zwrócono szczególną uwagę na zaplecze infrastrukturalne – w pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola oraz liczne tereny rekreacyjne, co sprawia, że jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Osiągalność komunikacyjna z Warszawą dodatkowo zwiększa atrakcyjność tej lokalizacji, a pobliskie ścieżki rowerowe oraz Mazowiecka Strefa Krajobrazu Chronionego przyczyniają się do aktywnego stylu życia mieszkańców. Rezydencje Michałowice łączą w sobie elegancję, komfort i bliskość do stolicy, oferując wyjątkowe warunki do życia.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja W23 osiągnęła 7 943 054 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 7 943 054 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 5 173 289 zł.
Zysk netto wyniósł 2 769 765 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 1 323 842 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 7 943 054 zł w 2025 roku. • 6 866 208 zł w 2024 roku. • 1 610 214 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 461 627 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 2 769 765 zł w 2025 roku. • 1 716 652 zł w 2024 roku. • 477 357 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji W23 wynosi 17 354 859 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
980 430 zł a 38 776 710 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 2 891 852 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 17 354 859 zł w 2025 roku. • 15 645 615 zł w 2024 roku. • 6 144 172 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT W23 wynosi 3,14 mln zł.
EBITDA W23 wynosi 3,14 mln zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie W23 wynosi 3 osób.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 3 os. w 2025 roku. • 3 os. w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji W23 wynosi 2,86%. To oznacza, że firma ma szansę 2,86% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,248% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,86% w 2025 roku. • 2,88% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji W23 wynosi 0,19%. To oznacza, że firma ma szansę 0,19% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,028% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,19% w 2025 roku. • 0,05% w 2024 roku. • 0,11% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
W23 charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla W23 wynosi 383 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 238 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 554 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 238 tys. zł a 554 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
64 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 383 tys. zł w 2025 roku. • 694 tys. zł w 2024 roku. • 433 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 238 tys. zł w 2025 roku. • 206 tys. zł w 2024 roku. • 48 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 554 tys. zł w 2025 roku. • 1,96 mln zł w 2024 roku. • 1,48 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
202 823
zł.
Koszty operacyjne W23 wyniosły
4 807 133
zł.
Wynagrodzenia stanowią
4%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
33 804 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 202 823 zł w 2025 roku • 171 321 zł w 2024 roku • 43 013 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
4% w 2025 roku •
3% w 2024 roku •
4% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów W23 wyniosła 15 703 094 zł.
a
ktywa obrotowe to 15 703 094 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 15 703 094 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 14 395 854 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 307 240 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 2 616 349 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 15 703 094 zł w 2025 roku. • 8 643 661 zł w 2024 roku. • 8 420 105 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 18%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 212%.
Marża operacyjna wyniosła 39%.
Marża netto wyniosła 35%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 35.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 6.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.8 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania W23 wyniosły 14 395 854 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 15 703 094 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 92%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 2 399 309 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 14 395 854 zł w 2025 roku • 3 041 612 zł w 2024 roku • 4 205 078 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 15.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 92% w 2025 roku • 35% w 2024 roku • 50% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja W23 wykazała przychody na poziomie 7 943 054 zł.
Organizacja zarobiła 3 135 918 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 366 153 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 2 769 765 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 12% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 61 026 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 366 153 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Olszowy Marek posiada 25
udziałów,
które stanowią
25.0% firmy.
Kamińska Monika posiada 25
udziałów,
które stanowią
25.0% firmy.
Największymi udziałowcami w organizacji są: • Kamińska Monika (25% udziałów) • Dobrowolska Iwona (25% udziałów) • Olszowy Marek (25% udziałów) • Koba Jacek (25% udziałów)
Najwięksi udziałowcy w okresie od 06.11.2020 do 12.10.2023: • Kamińska Monika (20% udziałów) • Dobrowolska Iwona (20% udziałów) • Olszowy Marek (20% udziałów) • Koba Jacek (20% udziałów) • Baczkowski Sylwester (20% udziałów)