SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
JEŻELI ZARZĄD JEST JEDNOOSOBOWY, DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST JEEDYNY CZŁONEK ZARZĄDU. JEŻELI ZARZĄD JEST WIELOOSOBOWY, DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU LUB CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Sklep online z kosmetykami, biżuterią i produktami do jogi.|Oferuje konsultacje kosmetologiczne dla dostosowania pielęgnacji.|Sprzedaż artykułów dla zwierząt oraz ręcznie wykonywanych akcesoriów.|Wysoka jakość produktów, naturalne składniki, konkurencyjne ceny.|Szybka dostawa i profesjonalna obsługa klienta.
Slowglow to nowoczesny sklep internetowy, który oferuje bogaty asortyment polskich kosmetyków oraz różnorodnych artykułów odżywczych, jak suplementy czy herbaty. Specjalizuje się w selektywnych kosmetykach, które są dedykowane dla osób poszukujących wysokiej jakości produktów do pielęgnacji ciała, włosów i twarzy. Wśród oferty znajdują się również akcesoria do jogi, biżuteria, świece oraz produkty do domu, tworząc tym samym kompleksowe miejsce dla miłośników piękna i zdrowego stylu życia.
Klienty mają możliwość skorzystania z profesjonalnych konsultacji, aby dostosować kosmetykę i pielęgnację do swoich indywidualnych potrzeb. Slowglow wyróżnia się również wspaniałym doświadczeniem klienta, oferując szybkie dostawy oraz profesjonalną obsługę, co czyni zakupy łatwymi i przyjemnymi. Dodatkowo, marka wzmacnia relacje ze swoimi klientami poprzez angażowanie ich w aktywności online i wspieranie społeczności związanej z wellness.
Wszystkie oferowane produkty cechuje zastosowanie naturalnych składników, co podkreśla dbałość marki o zdrowie klientów oraz środowisko. Slowglow jest idealnym miejscem dla osób, które pragną łączyć zakupy z wartościami ekologicznymi oraz poszukiwać najwyższej jakości produktów w atrakcyjnych cenach.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Slowglow osiągnęła 1 625 235 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 625 235 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 2 243 531 zł.
Strata netto wyniosła 618 297 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 812 617 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 625 235 zł w 2022 roku. • 921 706 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -309 148 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -618 297 zł w 2022 roku. • -462 376 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Slowglow wynosi 1 083 490 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 4 063 086 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 541 745 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 083 490 zł w 2022 roku. • 680 188 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Slowglow wynosi -607 tys. zł.
EBITDA Slowglow wynosi -607 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Slowglow mieści się w przedziale 2 — 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Slowglow wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,725% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2022 roku. • 2,91% w 2021 roku. • 4,35% w 2020 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Slowglow wynosi 2,09%. To oznacza, że firma ma szansę 2,09% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 1,015% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 2,09% w 2022 roku. • 0,78% w 2021 roku. • 0,06% w 2020 roku.
Wiarygodność firmy
Slowglow charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 2 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena D (niska wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2021 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2020 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Slowglow wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 65 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 65 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 65 tys. zł w 2022 roku. • 37 tys. zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
242 247
zł.
Koszty operacyjne Slowglow wyniosły
2 232 416
zł.
Wynagrodzenia stanowią
11%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
121 123 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 242 247 zł w 2022 roku • 38 228 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
5.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
11% w 2022 roku •
3% w 2021 roku •
0% w 2020 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Slowglow wyniosła 461 486 zł.
a
ktywa obrotowe to 453 327 zł.
a
ktywa trwałe to 8159 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 461 486 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 992 159 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -530 673 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 230 743 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 461 486 zł w 2022 roku. • 392 309 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -134%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 117%.
Marża operacyjna wyniosła -37%.
Marża netto wyniosła -38%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -67 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 58.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -18.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -19 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Slowglow wyniosły 992 159 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 461 486 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 215%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 496 079 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 992 159 zł w 2022 roku • 304 685 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 215% w 2022 roku • 78% w 2021 roku • 0% w 2020 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Slowglow wykazała przychody na poziomie 1 625 235 zł.
Organizacja zarobiła -618 297 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -618 297 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku
Organizacja Slowglow wykazała zysk netto większy niż 1% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet".
Organizacja wykazała przychód większy niż 81% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 77% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 88% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 19% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 18% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 7% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 90% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.01%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2022 były wyższe niż 81% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była ona wyższa niż 77% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 był wyższy niż 88% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 19% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 18% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 7% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 90% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2022 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2022 wynosił on 0.01%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 2 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 1 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 2 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2022 zostało złożone 6 dni po terminie.
średnie opóźnienie
-2
dni względem terminu
1
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2022
+6 dni21-07-2023
2021
−11 dni04-10-2022
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Madejska Anna posiada 71
udziałów,
które stanowią
60.2% firmy.
Kohsek Tomasz posiada 20
udziałów,
które stanowią
16.9% firmy.
Koper Katarzyna posiada 15
udziałów,
które stanowią
12.7% firmy.
Największym udziałowcem od 07.08.2024 jest Madejska Anna kontrolujący 60% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 23.05.2023 do 07.08.2024
była Madejska Anna kontrolująca 55% udziałów.
W okresie od 28.07.2021 do 23.05.2023 najwięcej udziałów posiadał Jutro Ventures. Jego udziały w tym czasie wynosiły 43%.