Organizacja Karo PV osiągnęła 2 809 045 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 2 798 769 zł. Pozostałe przychody to 10 276 zł.
Całkowite koszty wyniosły 2 628 719 zł.
Zysk netto wyniósł 170 050 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 561 809 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 2 809 045 zł w 2024 roku. • 2 533 196 zł w 2023 roku. • 2 211 310 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 34 010 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 170 050 zł w 2024 roku. • 134 682 zł w 2023 roku. • 72 994 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Karo PV wynosi 3 028 876 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
475 980 zł a 7 022 613 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 605 775 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 3 028 876 zł w 2024 roku. • 2 575 970 zł w 2023 roku. • 2 013 614 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Karo PV mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Karo PV wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,290% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku. • 2,90% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Karo PV wynosi 0,04%. To oznacza, że firma ma szansę 0,04% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,004% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,04% w 2024 roku. • 0,05% w 2023 roku. • 0,03% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Karo PV charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 5 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Karo PV wynosi 97 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 31 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 196 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 31 tys. zł a 196 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
19 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 97 tys. zł w 2024 roku. • 79 tys. zł w 2023 roku. • 60 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 31 tys. zł w 2024 roku. • 17 tys. zł w 2023 roku. • 9 tys. zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 196 tys. zł w 2024 roku. • 163 tys. zł w 2023 roku. • 115 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
327 363
zł.
Koszty operacyjne Karo PV wyniosły
2 592 092
zł.
Wynagrodzenia stanowią
13%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
65 473 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 327 363 zł w 2024 roku • 207 016 zł w 2023 roku • 195 998 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
2.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
13% w 2024 roku •
9% w 2023 roku •
9% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Karo PV wyniosła 1 193 919 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 120 604 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 73 315 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 193 919 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 634 640 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 559 279 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 238 784 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 193 919 zł w 2024 roku. • 984 435 zł w 2023 roku. • 534 551 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 14%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 27%.
Marża operacyjna wyniosła 7%.
Marża netto wyniosła 6%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.8 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.4 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.2 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Karo PV wyniosły 559 279 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 193 919 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 47%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 111 856 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 559 279 zł w 2024 roku • 519 844 zł w 2023 roku • 204 643 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 47% w 2024 roku • 53% w 2023 roku • 38% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Karo PV wykazała przychody na poziomie 2 809 045 zł.
Organizacja zarobiła 189 504 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 19 454 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 170 050 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 10% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 3891 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 19 454 zł w 2024 roku • 12 327 zł w 2023 roku • 7965 zł w 2022 roku