Organizacja Grupa MCE osiągnęła 19 398 892 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 19 395 671 zł. Pozostałe przychody to 3221 zł.
Całkowite koszty wyniosły 17 869 230 zł.
Zysk netto wyniósł 1 526 440 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 3 233 149 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 19 398 892 zł w 2025 roku. • 12 356 150 zł w 2024 roku. • 15 929 684 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 254 407 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 1 526 440 zł w 2025 roku. • 777 782 zł w 2024 roku. • 905 275 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Grupa MCE wynosi 21 320 095 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
2 281 740 zł a 48 497 229 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 3 413 864 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 21 320 095 zł w 2025 roku. • 12 993 806 zł w 2024 roku. • 16 056 753 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Grupa MCE wynosi 1,55 mln zł.
EBITDA Grupa MCE wynosi 1,85 mln zł.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Grupa MCE.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2024 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Grupa MCE wynosi 2,85%. To oznacza, że firma ma szansę 2,85% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,250% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,85% w 2025 roku. • 2,87% w 2024 roku. • 2,86% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Grupa MCE wynosi 0,04%. To oznacza, że firma ma szansę 0,04% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,090% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,04% w 2025 roku. • 0,05% w 2024 roku. • 0,07% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Grupa MCE charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 6 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Grupa MCE wynosi 500 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 233 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 776 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 233 tys. zł a 776 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
75 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 500 tys. zł w 2025 roku. • 350 tys. zł w 2024 roku. • 400 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 233 tys. zł w 2025 roku. • 122 tys. zł w 2024 roku. • 146 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 776 tys. zł w 2025 roku. • 518 tys. zł w 2024 roku. • 637 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
2 881 319
zł.
Koszty operacyjne Grupa MCE wyniosły
17 841 846
zł.
Wynagrodzenia stanowią
16%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
480 220 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 2 881 319 zł w 2025 roku • 2 699 267 zł w 2024 roku • 2 592 291 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
2.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
16% w 2025 roku •
23% w 2024 roku •
17% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Grupa MCE wyniosła 4 667 617 zł.
a
ktywa obrotowe to 3 032 619 zł.
a
ktywa trwałe to 1 634 998 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 4 667 617 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 625 298 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 3 042 320 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 399 857 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 4 667 617 zł w 2025 roku. • 2 711 014 zł w 2024 roku. • 3 590 397 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 33%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 50%.
Marża operacyjna wyniosła 8%.
Marża netto wyniosła 8%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 8.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Grupa MCE wyniosły 1 625 298 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 4 667 617 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 35%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 78 784 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 625 298 zł w 2025 roku • 517 353 zł w 2024 roku • 1 169 243 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 2.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 35% w 2025 roku • 19% w 2024 roku • 33% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Grupa MCE wykazała przychody na poziomie 19 398 892 zł.
Organizacja zarobiła 1 526 440 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 1 526 440 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku