Organizacja Mawo Group Kancelaria Podatkowa osiągnęła 9 732 670 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 9 732 670 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 7 734 318 zł.
Zysk netto wyniósł 1 998 352 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 1 946 534 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 9 732 670 zł w 2024 roku. • 9 241 608 zł w 2023 roku. • 6 449 024 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 399 670 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 1 998 352 zł w 2024 roku. • 2 521 064 zł w 2023 roku. • 2 259 774 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Mawo Group Kancelaria Podatkowa wynosi 18 658 097 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
4 176 244 zł a 27 976 923 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 3 731 619 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 18 658 097 zł w 2024 roku. • 19 524 202 zł w 2023 roku. • 17 816 062 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Mawo Group Kancelaria Podatkowa wynosi 2,24 mln zł.
EBITDA Mawo Group Kancelaria Podatkowa wynosi 2,24 mln zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Mawo Group Kancelaria Podatkowa mieści się w przedziale 10 — 50 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 10 — 50 os. (szac.) w 2024 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2023 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Mawo Group Kancelaria Podatkowa wynosi 2,87%. To oznacza, że firma ma szansę 2,87% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,296% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,87% w 2024 roku. • 2,88% w 2023 roku. • 2,89% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Mawo Group Kancelaria Podatkowa wynosi 0,04%. To oznacza, że firma ma szansę 0,04% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,004% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,04% w 2024 roku. • 0,04% w 2023 roku. • 0,22% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Mawo Group Kancelaria Podatkowa charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 5 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Mawo Group Kancelaria Podatkowa wynosi 415 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,11 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 1,11 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
83 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 415 tys. zł w 2024 roku. • 385 tys. zł w 2023 roku. • 352 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,11 mln zł w 2024 roku. • 874 tys. zł w 2023 roku. • 859 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
1 498 369
zł.
Koszty operacyjne Mawo Group Kancelaria Podatkowa wyniosły
7 494 347
zł.
Wynagrodzenia stanowią
20%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
299 674 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 1 498 369 zł w 2024 roku • 1 490 907 zł w 2023 roku • 1 136 823 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
20% w 2024 roku •
23% w 2023 roku •
28% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Mawo Group Kancelaria Podatkowa wyniosła 8 904 983 zł.
a
ktywa obrotowe to 3 214 476 zł.
a
ktywa trwałe to 5 690 507 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 8 904 983 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 3 336 657 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 5 568 325 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 780 997 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 8 904 983 zł w 2024 roku. • 7 734 896 zł w 2023 roku. • 5 970 157 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 22%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 36%.
Marża operacyjna wyniosła 23%.
Marża netto wyniosła 21%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4.4 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 7.2 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4.6 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4.2 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Mawo Group Kancelaria Podatkowa wyniosły 3 336 657 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 8 904 983 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 37%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 667 331 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 3 336 657 zł w 2024 roku • 3 363 061 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 37% w 2024 roku • 43% w 2023 roku • 0% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Mawo Group Kancelaria Podatkowa wykazała przychody na poziomie 9 732 670 zł.
Organizacja zarobiła 1 998 352 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 1 998 352 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Organizacja Mawo Group Kancelaria Podatkowa wykazała zysk netto większy niż 99% organizacji z branży "Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe".
Organizacja wykazała przychód większy niż 98% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 98% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 60% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 73% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 72% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 60% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 58% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.03%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 99% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 98% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 98% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 60% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 73% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 72% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 60% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 58% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2024 wynosił on 0.03%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 5 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 3 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 6 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 18 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-6
dni względem terminu
3
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−18 dni27-06-2025
2023
−21 dni24-06-2024
2022
−12 dni03-07-2023
2021
+3 dni18-10-2022
2020
+18 dni02-11-2021
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Dybo Krzysztof posiada 40
udziałów,
które stanowią
40.0% firmy.