M BEAUTY STUDIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000822692 NIP 6312689351 REGON 385274408

Podmiot wykreślony z KRS: 05.07.2024
icon cil:factory_____ffffff
aktywa
28 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
49 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
21 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
135 tys.
Info
Województwo
ŚLĄSKIE
Miejscowość
GLIWICE
Adres
UL. JULIANA ORDONA, 9
Kod pocztowy
44-121
Rejestracja
2020-01-10
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Email
starovoitovamariia@gmial.com
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ ZAGRANICZNA
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY W GLIWICACH, X WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja M Beauty Studio osiągnęła 49 180 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 49 022 zł. Pozostałe przychody to 158 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 27 808 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 21 371 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 23 636 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 49 180 zł w 2021 roku.
• 25 544 zł w 2020 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 23 574 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 21 371 zł w 2021 roku.
• -2202 zł w 2020 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji M Beauty Studio wynosi 134 737 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 17 906 zł a 295 553 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 115 683 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 134 737 zł w 2021 roku.
• 19 054 zł w 2020 roku.

EBIT i EBITDA

Brak danych o EBIT i EBITDA.


Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Szacowane zatrudnienie M Beauty Studio mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
icon custom:bullet-chevron
Zatrudnienie nie zmienia się w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 0 - 2 os. (szac.) w 2021 roku.
• 0 - 2 os. (szac.) w 2020 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 8 obwieszczeń dotyczących organizacji M Beauty Studio. W tym 2 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 26 lipca 2024.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 26 lipca 2024 (MSiG nr 145/2024).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
8 obwieszczeń w MSiG, w tym 2 istotne - ostatnie istotne:
  1. Poz. 855200. M BEAUTY STUDIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000822692. SĄD REJONOWY W GLIWICACH, X WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 10.01.2020. [GL.X NS-REJ.KRS/2936/24/434]
    UWAGA MSiG 145/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: GL.X NS-REJ.KRS/2936/24/434 Nr ogłoszenia: 855200
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 05.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 9 następującej treści: WYKREŚLENIE WSZYSTKICH WPISÓW Z KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO. WPIS NIE JEST PRAWOMOCNY.
  2. Poz. 14094. M BEAUTY STUDIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gliwicach. KRS 0000822692. SĄD REJONOWY W GLIWICACH, X WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 10 stycznia 2020 r., sygn. akt Gl. X Ns-Rej. KRS 2936/24/434. [BMSiG-13592/2024]
    UWAGA MSiG 58/2024 IV. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ USTAWĘ O KRAJOWYM REJESTRZE SĄDOWYM
    Sygn. sprawy: BMSiG-13592/2024 Nr ogłoszenia: 14094
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, ogłasza o wszczęciu w trybie art. 25a i nast. ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym postępowania w przedmiocie rozwiązania bez przeprowadzenia postępowania likwidacyjnego podmiotu M BEAUTY STUDIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, wpisa– TAW Ę O K R A J O W Y M R E J E S T R Z E S Ą D O W Y M nego do Rejestru pod numerem KRS 0000822692, posiadającego ostatni ujawniony w Rejestrze adres siedziby: ul. Juliana Ordona 9/15, 44-121 Gliwice. Postępowanie prowadzone jest pod sygnaturą akt Gl. X Ns-Rej. KRS 2936/24/434 w sprawie z urzędu przy udziale M BEAUTY STUDIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ i Skarbu Państwa - Prezydenta Miasta Gliwice. Postępowanie wszczęto w celu rozwiązania podmiotu bez postępowania likwidacyjnego. Wzywa się wszystkie osoby, których uzasadniony interes mógłby sprzeciwić się rozwiązaniu podmiotu bez postępowania likwidacyjnego i jego wykreśleniu z Rejestru, do zgłaszania okoliczności przemawiających przeciwko rozwiązaniu w terminie 3 miesięcy od dnia ogłoszenia. Poucza się, że w przypadku stwierdzenia, że podmiot wpisany do Rejestru nie posiada zbywalnego majątku i faktycznie nie prowadzi działalności, sąd rejestrowy może orzec o rozwiązaniu tego podmiotu bez przeprowadzenia postępowania likwidacyjnego i zarządzić jego wykreślenie z Krajowego Rejestru Sądowego.
Pozostałe obwieszczenia (6) - mniej istotne Zwiń pozostałe obwieszczenia
  1. Poz. 173380. M BEAUTY STUDIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000822692. SYSTEM, wpis do rejestru: 10.01.2020. [RDF/373531/22/801]
    MSiG 66/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/373531/22/801 Nr ogłoszenia: 173380
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 28.03.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 8 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021 T
  2. Poz. 173379. M BEAUTY STUDIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000822692. SYSTEM, wpis do rejestru: 10.01.2020. [RDF/373531/22/400]
    MSiG 66/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/373531/22/400 Nr ogłoszenia: 173379
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 28.03.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 7 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 28.03.2022 okres OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
  3. Poz. 804491. M BEAUTY STUDIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000822692. SYSTEM, wpis do rejestru: 10.01.2020. [RDF/332294/21/669]
    MSiG 191/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/332294/21/669 Nr ogłoszenia: 804491
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 22.09.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 10.01.2020 DO 31.12.2020
  4. Poz. 797488. M BEAUTY STUDIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000822692. SYSTEM, wpis do rejestru: 10.01.2020. [RDF/332294/21/268]
    MSiG 190/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/332294/21/268 Nr ogłoszenia: 797488
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 22.09.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 22.09.2021 okres OD 10.01.2020 DO 31.12.2020
  5. Poz. 138903. M BEAUTY STUDIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000822692. SĄD REJONOWY W GLIWICACH, X WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 10.01.2020. [GL.X NS-REJ.KRS/3261/21/747]
    Rzuć okiem MSiG 57/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: GL.X NS-REJ.KRS/3261/21/747 Nr ogłoszenia: 138903
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 15.03.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić 2. miejscowość GLIWICE ulica UL. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO nr domu 90 nr lokalu A kod pocztowy 44-103 poczta GLIWICE kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość GLIWICE ulica UL. JULIANA ORDONA nr domu 9 nr lokalu 15 kod pocztowy 44-121 poczta GLIWICE kraj POLSKA wykreślić: 3. Adres poczty elektronicznej STAROVOITOVAMARIIA@GMAIL.COM wpisać: 3. Adres poczty elektronicznej STAROVOITOVAMARIIA@GMIAL.COM Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. 26.02.202 ZMIENIONO: §4 Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności wykreślić: 1 1. 96 02 Z FRYZJERSTWO I POZOSTAŁE ZABIEGI KOSMETYCZNE wpisać: 2 1. 47 91 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET wykreślić: 1 2. 47 19 Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA W NIEWYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH wpisać: 2 2. 43 21 Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH 3 2. 43 39 Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH 4 2. 47 91 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET 5 2. 78 10 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z WYSZUKIWANIEM MIEJSC PRACY I POZYSKIWANIEM PRACOWNIKÓW 6 2. 78 20 Z DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI PRACY TYMCZASOWEJ 7 2. 78 30 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z UDOSTĘPNIANIEM PRACOWNIKÓW 8 2. 85 59 B POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE 9 2. 95 11 Z NAPRAWA I KONSERWACJA KOMPUTERÓW I URZĄDZEŃ PERYFERYJNYCH 10 2. 96 02 Z FRYZJERSTWO I POZOSTAŁE ZABIEGI KOSMETYCZNE
  6. Poz. 23624. M BEAUTY STUDIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000822692. SĄD REJONOWY W GLIWICACH, X WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 10.01.2020. [GL.X NS-REJ.KRS/289/20/381]
    MSiG 11/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: GL.X NS-REJ.KRS/289/20/381 Nr ogłoszenia: 23624
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 10.01.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. M BEAUTY STUDIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo ŚLĄSKIE powiat GLIWICE gmina GLIWICE miejscowość GLIWICE 2. miejscowość GLIWICE ulica UL. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO nr domu 90 nr lokalu A kod pocztowy 44-103 poczta GLIWICE kraj POLSKA 3. Adres poczty elektronicznej STAROVOITOVAMARIIA@GMAIL.COM Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 07.01.2020 R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. STAROVOITOVA 2. MARIIA 3. [ukryto] 5. 5 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.500,00 ZŁ 6. NIE 2 1. POKHYLIAK 2. DENYS 3. [ukryto] 5. 5 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.500,00 ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. STAROVOITOVA 2. MARIIA 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 2 1. POKHYLIAK 2. DENYS 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 96 02 Z ZJERSTWO I POZOSTAŁE ZABIEGI KOSMETYCZNE 1 2. 47 19 Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA W NIEWYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
M Beauty Studio nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji M Beauty Studio wynosi 0,29%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,030% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,29% w 2021 roku.
• 0,09% w 2020 roku.
• 0,23% w 2019 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
M Beauty Studio charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
icon custom:bullet-chevron
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 3 poziomy w ciągu 2 lat.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2021 roku.
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2020 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2019 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla M Beauty Studio wynosi 4 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 1 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 8 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 1 tys. zł a 8 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2020 a 2021 rokiem. Zmiana wynosi 4 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 4 tys. zł w 2021 roku.
• 395 zł w 2020 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 1 tys. zł w 2021 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 8 tys. zł w 2021 roku.
• 983 zł w 2020 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 15 978 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne M Beauty Studio wyniosły 25 718 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wynagrodzenia stanowią 62,1% kosztów operacyjnych.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi 6978 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 15 978 zł w 2021 roku
• 9000 zł w 2020 roku
icon custom:bullet-chevron
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi 29,7 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 62,1% w 2021 roku
• 32,4% w 2020 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów M Beauty Studio wyniosła 28 320 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 28 320 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 28 320 zł.
icon custom:bullet-chevron
k
apitał (fundusz) własny to 24 169 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 4151 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 24 876 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 21 371 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 28 320 zł sumy bilansowej i 24 169 zł kapitału własnego w 2021 roku.
• 3444 zł sumy bilansowej i 2798 zł kapitału własnego w 2020 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 75,46%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 88,42%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 47,54%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 43,46%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 139 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 167 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 61 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 52 punkty procentowe rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania M Beauty Studio wyniosły 4151 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 28 320 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 14,7%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 3505 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 4151 zł w 2021 roku
• 646 zł w 2020 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi 4 punkty procentowe rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 15% w 2021 roku
• 19% w 2020 roku

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe organizacji M Beauty Studio wynoszą 28 320 zł. W danych za wybrany okres brak kwoty zobowiązań krótkoterminowych, więc nie można ocenić, w jakim stopniu środki te pokrywają bieżące płatności.

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja zapasów wynosi 22 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie. Wskaźnik za ten okres jest liczony od przychodów operacyjnych, bo sprawozdanie nie wykazuje przychodów ze sprzedaży - wartość wychodzi zaniżona i nie jest wprost porównywalna z wartościami liczonymi od przychodów ze sprzedaży.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zapasów organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji zapasów wynosił:
• 22 dni w 2021 roku
• 0 dni w 2020 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji M Beauty Studio wynoszą 25 718 zł (suma czterech pozycji kosztowych druku mikro).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to wynagrodzenia z ubezpieczeniami (łącznie): 15 978 zł, czyli 62% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to pozostałe koszty (druk mikro): 6099 zł, czyli 24% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 3642 zł, czyli 14% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły:
• 26 tys. zł w 2021 roku
• 28 tys. zł w 2020 roku
• 0 zł w 2019 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: wynagrodzenia z ubezpieczeniami (łącznie), pozostałe koszty (druk mikro), zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja M Beauty Studio wykazała przychody na poziomie 49 180 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zarobiła 23 392 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wyniósł 2021 zł.
icon custom:bullet-chevron
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 21 371 zł.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy odpowiadał za 8,6% zysku brutto.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 2021 zł w 2021 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja M Beauty Studio wykazała zysk netto większy niż 76% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 52% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 47% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 25% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 94% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 95% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 96% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 78% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 77% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 76% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2021 były wyższe niż 52% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była ona wyższa niż 47% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 był wyższy niż 25% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była wyższa niż 94% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była wyższa niż 95% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była wyższa niż 96% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była wyższa niż 78% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 77% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2021 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat 9 pozycji Szczegółowość
A. Przychody podstawowej działalności operacyjnej i zrównane z nimi, w tym: 49 021,75
B. Koszty podstawowej działalności operacyjnej 25 718,05
II. Zużycie materiałów i energii 3 641,67
III. Wynagrodzenia, ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia 15 977,85
IV. Pozostałe koszty 6 098,53
C. Pozostałe przychody i zyski, w tym: 157,98
D. Pozostałe koszty i straty, w tym: 69,20
E. Podatek dochodowy 2 021,00
F. Zysk/strata netto (A-B+C-D-E) (dla jednostek mikro, o których mowa w art. 3 ust. 1a pkt 1, 3 i 4 oraz ust. 1b ustawy) 21 371,48

Pełne sprawozdania finansowe organizacji M Beauty Studio składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 112 dni przed upływem ustawowego terminu.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2021 zostało złożone 201 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2021
−6 mies. 21 dni
2020
−23 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Pokhyliak Denys posiada 5 udziałów, które stanowią 50% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Starovoitova Mariia posiada 5 udziałów, które stanowią 50% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największymi udziałowcami (od 10.01.2020) są:
• Starovoitova Mariia (50% udziałów)
• Pokhyliak Denys (50% udziałów)

Reprezentacja