SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU SPÓŁKI W PRZYPADKU CZYNNOŚCI NIE PRZEKRACZAJĄCYCH KWOTY 300.000,00 ZŁOTYCH (TRZYSTA TYSIĘCY ZŁOTYCH) UPRAWNIONY JEST KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU SPÓŁKI W PRZYPADKU CZYNNOŚCI PRZEKRACZAJĄCYCH KWOTĘ 300.000,00 ZŁOTYCH (TRZYSTA TYSIĘCY ZŁOTYCH) WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU LUB CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja North Invest Group osiągnęła 10 000 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 0 zł. Pozostałe przychody to 10 000 zł.
Całkowite koszty wyniosły -3101 zł.
Zysk netto wyniósł 3101 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 5000 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 10 000 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 1551 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 3101 zł w 2021 roku. • -5743 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji North Invest Group wynosi 20 840 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
1769 zł a 43 416 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 10 420 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 20 840 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie North Invest Group mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji North Invest Group wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,720% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2021 roku. • 4,35% w 2020 roku. • 4,35% w 2019 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji North Invest Group wynosi 0,01%. To oznacza, że firma ma szansę 0,01% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,025% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,01% w 2021 roku. • 0,03% w 2020 roku. • 0,06% w 2019 roku.
Wiarygodność firmy
North Invest Group charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2021 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2019 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla North Invest Group wynosi 0 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 1 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
0 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 tys. zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1 tys. zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne North Invest Group wyniosły
4951
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2021 roku •
0% w 2020 roku •
0% w 2019 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów North Invest Group wyniosła 6479 zł.
a
ktywa obrotowe to 5479 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 1000 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 6479 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 2358 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 4121 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 3239 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 6479 zł w 2021 roku. • 7696 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 48%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 132%.
Marża netto wyniosła 31%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 24 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 66 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 15.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania North Invest Group wyniosły 4121 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 6479 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 64%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 2060 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 4121 zł w 2021 roku • 8439 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 64% w 2021 roku • 110% w 2020 roku • 0% w 2019 roku
Podatek dochodowy
Organizacja North Invest Group wykazała przychody na poziomie 10 000 zł.
Organizacja zarobiła 4861 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 1760 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 3101 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 36% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 880 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 1760 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku
Organizacja North Invest Group wykazała zysk netto większy niż 55% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek".
Organizacja wykazała przychód większy niż 33% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 22% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 48% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 93% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 95% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 95% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 66% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 55% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2021 były wyższe niż 33% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była ona wyższa niż 22% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 był wyższy niż 48% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 93% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 95% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 95% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 66% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2021 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 78 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2021 zostało złożone 155 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-78
dni względem terminu
2
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2021
−5 mies. 5 dni13-05-2022
2020
−2 dni13-10-2021
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Piczak Lidia posiada 91
udziałów,
które stanowią
91.0% firmy.
Największym udziałowcem od 13.05.2020 jest Piczak Lidia kontrolujący 91% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 09.12.2019 do 13.05.2020
była Piczak Lidia kontrolująca 98% udziałów.
W okresie od 16.10.2019 do 09.12.2019 najwięcej udziałów posiadała Piczak Lidia. Jej udziały w tym czasie wynosiły 100%.