Organizacja in-Creative osiągnęła 1 015 940 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 995 556 zł. Pozostałe przychody to 20 384 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 063 414 zł.
Strata netto wyniosła 67 858 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 145 134 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 015 940 zł w 2025 roku. • 995 427 zł w 2024 roku. • 988 541 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -9694 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -67 858 zł w 2025 roku. • -62 137 zł w 2024 roku. • -16 595 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji in-Creative wynosi 684 602 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 2 539 851 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 97 800 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 684 602 zł w 2025 roku. • 721 820 zł w 2024 roku. • 763 832 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Zatrudnienie in-Creative wynosi 2 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 os. w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji in-Creative wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,206% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji in-Creative wynosi 0,09%. To oznacza, że firma ma szansę 0,09% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,004% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,09% w 2025 roku. • 0,08% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
in-Creative charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla in-Creative wynosi 8 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 40 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 40 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
1 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 8 tys. zł w 2025 roku. • 15 tys. zł w 2024 roku. • 23 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 40 tys. zł w 2025 roku. • 40 tys. zł w 2024 roku. • 49 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
268 542
zł.
Koszty operacyjne in-Creative wyniosły
1 083 794
zł.
Wynagrodzenia stanowią
25%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
38 363 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 268 542 zł w 2025 roku • 269 802 zł w 2024 roku • 230 604 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
3.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
25% w 2025 roku •
26% w 2024 roku •
23% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów in-Creative wyniosła 206 959 zł.
a
ktywa obrotowe to 206 959 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 206 959 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 9744 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 197 215 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 29 566 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 206 959 zł w 2025 roku. • 279 689 zł w 2024 roku. • 172 354 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -33%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -696%.
Marża operacyjna wyniosła -9%.
Marża netto wyniosła -7%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -4.7 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -99.4 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania in-Creative wyniosły 197 215 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 206 959 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 95%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 28 174 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 197 215 zł w 2025 roku • 202 087 zł w 2024 roku • 32 615 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 95% w 2025 roku • 72% w 2024 roku • 19% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja in-Creative wykazała przychody na poziomie 1 015 940 zł.
Organizacja zarobiła -67 858 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -67 858 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku