STALEKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000790677 NIP 7010930543 REGON 383617465

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
53,8 mln
zł
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
108,5 mln
zł
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
5,5 mln
zł
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
107,6 mln
zł
Info
Województwo
MAZOWIECKIE
Miejscowość
WARSZAWA
Adres
UL. DOMANIEWSKA, 39A
Kod pocztowy
02-672
Rejestracja
2019-06-11
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Strona www
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ ZAGRANICZNA
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
Producent narzędzi do manicure, pedicure i kosmetologii.|Oferuje instrumenty wykonane z stali medycznej, zapewniające wysoką jakość i trwałość.|Narzędzia charakteryzują się ergonomicznymi kształtami i wszechstronnością.|Dostępne linie: STALEKS PRO, CLASSIC, BEAUTY&CARE.|Działa na rynku globalnym, zdobywając rynki w wielu krajach.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Staleks osiągnęła 108 489 755 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 108 489 755 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 103 026 216 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 5 463 538 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 23 416 493 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 108 489 755 zł w 2024 roku.
• 92 124 804 zł w 2023 roku.
• 61 656 769 zł w 2022 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi 1 626 350 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 5 463 538 zł w 2024 roku.
• 6 115 008 zł w 2023 roku.
• 8 716 239 zł w 2022 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Staleks wynosi 107 580 960 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 16 602 926 zł a 262 001 374 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 13 516 921 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 107 580 960 zł w 2024 roku.
• 92 742 964 zł w 2023 roku.
• 80 547 119 zł w 2022 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Staleks wynosi 8,76 mln zł.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA Staleks wynosi 9,44 mln zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi 1 727 887 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 8 756 594 zł w 2024 roku.
• 11 215 544 zł w 2023 roku.
• 12 212 369 zł w 2022 roku.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi 1 423 832 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• 9 441 148 zł w 2024 roku.
• 11 684 685 zł w 2023 roku.
• 12 288 811 zł w 2022 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Zatrudnienie Staleks wynosi 97 osób.
icon custom:bullet-chevron
Zatrudnienie rośnie w czasie. Przeciętna zmiana wynosi 38 os. rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 97 os. w 2024 roku.
• 66 os. w 2023 roku.
• 22 os. w 2022 roku.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 15 obwieszczeń dotyczących organizacji Staleks.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 16 września 2025 (MSiG nr 179/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
15 obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
15 mniej istotnych obwieszczeń Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 1279318. STALEKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000790677. SYSTEM, wpis do rejestru: 11.06.2019. [RDF/798823/25/341]
    MSiG 179/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/798823/25/341 Nr ogłoszenia: 1279318
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 28.08.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 18 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
  2. Poz. 1279317. STALEKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000790677. SYSTEM, wpis do rejestru: 11.06.2019. [RDF/798823/25/940]
    MSiG 179/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/798823/25/940 Nr ogłoszenia: 1279317
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 28.08.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 17 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
  3. Poz. 1279316. STALEKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000790677. SYSTEM, wpis do rejestru: 11.06.2019. [RDF/798823/25/539]
    MSiG 179/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/798823/25/539 Nr ogłoszenia: 1279316
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 28.08.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 16 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 2. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
  4. Poz. 1279315. STALEKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000790677. SYSTEM, wpis do rejestru: 11.06.2019. [RDF/798823/25/138]
    MSiG 179/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/798823/25/138 Nr ogłoszenia: 1279315
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 28.08.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 15 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 28.08.2025 okres OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
  5. Poz. 1206150. STALEKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000790677. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 11.06.2019. [WA.XII NS-REJ.KRS/47677/24/199]
    Rzuć okiem MSiG 170/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WA.XII NS-REJ.KRS/47677/24/199 Nr ogłoszenia: 1206150
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 09.08.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 13 następującej treści: Dz. 1. Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. 01.08.2024, ZMIANA § 1, § 4, § 5, § 6 Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji: 1. KOLODYAZHNIY 2. OLEKSIY 3. [ukryto]) wykreślić: 5. 20 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1.000,00 ZŁ wpisać: 5. 40 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2 000,00ZŁ wykreślić: 2 1. TARABUKIN 2. MAKSYM 3. [ukryto] 5. 20 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1.000,00 ZŁ 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności wykreślić: 1 2. 95 29 Z NAPRAWA POZOSTAŁYCH ARTYKUŁÓW UŻYTKU OSOBISTEGO I DOMOWEGO wpisać: 2 2. 69 20 Z DZIAŁALNOŚĆ RACHUNKOWO-KSIĘP- GOWA; DORADZTWO PODATKOWE
  6. Poz. 119126. STALEKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000790677. SYSTEM, wpis do rejestru: 11.06.2019. [RDF/581119/24/751]
    MSiG 41/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/581119/24/751 Nr ogłoszenia: 119126
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 16.02.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 12 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
  7. Poz. 119125. STALEKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000790677. SYSTEM, wpis do rejestru: 11.06.2019. [RDF/581119/24/350]
    MSiG 41/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/581119/24/350 Nr ogłoszenia: 119125
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 16.02.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 11 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
  8. Poz. 119124. STALEKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000790677. SYSTEM, wpis do rejestru: 11.06.2019. [RDF/581119/24/949]
    MSiG 41/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/581119/24/949 Nr ogłoszenia: 119124
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 16.02.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 10 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 2. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
  9. Poz. 119123. STALEKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000790677. SYSTEM, wpis do rejestru: 11.06.2019. [RDF/581119/24/548]
    MSiG 41/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/581119/24/548 Nr ogłoszenia: 119123
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 16.02.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 9 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 16.02.2024 okres OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
  10. Poz. 963017. STALEKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000790677. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 11.06.2019. [WA.XII NS-REJ.KRS/52173/22/736]
    Rzuć okiem MSiG 204/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WA.XII NS-REJ.KRS/52173/22/736 Nr ogłoszenia: 963017
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    X V. W P I S Y D O W dniu 05.10.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 8 następującej treści: Dz. 1. Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. 15.09.2022 R. § 4
  11. Poz. 599463. STALEKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000790677. SYSTEM, wpis do rejestru: 11.06.2019. [RDF/407423/22/915]
    MSiG 153/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/407423/22/915 Nr ogłoszenia: 599463
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 15.07.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 7 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 15.07.2022 okres OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
  12. Poz. 1184710. STALEKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000790677. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 11.06.2019. [WA.XII NS-REJ.KRS/64630/21/900]
    Rzuć okiem MSiG 247/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WA.XII NS-REJ.KRS/64630/21/900 Nr ogłoszenia: 1184710
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 13.12.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 1. Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. 25-10-2021 R., ZMIANA: §1, §5, §6 Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji: 1. SHUTOVA 2. NATALIA 3. [ukryto]) wykreślić: 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2 500,00ZŁOTYCH wpisać: 5. 20 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1.000,00 ZŁ 2 (dla pozycji: 1. KOLODYAZHNIY 2. OLEKSIY 3. [ukryto]) wykreślić: 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2 500,00ZŁOTYCH wpisać: 5. 20 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1.000,00 ZŁ 3 1. ZHUKOVSKIY 2. ANDRIY 3. [ukryto] 5. 20 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1.000,00 ZŁ 6. NIE 4 1. TARABUKIN 2. MAKSYM 3. [ukryto] 5. 20 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1.000,00 ZŁ 6. NIE 5 1. TODUA 2. TYMUR 3. [ukryto] 5. 20 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1.000,00 ZŁ 6. NIE
  13. Poz. 595202. STALEKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000790677. SYSTEM, wpis do rejestru: 11.06.2019. [RDF/315161/21/812]
    MSiG 153/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/315161/21/812 Nr ogłoszenia: 595202
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 13.07.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 13.07.2021 okres OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
  14. Poz. 413529. STALEKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000790677. SYSTEM, wpis do rejestru: 11.06.2019. [RDF/213556/20/680]
    MSiG 159/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/213556/20/680 Nr ogłoszenia: 413529
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    D O K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O W dniu 30.06.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 30.06.2020 okres OD 11.06.2019 DO 31.12.2019
  15. Poz. 409471. STALEKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000790677. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 11.06.2019. [WA.XIII NS-REJ.KRS/35521/19/952]
    MSiG 117/2019 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: WA.XIII NS-REJ.KRS/35521/19/952 Nr ogłoszenia: 409471
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 11.06.2019 dokonano wpisu do rejestru KR nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. STALEKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo MAZOWIECKIE powiat WARSZAWA gmina WARSZAWA miejscowość WARSZAWA 2. miejscowość WARSZAWA ulica UL. WILLIAMA HEERLEINA LINDLEYA nr domu 16 kod pocztowy 02-013 poczta WARSZAWA kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 02.06.2019 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. SHUTOVA 2. NATALIA 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2 500,00ZŁOTYCH 6. NIE 2 1. KOLODYAZHNIY 2. OLEKSIY 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2 500,00ZŁOTYCH 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacj podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. SHUTOVA 2. NATALIA 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE 2 1. KOLODYAZHNIY 2. OLEKSIY 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 46 9 Z SPRZEDAŻ HURTOWA NIEWYSPECJALIZOWANA 1 2. 46 45 Z SPRZEDAŻ HURTOWA PERFUM I KOSMETYKÓW 2 2. 46 49 Z SPRZEDAŻ HURTOWA POZOSTAŁYCH ARTYKUŁÓW UŻYTKU DOMOWEGO 3 2. 47 19 Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA W NIEWYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 4 2. 47 74 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA WYROBÓW MEDYCZNYCH, WŁĄCZAJĄC ORTOPEDYCZNE, PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 5 2. 47 78 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA POZOSTAŁYCH NOWYCH WYROBÓW PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 6 2. 47 91 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET 7 2. 47 99 Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA POZA SIECIĄ SKLEPOWĄ, STRAGANAMI I TARGOWISKAMI 8 2. 95 29 Z NAPRAWA POZOSTAŁYCH ARTYKUŁÓW UŻYTKU OSOBISTEGO I DOMOWEGO O K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Staleks nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Staleks wynosi 0,81%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,155% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,81% w 2024 roku.
• 1,53% w 2023 roku.
• 1,12% w 2022 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Staleks charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
icon custom:bullet-chevron
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2023 roku.
• Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2022 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Staleks wynosi 2,89 mln zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 1,09 mln zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 4,58 mln zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 1,09 mln zł a 4,58 mln zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi 368 tys. zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 2,89 mln zł w 2024 roku.
• 2,87 mln zł w 2023 roku.
• 2,16 mln zł w 2022 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 1,09 mln zł w 2024 roku.
• 1,22 mln zł w 2023 roku.
• 1,74 mln zł w 2022 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 4,58 mln zł w 2024 roku.
• 4,36 mln zł w 2023 roku.
• 2,78 mln zł w 2022 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 23 302 318 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Staleks wyniosły 99 733 160 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wynagrodzenia stanowią 23,4% kosztów operacyjnych.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi 10 469 809 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 23 302 318 zł w 2024 roku
• 11 825 884 zł w 2023 roku
• 2 362 700 zł w 2022 roku
icon custom:bullet-chevron
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi 9,3 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 23,4% w 2024 roku
• 14,6% w 2023 roku
• 4,8% w 2022 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Staleks wyniosła 53 837 362 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa trwałe to 14 997 494 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe to 38 839 868 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 53 837 362 zł.
icon custom:bullet-chevron
Kapitał (fundusz) własny to 22 916 513 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 30 920 849 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 14 364 731 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 5 789 273 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 53 837 362 zł sumy bilansowej i 22 916 513 zł kapitału własnego w 2024 roku.
• 48 042 169 zł sumy bilansowej i 17 452 975 zł kapitału własnego w 2023 roku.
• 25 107 900 zł sumy bilansowej i 11 337 967 zł kapitału własnego w 2022 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 10,15%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 23,84%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 8,07%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 5,04%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 12,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 26,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 6 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 4,5 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Staleks wyniosły 30 920 849 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 53 837 362 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 57,4%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 8 575 458 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 30 920 849 zł w 2024 roku
• 30 589 194 zł w 2023 roku
• 13 769 934 zł w 2022 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi 1 punkt procentowy rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 57% w 2024 roku
• 64% w 2023 roku
• 55% w 2022 roku

Wierzyciele

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Staleks ma 30 920 849 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
icon custom:bullet-chevron
Najwięcej jest winna dostawcom: 15 273 395 zł (49%).
icon custom:bullet-chevron
Dalej: bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej 8 187 669 zł (26%), państwu 1 994 211 zł (6%); 3 mniejsze pozycje razem 3 749 952 zł (12%).
icon custom:bullet-chevron
Pozostali, 1 715 621 zł (6%), to część, której sprawozdanie nie rozbija (jeśli są pożyczki od spółki dominującej lub spółek z nią powiązanych, siedzą tutaj).
icon custom:bullet-chevron
Z całości 8 917 984 zł (29%) ma termin spłaty ponad rok.
icon custom:bullet-chevron
Sekcja Obsługa długu liczy tylko dług oprocentowany wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej, więc jej kwoty mogą się różnić od tych tutaj.
icon custom:bullet-chevron
W roku 2024 największa część zobowiązań przypada dostawcom: 49% (w 2019: 83%).
icon custom:bullet-chevron
Udział banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej wzrósł z 10% (2019) do 26% (2024).
icon custom:bullet-chevron
W roku 2018 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Staleks wynosi 1,85 - aktywa obrotowe z zapasem pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na bezpiecznym poziomie.
icon custom:bullet-chevron
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 0,91 - najbardziej płynne aktywa niemal w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 0,18, czyli same środki pieniężne pokrywają 18% zobowiązań krótkoterminowych - w typowym przedziale referencyjnym (0,1-0,2).
icon custom:bullet-chevron
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 0,46 miesiąca.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (38 839 868 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (21 014 928 zł) o 17 824 941 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
icon custom:bullet-chevron
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 1,85 w 2024 roku
• 1,73 w 2023 roku
• 1,58 w 2022 roku

Obsługa długu

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Staleks: dług wobec banków i pożyczkodawców 8 187 669 zł, gotówka 3 789 200 zł. Do tego 8 735 564 zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (spółka dominująca i spółki z nią powiązane) - nie wiadomo, ile z tego to pożyczki, dlatego długu netto (po odjęciu gotówki) nie podajemy.
icon custom:bullet-chevron
W tym kredyty i pożyczki: 4 376 239 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty odsetek: 736 351 zł. Zysk operacyjny (EBIT) pokrywa je 11,9 raza - odsetki pokryte z zapasem (bezpieczny poziom: od 3 razy).
icon custom:bullet-chevron
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 30 920 849 zł - sekcja Zadłużenie.
icon custom:bullet-chevron
W latach 2022-2024 organizacja miała też od 8,7 mln zł do 14,3 mln zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (poza wykresem), więc długu netto za te lata nie podajemy.
icon custom:bullet-chevron
Dług rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach:
• 2021: 2,9 mln zł
• 2020: nadwyżka gotówki 424 tys. zł
• 2019: nadwyżka gotówki 390 tys. zł
icon custom:bullet-chevron
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki:
• 2024: 11,9 raza
• 2023: 31,9 raza
• 2022: 146,1 raza

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji Staleks wynosi 43 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 56 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
icon custom:bullet-chevron
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -13 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna. Bez amortyzacji w mianowniku luka wynosi -14 dni.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zapasów wynosi 67 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
icon custom:bullet-chevron
Należności handlowe organizacji wynoszą 12 656 838 zł, z czego 12 656 838 zł ma termin do 12 miesięcy.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji maleje w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 43 dni w 2024 roku
• 84 dni w 2023 roku
• 54 dni w 2022 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Staleks wynoszą 98 204 322 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to wartość sprzedanych towarów i materiałów: 55 588 697 zł, czyli 57% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 20 189 810 zł, czyli 21% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to usługi obce: 14 070 403 zł, czyli 14% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły:
• 98,2 mln zł w 2024 roku
• 80,1 mln zł w 2023 roku
• 44 mln zł w 2022 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2024 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: wartość sprzedanych towarów i materiałów, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Staleks wykazała przychody na poziomie 108 489 755 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zarobiła 7 453 499 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wyniósł 1 989 961 zł.
icon custom:bullet-chevron
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 5 463 538 zł.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy odpowiadał za 26,7% zysku brutto.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację obniża się w czasie. Średni spadek podatku dochodowego wynosi 27 295 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 1 989 961 zł w 2024 roku
• 3 206 772 zł w 2023 roku
• 2 044 550 zł w 2022 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Staleks wykazała zysk netto większy niż 96% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 96% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 96% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 58% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 58% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 65% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 66% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 62% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 98% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,05%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 96% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 96% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 96% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był wyższy niż 58% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 58% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 65% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 66% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 62% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 98% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2024 wynosił on 0,05%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 41 z 51 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym: 107 947 548,86
– od jednostek powiązanych 6 960 600,67
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów 141 138,20
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki 0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów 107 806 410,66
B. Koszty działalności operacyjnej 98 204 321,60
I. Amortyzacja 684 553,36
II. Zużycie materiałów i energii 555 710,67
III. Usługi obce 14 070 403,40
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1) 609 877,06
V. Wynagrodzenia 20 189 809,71
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1) 3 112 508,25
VII. Pozostałe koszty rodzajowe 3 392 761,66
VIII. Wartość sprzedanych towarów 55 588 697,49
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) 9 743 227,26
D. Pozostałe przychody operacyjne 542 205,69
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych 0,00
II. Dotacje 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
IV. Inne przychody operacyjne 542 205,69
E. Pozostałe koszty operacyjne 1 528 838,76
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych 0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
III. Inne koszty operacyjne 0,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E) 8 756 594,19
G. Przychody finansowe 0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4) 0,00
II. Odsetki, w tym: (+1) 0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
V. inne 0,00
H. Koszty finansowe 1 303 094,71
I. Odsetki, w tym: (+1) 736 351,44
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
IV. inne 566 743,27
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H) 7 453 499,48
J. Podatek dochodowy 1 989 961,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty) 0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K) 5 463 538,48

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Staleks składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 6 sprawozdań finansowych, 4 złożono po terminie, a 2 w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 161 dni po ustawowym terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 266 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2024
+8 mies. 26 dni
2023
+13 mies. 19 dni
2022
+7 mies. 6 dni
2021
−3 mies. 2 dni
2020
+9 mies. 3 dni
2019
−3 mies. 17 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Kolodyazhniy Oleksiy posiada 40 udziałów, które stanowią 40% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Shutova Natalia posiada 20 udziałów, które stanowią 20% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Todua Tymur posiada 20 udziałów, które stanowią 20% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Zhukovskiy Andriy posiada 20 udziałów, które stanowią 20% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 09.08.2024 jest Kolodyazhniy Oleksiy kontrolujący 40% udziałów.
icon custom:bullet-chevron
Najwięksi udziałowcy w okresie od 13.12.2021 do 09.08.2024:
• Kolodyazhniy Oleksiy (20% udziałów)
• Zhukovskiy Andriy (20% udziałów)
• Shutova Natalia (20% udziałów)
• Todua Tymur (20% udziałów)
• Tarabukin Maksym (20% udziałów)
icon custom:bullet-chevron
Najwięksi udziałowcy w okresie od 11.06.2019 do 13.12.2021:
• Kolodyazhniy Oleksiy (50% udziałów)
• Shutova Natalia (50% udziałów)

Reprezentacja