Organizacja Tura FAN osiągnęła 1 934 822 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 934 822 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 902 800 zł.
Zysk netto wyniósł 32 022 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 967 411 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 934 822 zł w 2020 roku. • 844 321 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 16 011 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 32 022 zł w 2020 roku. • 9272 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Tura FAN wynosi 1 452 690 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
34 721 zł a 4 837 054 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 724 470 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 452 690 zł w 2020 roku. • 610 673 zł w 2019 roku. • 3750 zł w 2018 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Tura FAN mieści się w przedziale 10 — 50 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Tura FAN wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,725% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2020 roku. • 2,91% w 2019 roku. • 4,35% w 2018 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Tura FAN wynosi 0,04%. To oznacza, że firma ma szansę 0,04% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,005% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,04% w 2020 roku. • 0,03% w 2019 roku. • 0,03% w 2018 roku.
Wiarygodność firmy
Tura FAN charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2018 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Tura FAN wynosi 28 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 5 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 77 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 5 tys. zł a 77 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
14 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 28 tys. zł w 2020 roku. • 12 tys. zł w 2019 roku. • 0 tys. zł w 2018 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 5 tys. zł w 2020 roku. • 2 tys. zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 77 tys. zł w 2020 roku. • 34 tys. zł w 2019 roku. • 1 tys. zł w 2018 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
1 892 310
zł.
Koszty operacyjne Tura FAN wyniosły
1 899 633
zł.
Wynagrodzenia stanowią
100%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
946 155 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 1 892 310 zł w 2020 roku • 828 701 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
49.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
100% w 2020 roku •
99% w 2019 roku •
0% w 2018 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Tura FAN wyniosła 338 306 zł.
a
ktywa obrotowe to 320 964 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 17 343 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 338 306 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 46 294 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 292 012 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 166 653 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 338 306 zł w 2020 roku. • 147 782 zł w 2019 roku. • 5000 zł w 2018 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 9%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 69%.
Marża operacyjna wyniosła 2%.
Marża netto wyniosła 2%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 34.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Tura FAN wyniosły 292 012 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 338 306 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 86%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 146 006 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 292 012 zł w 2020 roku • 133 510 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 43 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 86% w 2020 roku • 90% w 2019 roku • 0% w 2018 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Tura FAN wykazała przychody na poziomie 1 934 822 zł.
Organizacja zarobiła 35 189 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 3167 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 32 022 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 1584 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 3167 zł w 2020 roku • 917 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku