Organizacja Quittainen osiągnęła 61 601 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 61 601 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 149 640 zł.
Strata netto wyniosła 88 040 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 8800 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 61 601 zł w 2025 roku. • 105 890 zł w 2024 roku. • 107 639 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -12 577 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -88 040 zł w 2025 roku. • -122 980 zł w 2024 roku. • -78 469 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Quittainen wynosi 41 067 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 154 002 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 5867 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 41 067 zł w 2025 roku. • 70 594 zł w 2024 roku. • 71 759 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Quittainen wynosi -88 tys. zł.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Quittainen.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Quittainen wynosi 2,89%. To oznacza, że firma ma szansę 2,89% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,209% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,89% w 2025 roku. • 2,89% w 2024 roku. • 2,89% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Quittainen wynosi 1,54%. To oznacza, że firma ma szansę 1,54% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,211% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 1,54% w 2025 roku. • 1,24% w 2024 roku. • 0,96% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Quittainen charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 2 poziomy w ciągu 7 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena D (niska wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Quittainen wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 2 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 2 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 2 tys. zł w 2025 roku. • 4 tys. zł w 2024 roku. • 4 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Quittainen wyniosły
149 640
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Quittainen wyniosła 9 059 036 zł.
a
ktywa obrotowe to 8031 zł.
a
ktywa trwałe to 9 051 005 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 9 059 036 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 9 725 830 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -666 794 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 294 148 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 9 059 036 zł w 2025 roku. • 9 147 869 zł w 2024 roku. • 9 195 329 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -1%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 13%.
Marża operacyjna wyniosła -143%.
Marża netto wyniosła -143%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.1 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.9 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -20.4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -20.4 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Quittainen wyniosły 9 725 830 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 9 059 036 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 107%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1 389 404 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 9 725 830 zł w 2025 roku • 9 726 624 zł w 2024 roku • 9 651 104 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 107% w 2025 roku • 106% w 2024 roku • 105% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Quittainen wykazała przychody na poziomie 61 601 zł.
Organizacja zarobiła -88 040 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -88 040 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Quittainen wykazała zysk netto większy niż 18% organizacji z branży "Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu".
Organizacja wykazała przychód większy niż 26% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 74% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 91% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 6% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 9% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 28% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 75% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.01%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 18% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 26% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 74% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 91% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 6% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 9% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 28% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 75% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.01%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 7 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 6 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 76 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 93 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-76
dni względem terminu
6
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 3 dni13-04-2026
2024
−3 mies. 5 dni11-04-2025
2023
−3 mies. 13 dni03-04-2024
2022
−2 mies. 27 dni19-04-2023
2021
−5 mies. 23 dni25-04-2022
2020
+6 mies. 12 dni25-04-2022
2019
−5 mies. 21 dni27-04-2020
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Urban Maciej posiada 1020
udziałów,
które stanowią
91.1% firmy.
Największym udziałowcem od 27.05.2021 jest Urban Maciej kontrolujący 91% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 04.12.2018 do 27.05.2021
był Urban Maciej kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 04.10.2018 do 04.12.2018 najwięcej udziałów posiadał Urban Maciej. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.