Kreowanie zdrowego i bezpiecznego środowiska odpowiedniego dla rodzin.|Dbanie o jakość warunków mieszkalnych i otoczenia.|Podkreślanie znaczenia tradycji oraz zrównoważonego rozwoju.|Dążenie do innowacyjnych rozwiązań w zrównoważonym budownictwie.|Wspieranie życia w radości i harmonii z naturą.
Everest Denecko to firma, która łączy w sobie misję dążenia do stworzenia bezpiecznego, zdrowego i przyjaznego środowiska dla rodzin. Jej wizja opiera się na koncepcji czystego i bujnego otoczenia, które sprzyja radosnemu życiu i rozwojowi dzieci. Organizacja stawia jako jedno z głównych celów zapewnienie odpowiednich warunków do życia, co obejmuje zarówno aspekty mieszkalne, jak i dbałość o otoczenie. Dążenie do innowacyjnych rozwiązań idzie w parze z szacunkiem dla tradycji i otoczenia, co wyróżnia Everest Denecko na tle innych organizacji. Kluczowym elementem działalności firmy jest troska o zdrowie i bezpieczeństwo społeczności, co ma na celu nie tylko poprawę jakości życia, ale także budowanie zadowolenia i dumy mieszkańców. Przez swoje działania, Everest Denecko chce tworzyć miejsce, w którym przyszłe pokolenia będą mogły żyć w harmonii z naturą oraz cieszyć się pełnią życia.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Everest Deneko osiągnęła 3 009 943 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 2 976 239 zł. Pozostałe przychody to 33 704 zł.
Całkowite koszty wyniosły 2 671 498 zł.
Zysk netto wyniósł 304 742 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 376 243 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 3 009 943 zł w 2025 roku. • 1 822 862 zł w 2024 roku. • 1 402 636 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 38 093 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 304 742 zł w 2025 roku. • 634 244 zł w 2024 roku. • -615 562 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Everest Deneko wynosi 9 723 083 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
3 047 417 zł a 34 653 268 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 215 385 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 9 723 083 zł w 2025 roku. • 9 998 546 zł w 2024 roku. • 7 046 985 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Everest Deneko wynosi 625 tys. zł.
EBITDA Everest Deneko wynosi 753 tys. zł.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Everest Deneko.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Everest Deneko wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,181% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Everest Deneko wynosi 0,06%. To oznacza, że firma ma szansę 0,06% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,06% w 2025 roku. • 0,05% w 2024 roku. • 0,61% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Everest Deneko charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Everest Deneko wynosi 374 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 61 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,73 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 61 tys. zł a 1,73 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
47 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 374 tys. zł w 2025 roku. • 214 tys. zł w 2024 roku. • 68 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 61 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,73 mln zł w 2025 roku. • 1,67 mln zł w 2024 roku. • 1,54 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Everest Deneko wyniosły
2 351 547
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Everest Deneko wyniosła 10 801 073 zł.
a
ktywa obrotowe to 2 553 118 zł.
a
ktywa trwałe to 8 247 955 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 10 801 073 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 2 137 756 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 8 663 317 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 350 134 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 10 801 073 zł w 2025 roku. • 12 995 745 zł w 2024 roku. • 12 949 087 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 3%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 4%.
Marża operacyjna wyniosła 21%.
Marża netto wyniosła 10%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.4 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.6 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Everest Deneko wyniosły 2 137 756 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 10 801 073 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 20%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 267 219 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 2 137 756 zł w 2025 roku • 4 667 309 zł w 2024 roku • 4 799 896 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 20% w 2025 roku • 36% w 2024 roku • 37% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Everest Deneko wykazała przychody na poziomie 3 009 943 zł.
Organizacja zarobiła 334 881 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 30 139 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 304 742 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 30 139 zł w 2025 roku • 2055 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Everest Deneko wykazała zysk netto większy niż 82% organizacji z branży "Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 81% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 88% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 34% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 65% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 74% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 67% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 47% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 83% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.02%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 82% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 81% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 88% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 34% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 65% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 74% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 67% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 47% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 83% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.02%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 7 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 101 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 98 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-101
dni względem terminu
7
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 8 dni08-04-2026
2024
−4 mies. 11 dni06-03-2025
2023
−4 mies. 12 dni05-03-2024
2022
+2 mies. 8 dni21-09-2023
2021
−6 mies. 4 dni14-04-2022
2020
−8 mies. 11 dni08-06-2021
2019
−17 dni28-09-2020
2018
−2 mies. 7 dni09-05-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki