SĄD REJONOWY KATOWICE-WSCHÓD W KATOWICACH, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
SPÓŁKĘ REPREZENTUJĄ KOMPLEMENTARIUSZE, KTÓRYCH Z MOCY UMOWY SPÓŁKI ALBO PRAWOMOCNEGO ORZECZENIA SĄDU NIE POZBAWIONO PRAWA REPREZENTACJI SPÓŁKI. KOMPLEMENTARIUSZEM JEST SPÓŁKA CENTRUM CAMPINGOWE S-CAMP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Z SIEDZIBĄ W BIERUNIU, KTÓRA JEST REPREZENTOWANA W SPOSÓB NASTĘPUJĄCY: W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPRAWNIONY PREZES ZARZĄDU SAMODZIELNIE. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPRAWNIONY KAŻDORAZOWO PREZES ZARZĄDU SAMODZIELNIE BĄDŹ DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE ALBO JEDEN CZŁONEK ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. W SKŁAD ZARZĄDU SPÓŁKI CENTRUM CAMPINGOWE S-CAMP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ WCHODZĄ MARCIN SZCZUREK I MICHAŁ SZCZUREK.
Organizacja Centrum Campingowe s-Camp osiągnęła 13 940 681 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 13 905 986 zł. Pozostałe przychody to 34 695 zł.
Całkowite koszty wyniosły 12 172 007 zł.
Zysk netto wyniósł 1 733 979 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 2 323 447 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 13 940 681 zł w 2023 roku. • 8 230 239 zł w 2022 roku. • 5 405 919 zł w 2021 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 288 996 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 1 733 979 zł w 2023 roku. • 1 075 594 zł w 2022 roku. • 1 164 565 zł w 2021 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Centrum Campingowe s-Camp wynosi 20 914 406 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
4 684 704 zł a 34 851 702 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 3 485 359 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 20 914 406 zł w 2023 roku. • 13 495 921 zł w 2022 roku. • 9 842 614 zł w 2021 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Centrum Campingowe s-Camp wynosi 2,14 mln zł.
EBITDA Centrum Campingowe s-Camp wynosi 2,14 mln zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Centrum Campingowe s-Camp mieści się w przedziale 2 — 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku. • 2 os. w 2022 roku. • 2 os. w 2021 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Centrum Campingowe s-Camp wynosi 2,85%. To oznacza, że firma ma szansę 2,85% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,250% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,85% w 2023 roku. • 2,88% w 2022 roku. • 2,89% w 2021 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Centrum Campingowe s-Camp wynosi 0,12%. To oznacza, że firma ma szansę 0,12% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,015% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,12% w 2023 roku. • 0,04% w 2022 roku. • 0,07% w 2021 roku.
Wiarygodność firmy
Centrum Campingowe s-Camp charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2021 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Centrum Campingowe s-Camp wynosi 844 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 321 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 2,17 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 321 tys. zł a 2,17 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
141 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 844 tys. zł w 2023 roku. • 613 tys. zł w 2022 roku. • 324 tys. zł w 2021 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 321 tys. zł w 2023 roku. • 179 tys. zł w 2022 roku. • 162 tys. zł w 2021 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 2,17 mln zł w 2023 roku. • 1,72 mln zł w 2022 roku. • 726 tys. zł w 2021 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
322 269
zł.
Koszty operacyjne Centrum Campingowe s-Camp wyniosły
11 768 818
zł.
Wynagrodzenia stanowią
3%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
53 711 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 322 269 zł w 2023 roku • 152 168 zł w 2022 roku • 95 878 zł w 2021 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
3% w 2023 roku •
2% w 2022 roku •
2% w 2021 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Centrum Campingowe s-Camp wyniosła 18 443 878 zł.
a
ktywa obrotowe to 18 400 703 zł.
a
ktywa trwałe to 43 175 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 18 443 878 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 12 197 606 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 6 246 272 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 3 073 480 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 18 443 878 zł w 2023 roku. • 8 207 950 zł w 2022 roku. • 4 817 845 zł w 2021 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 9%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 28%.
Marża operacyjna wyniosła 15%.
Marża netto wyniosła 12%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4.7 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Centrum Campingowe s-Camp wyniosły 12 197 606 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 18 443 878 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 66%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 2 032 934 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 12 197 606 zł w 2023 roku • 3 265 657 zł w 2022 roku • 2 710 635 zł w 2021 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 11 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 66% w 2023 roku • 40% w 2022 roku • 56% w 2021 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Centrum Campingowe s-Camp wykazała przychody na poziomie 13 940 681 zł.
Organizacja zarobiła 2 170 228 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 436 249 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 1 733 979 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 20% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 72 708 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 436 249 zł w 2023 roku • 108 138 zł w 2022 roku • 63 915 zł w 2021 roku
Organizacja Centrum Campingowe s-Camp wykazała zysk netto większy niż 90% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek".
Organizacja wykazała przychód większy niż 80% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 87% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 47% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 84% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 85% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 75% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 64% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 93% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.01%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 90% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2023 były wyższe niż 80% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była ona wyższa niż 87% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był wyższy niż 47% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 84% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 85% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 75% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 64% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 93% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2023 wynosił on 0.01%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 6 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 5 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 26 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2023 zostało złożone 20 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+26
dni względem terminu
5
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2023
−20 dni25-06-2024
2022
−11 dni04-07-2023
2021
−9 dni06-10-2022
2020
−2 mies. 18 dni29-07-2021
2019
+9 mies. 17 dni29-07-2021
2018
−12 dni03-07-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki