RAVELA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000711288 NIP 8971850248 REGON 369111529

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
1,7 mln
zł
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
3 mln
zł
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
217 tys.
zł
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
3,4 mln
zł
Info
Województwo
WIELKOPOLSKIE
Miejscowość
NYKIEL
Adres
7
Kod pocztowy
62-610
Rejestracja
2017-12-28
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Ravela osiągnęła 3 031 382 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 3 029 060 zł. Pozostałe przychody to 2321 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 2 814 699 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 216 682 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 1 448 323 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 3 031 382 zł w 2025 roku.
• 1 223 615 zł w 2024 roku.
• 134 736 zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 183 466 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 216 682 zł w 2025 roku.
• 317 796 zł w 2024 roku.
• -150 250 zł w 2023 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Ravela wynosi 3 442 141 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 662 699 zł a 7 294 470 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 549 456 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 3 442 141 zł w 2025 roku.
• 2 433 627 zł w 2024 roku.
• 343 230 zł w 2023 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Ravela wynosi 475 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA Ravela wynosi 475 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi 309 284 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 475 122 zł w 2025 roku.
• 487 610 zł w 2024 roku.
• -143 445 zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi 309 284 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• 475 122 zł w 2025 roku.
• 492 610 zł w 2024 roku.
• -143 445 zł w 2023 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Zatrudnienie Ravela wynosi 4 osoby.
icon custom:bullet-chevron
Zatrudnienie rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 4 os. w 2025 roku.
• 2 - 10 os. (szac.) w 2024 roku.
• 0 - 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 17 obwieszczeń dotyczących organizacji Ravela.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 18 grudnia 2024 (MSiG nr 245/2024).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
17 obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
17 mniej istotnych obwieszczeń Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 1436336. RAVELA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000711288. SYSTEM, wpis do rejestru: 28.12.2017. [RDF/687922/24/910]
    MSiG 245/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/687922/24/910 Nr ogłoszenia: 1436336
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 24.11.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 19 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
  2. Poz. 1436335. RAVELA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000711288. SYSTEM, wpis do rejestru: 28.12.2017. [RDF/687922/24/509]
    MSiG 245/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/687922/24/509 Nr ogłoszenia: 1436335
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 24.11.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 18 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
  3. Poz. 1436334. RAVELA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000711288. SYSTEM, wpis do rejestru: 28.12.2017. [RDF/687922/24/108]
    MSiG 245/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/687922/24/108 Nr ogłoszenia: 1436334
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 24.11.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 17 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 24.11.2024 okres 01.01.2023 DO 31.12.2023 O K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
  4. Poz. 54528. RAVELA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000711288. SYSTEM, wpis do rejestru: 28.12.2017. [RDF/577541/24/133]
    MSiG 20/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/577541/24/133 Nr ogłoszenia: 54528
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 17.01.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 16 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
  5. Poz. 54527. RAVELA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000711288. SYSTEM, wpis do rejestru: 28.12.2017. [RDF/577540/24/421]
    MSiG 20/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/577540/24/421 Nr ogłoszenia: 54527
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 17.01.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 15 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
  6. Poz. 54526. RAVELA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000711288. SYSTEM, wpis do rejestru: 28.12.2017. [RDF/577540/24/20]
    MSiG 20/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/577540/24/20 Nr ogłoszenia: 54526
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 17.01.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 14 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 17.01.2024 okres OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
  7. Poz. 1159944. RAVELA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000711288. SYSTEM, wpis do rejestru: 28.12.2017. [RDF/557849/23/974]
    MSiG 176/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/557849/23/974 Nr ogłoszenia: 1159944
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 17.08.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 13 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
  8. Poz. 1159943. RAVELA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000711288. SYSTEM, wpis do rejestru: 28.12.2017. [RDF/557849/23/573]
    MSiG 176/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/557849/23/573 Nr ogłoszenia: 1159943
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 17.08.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 12 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
  9. Poz. 1159942. RAVELA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000711288. SYSTEM, wpis do rejestru: 28.12.2017. [RDF/557849/23/172]
    MSiG 176/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/557849/23/172 Nr ogłoszenia: 1159942
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 17.08.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 11 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 17.08.2023 okres OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
  10. Poz. 223254. RAVELA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000711288. SYSTEM, wpis do rejestru: 28.12.2017. [RDF/376598/22/81]
    MSiG 80/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/376598/22/81 Nr ogłoszenia: 223254
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 14.04.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 10 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
  11. Poz. 223253. RAVELA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000711288. SYSTEM, wpis do rejestru: 28.12.2017. [RDF/376598/22/680]
    MSiG 80/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/376598/22/680 Nr ogłoszenia: 223253
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 14.04.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 9 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
  12. Poz. 223252. RAVELA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000711288. SYSTEM, wpis do rejestru: 28.12.2017. [RDF/376598/22/279]
    MSiG 80/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/376598/22/279 Nr ogłoszenia: 223252
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 14.04.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 8 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 14.04.2022 okres OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
  13. Poz. 359878. RAVELA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000711288. SYSTEM, wpis do rejestru: 28.12.2017. [RDF/295342/21/334]
    MSiG 112/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/295342/21/334 Nr ogłoszenia: 359878
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 01.06.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 7 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
  14. Poz. 359877. RAVELA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000711288. SYSTEM, wpis do rejestru: 28.12.2017. [RDF/295342/21/933]
    MSiG 112/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/295342/21/933 Nr ogłoszenia: 359877
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 01.06.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 01.06.2021 okres OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
  15. Poz. 1056667. RAVELA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000711288. SYSTEM, wpis do rejestru: 28.12.2017. [RDF/177575/19/142]
    MSiG 193/2019 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/177575/19/142 Nr ogłoszenia: 1056667
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 30.09.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 29.09.2019 okres OD 28.12.2017 DO 31.12.2018 :
  16. Poz. 1009387. RAVELA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000711288. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 28.12.2017. [WR.VI NS-REJ.KRS/23653/18/666]
    Rzuć okiem MSiG 220/2018 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WR.VI NS-REJ.KRS/23653/18/666 Nr ogłoszenia: 1009387
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 14.09.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić 1. kraj POLSKA województwo DOLNOŚLĄSKIE powiat WROCŁAW gmina WROCŁAW miejscowość WROCŁAW wpisać: 1. kraj POLSKA województwo WIELKOPOLSKIE powiat KONIŃSKI gmina WIERZBINEK miejscowość NYKIEL wykreślić: 2. miejscowość WROCŁAW ulica UL. WITA STWOSZA nr domu 16 kod pocztowy 50-148 poczta WROCŁAW kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość NYKIEL nr domu 7 kod pocztowy 62-610 poczta SOMPOLNO kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. 11.07.201 R. ZMIANA: § 3, § 4 Rub. 7. Dane wspólników wykreślić: 1 1. ARTAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. 361689683 4. 0000560936 5. 100(STO) UDZIAŁÓW,O ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 5000,00 (PIĘĆ TYSIĘCY) ZŁOTYCH 6. TAK wpisać: 2 1. GARCZYŃSKI 2. DAWID 3. [ukryto] 5. 100(STO) UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 5.000,00 (PIĘĆ TYSIĘCY) ZŁOTYCH 6. TAK Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentaK R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O cji podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane osób wchodzących w skład organu wykreślić: 1 1. KOWALSKI 2. ARTUR GRZEGORZ 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE wpisać: 2 1. GARCZYŃSKI 2. DAWID 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności wykreślić: 1 10 Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK wpisać: 2 1. 41 20 Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH wykreślić: 1 2. 16 PRODUKCJA WYROBÓW Z DREWNA ORAZ KORKA, Z WYŁĄCZENIEM MEBLI; PRODUKCJA WYROBÓW ZE SŁOMY I MATERIAŁÓW UŻYWANYCH DO WYPLATANIA 2 2. 17 PRODUKCJA PAPIERU I WYROBÓW Z PAPIERU 3 2. 21 PRODUKCJA PODSTAWOWYCH SUBSTANCJI FARMACEUTYCZNYCH ORAZ LEKÓW I POZOSTAŁYCH WYROBÓW FARMACEUTYCZNYCH 4 2. 31 PRODUKCJA MEBLI 5 2. 45 HANDEL HURTOWY I DETALICZNY POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI; NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH 6 2. 43 ROBOTY BUDOWLANE SPECJALISTYCZNE 7 2. 47 HANDEL DETALICZNY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU DETALICZNEGO POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI 8 2. 46 HANDEL HURTOWY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI 9 2. 53 DZIAŁALNOŚĆ POCZTOWA I KURIERSKA wpisać: 10 2. 43 12 Z PRZYGOTOWANIE TERENU POD BUDOWĘ 11 2. 43 21 Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH 12 2. 43 22 Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH 13 2. 45 11 Z SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I FURGONETEK 14 2. 49 41 Z TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW 15 2. 49 42 Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z PRZEPROWADZKAMI 16 2. 73 11 Z DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI REKLAMOWYCH
  17. Poz. 4090. RAVELA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000711288. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 28.12.2017. [WR.VI NS-REJ.KRS/48877/17/480]
    MSiG 4/2018 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: WR.VI NS-REJ.KRS/48877/17/480 Nr ogłoszenia: 4090
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 28.12.2017 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. RAVELA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmio 1. kraj POLSKA województwo DOLNOŚLĄSKIE powiat WROCŁAW gmina WROCŁAW miejscowość WROCŁAW 2. miejscowość WROCŁAW ulica UL. WITA STWOSZA nr domu 16 kod pocztowy 50-148 poczta WROCŁAW kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 21.12.2017 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. ARTAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. 361689683 4. 0000560936 5. 100(STO) UDZIAŁÓW,O ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 5000,00 (PIĘĆ TYSIĘCY) ZŁOTYCH 6. TAK Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 Z Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. KOWALSKI 2. ARTUR GRZEGORZ 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 68 10 Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK 1 2. 16 PRODUKCJA WYROBÓW Z DREWNA ORAZ KORKA, Z WYŁĄCZENIEM MEBLI; PRODUKCJA WYROBÓW ZE SŁOMY I MATERIAŁÓW UŻYWANYCH DO WYPLATANIA 2 2. 17 PRODUKCJA PAPIERU I WYROBÓW Z PAPIERU 3 2. 21 PRODUKCJA PODSTAWOWYCH SUBSTANCJI FARMACEUTYCZNYCH ORAZ LEKÓW I POZOSTAŁYCH WYROBÓW FARMACEUTYCZNYCH 4 2. 31 PRODUKCJA MEBLI 5 2. 45 HANDEL HURTOWY I DETALICZNY POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI; NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH 6 2. 43 ROBOTY BUDOWLANE SPECJALISTYCZNE 7 2. 47 HANDEL DETALICZNY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU DETALICZNEGO POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI 8 2. 46 HANDEL HURTOWY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI 9 2. 53 DZIAŁALNOŚĆ POCZTOWA I KURIERSKA

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Ravela nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Ravela wynosi 0,90%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,665% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,90% w 2025 roku.
• 1,67% w 2024 roku.
• 2,23% w 2023 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Ravela charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku.
• Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Ravela wynosi 125 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 43 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 237 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 43 tys. zł a 237 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi 55 tys. zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 125 tys. zł w 2025 roku.
• 88 tys. zł w 2024 roku.
• 15 tys. zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 43 tys. zł w 2025 roku.
• 37 tys. zł w 2024 roku.
• 29 tys. zł w 2022 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 237 tys. zł w 2025 roku.
• 165 tys. zł w 2024 roku.
• 77 tys. zł w 2023 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 304 357 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Ravela wyniosły 2 553 939 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wynagrodzenia stanowią 11,9% kosztów operacyjnych.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi 107 419 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 304 357 zł w 2025 roku
• 198 104 zł w 2024 roku
• 89 518 zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi 10,1 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 11,9% w 2025 roku
• 27% w 2024 roku
• 32,2% w 2023 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Ravela wyniosła 1 677 876 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa trwałe to 241 030 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe to 1 436 846 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 677 876 zł.
icon custom:bullet-chevron
Kapitał (fundusz) własny to 917 999 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 759 877 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 109 683 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 267 239 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 1 677 876 zł sumy bilansowej i 917 999 zł kapitału własnego w 2025 roku.
• 2 714 202 zł sumy bilansowej i 701 317 zł kapitału własnego w 2024 roku.
• 1 897 242 zł sumy bilansowej i 383 521 zł kapitału własnego w 2023 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 12,91%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 23,6%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 15,69%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 7,15%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 10,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 31,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 61 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 59,5 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Ravela wyniosły 759 877 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 677 876 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 45,3%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 376 922 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 759 877 zł w 2025 roku
• 2 012 885 zł w 2024 roku
• 1 513 720 zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi 17,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 45% w 2025 roku
• 74% w 2024 roku
• 80% w 2023 roku

Wierzyciele

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Ravela ma 759 877 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
icon custom:bullet-chevron
Najwięcej jest winna klientom spoza grupy kapitałowej: 219 306 zł (29%).
icon custom:bullet-chevron
Dalej: dostawcom 191 862 zł (25%), bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej 152 433 zł (20%); 3 mniejsze pozycje razem 196 277 zł (26%).
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdanie dzieli całość na wierzycieli.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdanie podaje tylko kredyty krótkoterminowe, więc kwota dla banków może być zaniżona.
icon custom:bullet-chevron
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
icon custom:bullet-chevron
Sekcja Obsługa długu liczy tylko dług oprocentowany wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej, więc jej kwoty mogą się różnić od tych tutaj.
icon custom:bullet-chevron
W roku 2025 największa część zobowiązań przypada klientom spoza grupy kapitałowej (zaliczki): 29%.
icon custom:bullet-chevron
W latach 2021-2025 sprawozdanie liczy kredyty i pożyczki tylko spoza grupy kapitałowej, w latach 2018, 2019 od wszystkich pożyczkodawców - to zmiana zakresu sprawozdania, nie spłata, dlatego wykres rysuje je osobno.
icon custom:bullet-chevron
W roku 2017 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.
icon custom:bullet-chevron
W latach 2021-2025 sprawozdanie podaje tylko część kredytów (krótko- albo długoterminowe), więc udział banków może być zaniżony.

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Ravela wynosi 2,23 - aktywa obrotowe z zapasem pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na bezpiecznym poziomie.
icon custom:bullet-chevron
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 0,95 - najbardziej płynne aktywa niemal w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 0,81, czyli same środki pieniężne pokrywają 81% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
icon custom:bullet-chevron
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 2,45 miesiąca.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (1 436 846 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (644 627 zł) o 792 219 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
icon custom:bullet-chevron
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 2,23 w 2025 roku
• 1,59 w 2024 roku
• 1,2 w 2023 roku

Obsługa długu

icon custom:bullet-chevron
Kredyty i pożyczki organizacji Ravela: 152 433 zł, gotówka: 522 451 zł. Pełnej kwoty długu sprawozdanie nie podaje, więc dług netto jest nieznany.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdanie podaje tylko kredyty krótkoterminowe, więc kwota długu może być niepełna.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty odsetek: 133 353 zł. Zysk operacyjny (EBIT) pokrywa je 3,6 raza - odsetki pokryte z zapasem (bezpieczny poziom: od 3 razy).
icon custom:bullet-chevron
Kwota kredytów i pożyczek nie obejmuje grupy kapitałowej ani spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 759 877 zł - sekcja Zadłużenie.

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji Ravela wynosi 6 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 27 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
icon custom:bullet-chevron
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -21 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zapasów wynosi 101 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
icon custom:bullet-chevron
Należności handlowe organizacji wynoszą 52 747 zł, z czego 52 747 zł ma termin do 12 miesięcy.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji maleje w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 6 dni w 2025 roku
• 42 dni w 2024 roku
• 33 dni w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Oś wykresu jest przycięta do 500 dni, żeby skrajne wartości nie spłaszczyły pozostałych serii. Poza kadrem:
• rotacja zapasów: 2218 dni w 2023 roku
Tak skrajne wartości nie opisują zwykłego czasu obrotu - zwykle wynikają z zapasów albo rozrachunków wykazanych przy sprzedaży lub kosztach bliskich zeru, a bywają też skutkiem nietypowego zapisu w sprawozdaniu.

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Ravela wynoszą 2 493 369 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 921 719 zł, czyli 37% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 276 244 zł, czyli 11% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 261 651 zł, czyli 10% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły:
• 2,5 mln zł w 2025 roku
• 730 tys. zł w 2024 roku
• 278 tys. zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2025 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, zużycie materiałów i energii, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń). Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
icon custom:bullet-chevron
W latach 2017, 2018, 2019 suma kosztów to łączne koszty wykazane w druku mikro, a w pozostałych latach pozycja B rachunku zysków i strat. Wartości i zestaw kategorii po obu stronach tej granicy nie są wprost porównywalne - to zmiana druku sprawozdania, nie zdarzenie w firmie.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Ravela wykazała przychody na poziomie 3 031 382 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zarobiła 238 112 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wyniósł 21 430 zł.
icon custom:bullet-chevron
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 216 682 zł.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację obniża się w czasie. Średni spadek podatku dochodowego wynosi 3302 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 21 430 zł w 2025 roku
• 24 478 zł w 2024 roku
• 31 336 zł w 2022 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Ravela wykazała zysk netto większy niż 76% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 72% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 59% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 45% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 61% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 72% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 75% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 60% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 75% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon custom:bullet-chevron
W roku 2017 (28-12-2016 do 31-12-2017) porównanie dotyczy innej branży niż w nagłówku sekcji: 68.10.Z Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek (PKD główne w KRS na koniec okresu sprawozdawczego).
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 76% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 72% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 59% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 45% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 61% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 72% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 75% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 60% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 75% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 18 z 19 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi 2 985 319,41
I. Przychody netto ze sprzedaży 2 985 319,41
B. Koszty działalności operacyjnej 2 493 368,75
I. Amortyzacja 0,00
II. Zużycie materiałów i energii 276 243,68
III. Usługi obce 921 718,94
IV. Wynagrodzenia 261 650,97
V. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: 42 705,65
VI. Pozostałe koszty, w tym: (+1) 991 049,51
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) 491 950,66
D. Pozostałe przychody operacyjne, w tym: 43 740,92
E. Pozostałe koszty operacyjne, w tym: 60 569,76
F. Przychody finansowe, w tym: 2 321,17
G. Koszty finansowe, w tym: 239 330,89
I. Odsetki, w tym: 133 353,03
H. Zysk (strata) brutto (C + D - E + F - G) 238 112,10
I. Podatek dochodowy 21 430,00
J. Zysk (strata) netto (H - I) 216 682,10

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Ravela składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 8 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 185 dni po ustawowym terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 72 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2025
+2 mies. 12 dni
2024
+9 mies. 24 dni
2023
+4 mies. 12 dni
2022
+6 mies. 6 dni
2021
+10 mies. 6 dni
2020
+6 mies. 1 dzień
2019
+7 mies. 19 dni
2018
+2 mies. 17 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Garczyński Dawid posiada 100 udziałów, które stanowią 100% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 14.09.2018 jest Garczyński Dawid kontrolujący 100% udziałów.
icon custom:bullet-chevron
W okresie od 28.12.2017 do 14.09.2018 najwięcej udziałów posiadał Artag (100%).

Reprezentacja