Organizacja Vents Technik osiągnęła 2 242 797 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 2 242 797 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 2 412 531 zł.
Strata netto wyniosła 169 734 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 280 350 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 2 242 797 zł w 2025 roku. • 22 629 533 zł w 2024 roku. • 23 342 309 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -21 217 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -169 734 zł w 2025 roku. • 591 776 zł w 2024 roku. • 351 271 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Vents Technik wynosi 2 300 917 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 5 606 993 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 287 615 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2 300 917 zł w 2025 roku. • 18 386 479 zł w 2024 roku. • 17 455 812 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Vents Technik wynosi -108 tys. zł.
EBITDA Vents Technik wynosi -108 tys. zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Vents Technik wynosi 1 osobę.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 1 os. w 2025 roku. • 1 os. w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Vents Technik wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,181% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,82% w 2024 roku. • 2,81% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Vents Technik wynosi 0,16%. To oznacza, że firma ma szansę 0,16% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,013% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,16% w 2025 roku. • 0,24% w 2024 roku. • 0,31% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Vents Technik charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Vents Technik wynosi 116 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 376 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 376 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
15 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 116 tys. zł w 2025 roku. • 407 tys. zł w 2024 roku. • 356 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 67 tys. zł w 2024 roku. • 70 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 376 tys. zł w 2025 roku. • 895 tys. zł w 2024 roku. • 934 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
121 675
zł.
Koszty operacyjne Vents Technik wyniosły
2 350 504
zł.
Wynagrodzenia stanowią
5%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
15 209 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 121 675 zł w 2025 roku • 152 967 zł w 2024 roku • 130 345 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
5% w 2025 roku •
1% w 2024 roku •
1% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Vents Technik wyniosła 1 500 611 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 500 611 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 500 611 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 426 319 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 074 292 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 187 576 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 500 611 zł w 2025 roku. • 13 581 354 zł w 2024 roku. • 18 156 031 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -11%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -16%.
Marża operacyjna wyniosła -5%.
Marża netto wyniosła -8%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.4 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.6 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Vents Technik wyniosły 426 319 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 500 611 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 28%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 53 290 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 426 319 zł w 2025 roku • 12 337 328 zł w 2024 roku • 17 503 782 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 28% w 2025 roku • 91% w 2024 roku • 96% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Vents Technik wykazała przychody na poziomie 2 242 797 zł.
Organizacja zarobiła -165 660 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 4074 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -169 734 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -2% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 509 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 4074 zł w 2025 roku • 114 661 zł w 2024 roku • 36 257 zł w 2023 roku