Organizacja Luce-Invest osiągnęła 41 908 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 41 908 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 61 637 zł.
Strata netto wyniosła 19 729 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 5239 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 41 908 zł w 2025 roku. • 78 190 zł w 2024 roku. • 111 244 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -1982 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -19 729 zł w 2025 roku. • -40 352 zł w 2024 roku. • -29 185 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Luce-Invest wynosi 27 939 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 104 771 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 3377 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 27 939 zł w 2025 roku. • 52 126 zł w 2024 roku. • 74 163 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Luce-Invest wynosi -20 tys. zł.
EBITDA Luce-Invest wynosi -3 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
1982 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -19 729 zł w
2025 roku. • -40 352 zł w
2024 roku. • -29 185 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
131 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -2830 zł w
2025 roku. • -23 454 zł w
2024 roku. • -29 185 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Luce-Invest mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Luce-Invest wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,180% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Luce-Invest wynosi 0,74%. To oznacza, że firma ma szansę 0,74% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,088% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,74% w 2025 roku. • 0,58% w 2024 roku. • 0,42% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Luce-Invest charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Luce-Invest wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 2 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 2 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 2 tys. zł w 2025 roku. • 3 tys. zł w 2024 roku. • 4 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Luce-Invest wyniosły
61 637
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Luce-Invest wyniosła 624 969 zł.
a
ktywa obrotowe to 11 174 zł.
a
ktywa trwałe to 613 794 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 624 969 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 836 382 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -211 413 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 77 643 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 624 969 zł w 2025 roku. • 646 249 zł w 2024 roku. • 713 829 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -3%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 9%.
Marża operacyjna wyniosła -47%.
Marża netto wyniosła -47%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 12.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 40.6 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -5.9 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -5.9 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Luce-Invest wyniosły 836 382 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 624 969 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 134%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 104 223 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 836 382 zł w 2025 roku • 837 934 zł w 2024 roku • 848 264 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 8.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 134% w 2025 roku • 130% w 2024 roku • 119% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Luce-Invest wykazała przychody na poziomie 41 908 zł.
Organizacja zarobiła -19 729 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -19 729 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Luce-Invest wykazała zysk netto większy niż 22% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 37% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 48% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 87% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 22% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 20% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 26% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 51% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 22% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 37% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 48% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 87% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 22% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 20% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 26% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 51% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 62 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 78 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-62
dni względem terminu
8
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 18 dni28-04-2026
2024
−27 dni18-06-2025
2023
−2 mies. 7 dni09-05-2024
2022
−3 mies. 25 dni22-03-2023
2021
−5 mies. 2 dni16-05-2022
2020
−1 mies. 8 dni07-09-2021
2018
−6 dni09-07-2019
2017
−12 dni03-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Rybicki Mateusz posiada 26
udziałów,
które stanowią
25.0% firmy.
Nowak Krzysztof posiada 26
udziałów,
które stanowią
25.0% firmy.
Sroka Piotr posiada 26
udziałów,
które stanowią
25.0% firmy.
Największymi udziałowcami w organizacji są: • Rybicki Mateusz (25% udziałów) • Niemkiewicz Marcin (25% udziałów) • Nowak Krzysztof (25% udziałów) • Sroka Piotr (25% udziałów)
Najwięksi udziałowcy w okresie od 13.07.2017 do 12.09.2019: • Nowak Krzysztof (33% udziałów) • Sroka Piotr (33% udziałów) • Wojciechowski Jacek (33% udziałów)