SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU JEDNOOSOBOWEGO ZARZĄDU JEDYNY CZŁONEK ZARZĄDU UPRAWNIONY JEST DO SAMODZIELNEJ REPREZENTACJI SPÓŁKI. JEŻELI ZARZĄD JEST WIELOOSOBOWY, DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST PREZES ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY SAMODZIELNIE ALBO DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ŁĄCZNIE ALBO CZŁONEK ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja Inmotion osiągnęła 162 602 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 162 602 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 197 183 zł.
Strata netto wyniosła 34 582 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 23 057 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 162 602 zł w 2024 roku. • 40 651 zł w 2023 roku. • 12 000 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -4311 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -34 582 zł w 2024 roku. • -8920 zł w 2023 roku. • 5922 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Inmotion wynosi 149 234 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 406 505 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 16 319 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 149 234 zł w 2024 roku. • 93 870 zł w 2023 roku. • 105 147 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Inmotion wynosi -34 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
4350 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -34 091 zł w
2024 roku. • -8887 zł w
2023 roku. • 6508 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Inmotion mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Inmotion wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Inmotion wynosi 0,05%. To oznacza, że firma ma szansę 0,05% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,05% w 2024 roku. • 0,05% w 2023 roku. • 0,02% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Inmotion charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Inmotion wynosi 5 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 17 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 17 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
0 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 5 tys. zł w 2024 roku. • 8 tys. zł w 2023 roku. • 9 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 tys. zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 17 tys. zł w 2024 roku. • 29 tys. zł w 2023 roku. • 33 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Inmotion wyniosły
196 693
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku •
0% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Inmotion wyniosła 78 820 zł.
a
ktywa obrotowe to 73 820 zł.
a
ktywa trwałe to 5000 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 78 820 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 24 376 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 54 444 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 4419 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 78 820 zł w 2024 roku. • 102 962 zł w 2023 roku. • 100 226 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -44%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -64%.
Marża operacyjna wyniosła -21%.
Marża netto wyniosła -21%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -7.7 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 40.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 49.4 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Inmotion wyniosły 24 376 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 78 820 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 31%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 3156 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 24 376 zł w 2024 roku • 13 937 zł w 2023 roku • 2281 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 3.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 31% w 2024 roku • 14% w 2023 roku • 2% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Inmotion wykazała przychody na poziomie 162 602 zł.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 586 zł w 2022 roku
Organizacja Inmotion wykazała zysk netto większy niż 14% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet".
Organizacja wykazała przychód większy niż 48% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 47% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 35% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 22% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 21% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 17% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 9% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 14% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 48% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 47% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był wyższy niż 35% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 22% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 21% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 17% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 9% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż NaN% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, 6 złożono po terminie, a 2 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 215 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 172 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+215
dni względem terminu
2
w terminie
6
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
+5 mies. 22 dni03-01-2026
2023
+17 mies. 27 dni03-01-2026
2022
+5 mies.12-12-2023
2021
+2 mies. 26 dni09-01-2023
2020
+26 mies. 8 dni12-12-2023
2019
−10 dni05-10-2020
2018
+1 dni16-07-2019
2017
−6 dni09-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Bojakowski Konrad posiada 499
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.