Organizacja PDC Industrial Center 69 osiągnęła 6 089 373 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 6 089 373 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 6 529 541 zł.
Strata netto wyniosła 440 169 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 5 455 794 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 6 089 373 zł w 2018 roku. • 633 579 zł w 2017 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 906 706 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -440 169 zł w 2018 roku. • -1 346 874 zł w 2017 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji PDC Industrial Center 69 wynosi 4 059 582 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 15 223 432 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 3 637 196 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 4 059 582 zł w 2018 roku. • 422 386 zł w 2017 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT PDC Industrial Center 69 wynosi 3,32 mln zł.
EBITDA PDC Industrial Center 69 wynosi 3,99 mln zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
4 372 602 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 3 319 273 zł w
2018 roku. • -1 053 328 zł w
2017 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
5 041 364 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 3 988 036 zł w
2018 roku. • -1 053 328 zł w
2017 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie PDC Industrial Center 69 mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji PDC Industrial Center 69 wynosi 2,58%. To oznacza, że firma ma szansę 2,58% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,230% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,58% w 2018 roku. • 2,81% w 2017 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji PDC Industrial Center 69 wynosi 0,44%. To oznacza, że firma ma szansę 0,44% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 1,680% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,44% w 2018 roku. • 2,12% w 2017 roku.
Wiarygodność firmy
PDC Industrial Center 69 charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2018 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2017 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla PDC Industrial Center 69 wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 498 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 498 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się między 2017 a 2018 rokiem.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 0 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 498 tys. zł w 2018 roku. • 19 tys. zł w 2017 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne PDC Industrial Center 69 wyniosły
2 770 099
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2018 roku • 0 zł w 2017 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2018 roku •
0% w 2017 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów PDC Industrial Center 69 wyniosła 175 712 814 zł.
a
ktywa obrotowe to 22 081 436 zł.
a
ktywa trwałe to 153 631 378 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 175 712 814 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 177 494 857 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -1 782 043 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 115 135 750 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 175 712 814 zł w 2018 roku. • 60 577 064 zł w 2017 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -0%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 25%.
Marża operacyjna wyniosła 55%.
Marża netto wyniosła -7%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -75 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 396 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 206 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania PDC Industrial Center 69 wyniosły 177 494 857 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 175 712 814 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 101%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 115 575 919 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 177 494 857 zł w 2018 roku • 61 918 938 zł w 2017 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 101% w 2018 roku • 102% w 2017 roku
Podatek dochodowy
Organizacja PDC Industrial Center 69 wykazała przychody na poziomie 6 089 373 zł.
Organizacja zarobiła -440 169 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -440 169 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2018 roku • 0 zł w 2017 roku
Organizacja PDC Industrial Center 69 wykazała zysk netto większy niż 6% organizacji z branży "Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 90% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 99% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 74% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 42% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 93% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 45% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 64% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.01%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 6% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2018 były wyższe niż 90% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była ona wyższa niż 99% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 był wyższy niż 74% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była wyższa niż 42% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była wyższa niż 93% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była wyższa niż 45% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 64% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2018 wynosił on 0.01%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 45 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2018 zostało złożone 16 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+45
dni względem terminu
0
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2018
+16 dni31-07-2019
2017
+2 mies. 13 dni26-09-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Aifm Pl V posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 05.05.2020 jest Aifm Pl V kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 05.04.2019 do 05.05.2020
był Aifm Pl V kontrolując 62% udziałów.
W okresie od 21.11.2018 do 05.04.2019 najwięcej udziałów posiadał Aifm Pl V. Jego udziały w tym czasie wynosiły 51%.