WŁASNOŚĆ MIESZANA W SEKTORZE PRYWATNYM Z PRZEWAGĄ WŁASNOŚCI PRYWATNEJ KRAJOWEJ POZOSTAŁEJ
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO, DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST ŁĄCZNE WSPÓŁDZIAŁANIE PREZESA ZARZĄDU Z WICEPREZESEM ZARZĄDU LUB ŁĄCZNE WSPÓŁDZIAŁANIE PREZESA ZARZĄDU Z CZŁONKIEM ZARZĄDU LUB ŁĄCZNE WSPÓŁDZIAŁANIE PREZESA ZARZĄDU Z PROKURENTEM SAMOISTNYM LUB KTÓRYMKOLWIEK Z PROKURENTÓW ŁĄCZNYCH LUB ŁĄCZNE WSPÓŁDZIAŁANIE WICEPREZESA ZARZĄDU Z CZŁONKIEM ZARZĄDU LUB ŁĄCZNE WSPÓŁDZIAŁANIE WICEPREZESA ZARZĄDU Z PROKURENTEM SAMOISTNYM LUB KTÓRYMKOLWIEK Z PROKURENTÓW ŁĄCZNYCH LUB ŁĄCZNE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU LUB ŁĄCZNE WSPÓŁDZIAŁANIE CZŁONKA ZARZĄDU Z PROKURENTEM SAMOISTNYM LUB KTÓRYMKOLWIEK Z PROKURENTÓW ŁĄCZNYCH. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO, JEDYNY CZŁONEK ZARZĄDU REPREZENTUJE SPÓŁKĘ SAMODZIELNIE.
Specjalizacja w integracji nowoczesnych systemów zarządzania budynkami.|Oferowanie usług w zakresie automatyki, bezpieczeństwa oraz multimediów.|Realizacja projektów w obszarze instalacji fotowoltaicznych, od doradztwa po serwis.|Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej i rewitalizacyjnej.|Zespół składający się z 60 specjalistów w różnych dziedzinach.
MAAT4 to zespół ekspertów z obszaru inżynierii, który specjalizuje się w implementacji nowoczesnych rozwiązań technologicznych w różnorodnych inwestycjach. Organizacja angażuje się zarówno w nowe projekty budowlane, jak i w rewitalizację istniejących obiektów, co czyni ją wszechstronnym partnerem na rynku. MAAT4 oferuje kompleksowe usługi w zakresie integracji systemów zarządzania budynkami, co obejmuje m.in. automatyzację HVAC, monitoring zużycia energii oraz systemy zabezpieczeń. Dzięki swojemu doświadczeniu i technicznej wiedzy, firma stawia na jakość, bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowników, co przekłada się na optymalizację kosztów utrzymania obiektów. MAAT4 zapewnia także wsparcie w zakresie fotowoltaiki, od doradztwa po projektowanie i instalację systemów odnawialnych źródeł energii, oferując klientom oszczędności w kosztach energii poprzez wykorzystywanie energii ze słońca. W swoim dorobku firma może poszczycić się wieloma znaczącymi realizacjami, które obejmują obiekty takie jak Elektrownia PV Mszczonów, Kampus Uniwersytetu Jagiellońskiego czy baza Lotnictwa Taktycznego w Łasku. Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi, który liczy ponad 60 specjalistów, MAAT4 nieustannie dąży do wdrażania innowacyjnych rozwiązań i podnoszenia standardów w obrębie technicznych systemów budowlanych.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Maat4 osiągnęła 142 540 433 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 142 112 618 zł. Pozostałe przychody to 427 815 zł.
Całkowite koszty wyniosły 141 381 187 zł.
Zysk netto wyniósł 731 431 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 16 019 548 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 142 540 433 zł w 2025 roku. • 116 991 334 zł w 2024 roku. • 94 486 355 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 37 973 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 731 431 zł w 2025 roku. • 1 106 251 zł w 2024 roku. • 3 508 864 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Maat4 wynosi 103 714 488 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
5 761 808 zł a 356 351 082 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 11 483 206 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 103 714 488 zł w 2025 roku. • 88 382 462 zł w 2024 roku. • 83 688 628 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Maat4 wynosi 2,66 mln zł.
EBITDA Maat4 wynosi 4,17 mln zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
258 215 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 2 663 781 zł w
2025 roku. • 1 900 580 zł w
2024 roku. • 4 930 662 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
436 179 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 4 167 827 zł w
2025 roku. • 3 108 861 zł w
2024 roku. • 5 751 078 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Maat4 wynosi 78 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 78 os. w 2025 roku. • 67 os. w 2024 roku. • 62 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Maat4 wynosi 2,48%. To oznacza, że firma ma szansę 2,48% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,048% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,48% w 2025 roku. • 2,54% w 2024 roku. • 2,58% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Maat4 wynosi 0,34%. To oznacza, że firma ma szansę 0,34% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,016% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,34% w 2025 roku. • 0,31% w 2024 roku. • 0,15% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Maat4 charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Maat4 wynosi 2,14 mln zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 146 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 5,68 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 146 tys. zł a 5,68 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
236 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 2,14 mln zł w 2025 roku. • 1,9 mln zł w 2024 roku. • 1,94 mln zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 146 tys. zł w 2025 roku. • 221 tys. zł w 2024 roku. • 702 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 5,68 mln zł w 2025 roku. • 4,68 mln zł w 2024 roku. • 3,78 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
12 940 279
zł.
Koszty operacyjne Maat4 wyniosły
139 448 837
zł.
Wynagrodzenia stanowią
9%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
1 467 203 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 12 940 279 zł w 2025 roku • 11 342 223 zł w 2024 roku • 10 186 979 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
9% w 2025 roku •
10% w 2024 roku •
11% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Maat4 wyniosła 81 738 206 zł.
a
ktywa obrotowe to 76 330 214 zł.
a
ktywa trwałe to 5 407 993 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 81 738 206 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 74 055 796 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 7 682 410 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 9 441 165 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 81 738 206 zł w 2025 roku. • 42 957 390 zł w 2024 roku. • 36 237 705 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 1%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 10%.
Marża operacyjna wyniosła 2%.
Marża netto wyniosła 1%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.8 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -6 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.2 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.2 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Maat4 wyniosły 74 055 796 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 81 738 206 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 91%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 8 572 346 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 74 055 796 zł w 2025 roku • 35 006 411 zł w 2024 roku • 27 354 682 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 0.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 91% w 2025 roku • 81% w 2024 roku • 75% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Maat4 wykazała przychody na poziomie 142 540 433 zł.
Organizacja zarobiła 1 088 929 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 357 498 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 731 431 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 33% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 31 720 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 357 498 zł w 2025 roku • 472 262 zł w 2024 roku • 801 784 zł w 2023 roku