Organizacja Robust-Inż osiągnęła 663 327 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 661 711 zł. Pozostałe przychody to 1615 zł.
Całkowite koszty wyniosły 269 300 zł.
Zysk netto wyniósł 392 411 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 41 757 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 663 327 zł w 2025 roku. • 499 011 zł w 2024 roku. • 837 708 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 15 000 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 392 411 zł w 2025 roku. • 247 180 zł w 2024 roku. • 450 242 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Robust-Inż wynosi 2 510 973 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
499 110 zł a 5 493 759 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 144 155 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2 510 973 zł w 2025 roku. • 1 729 116 zł w 2024 roku. • 2 737 781 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Robust-Inż.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Robust-Inż wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Robust-Inż wynosi 0,01%. To oznacza, że firma ma szansę 0,01% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,006% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,01% w 2025 roku. • 0,01% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Robust-Inż charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Robust-Inż wynosi 88 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 20 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 205 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 20 tys. zł a 205 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
8 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 88 tys. zł w 2025 roku. • 71 tys. zł w 2024 roku. • 82 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 20 tys. zł w 2025 roku. • 15 tys. zł w 2024 roku. • 25 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 205 tys. zł w 2025 roku. • 182 tys. zł w 2024 roku. • 165 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Robust-Inż wyniosły
231 505
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Robust-Inż wyniosła 709 872 zł.
a
ktywa obrotowe to 630 416 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 79 456 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 709 872 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 665 479 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 44 393 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 80 309 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 709 872 zł w 2025 roku. • 581 818 zł w 2024 roku. • 592 363 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 55%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 59%.
Marża operacyjna wyniosła 65%.
Marża netto wyniosła 59%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -43.6 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -45.2 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.2 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Robust-Inż wyniosły 44 393 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 709 872 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 6%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 5220 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 44 393 zł w 2025 roku • 38 188 zł w 2024 roku • 87 908 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 0.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 6% w 2025 roku • 7% w 2024 roku • 15% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Robust-Inż wykazała przychody na poziomie 663 327 zł.
Organizacja zarobiła 431 819 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 39 408 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 392 411 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 4926 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 39 408 zł w 2025 roku • 32 756 zł w 2024 roku • 48 405 zł w 2023 roku
Organizacja Robust-Inż wykazała zysk netto większy niż 77% organizacji z branży "Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 39% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 51% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 17% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 97% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 96% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 89% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 75% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 78% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.03%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 77% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 39% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 51% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 17% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 97% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 96% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 89% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 75% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 78% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.03%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 10 sprawozdań finansowych, 3 złożono po terminie, a 7 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 19 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 103 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-19
dni względem terminu
7
w terminie
3
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 13 dni03-04-2026
2024
−2 mies. 17 dni29-04-2025
2023
−13 dni02-07-2024
2022
−17 dni28-06-2023
2021
+1 mies. 29 dni13-12-2022
2021
+1 mies. 29 dni13-12-2022
2020
−4 mies. 4 dni13-10-2021
2019
−24 dni21-09-2020
2018
−10 dni05-07-2019
2017
+2 mies. 3 dni16-09-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki