Organizacja Waimea Logistic Park 3 osiągnęła 3 016 447 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 3 016 447 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 2 473 400 zł.
Zysk netto wyniósł 543 047 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 430 921 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 3 016 447 zł w 2024 roku. • 3 160 255 zł w 2023 roku. • 4 010 858 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 119 187 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 543 047 zł w 2024 roku. • 869 628 zł w 2023 roku. • 1 405 164 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Waimea Logistic Park 3 wynosi 8 171 669 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
3 988 514 zł a 21 272 076 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 167 381 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 8 171 669 zł w 2024 roku. • 9 173 328 zł w 2023 roku. • 11 230 318 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Waimea Logistic Park 3 wynosi 1,49 mln zł.
EBITDA Waimea Logistic Park 3 wynosi 1,49 mln zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
251 884 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 1 489 282 zł w
2024 roku. • 1 795 072 zł w
2023 roku. • 2 531 717 zł w
2022 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
251 884 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 1 489 282 zł w
2024 roku. • 1 930 916 zł w
2023 roku. • 2 770 459 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Waimea Logistic Park 3 mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Waimea Logistic Park 3 wynosi 2,85%. To oznacza, że firma ma szansę 2,85% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,009% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,85% w 2024 roku. • 2,85% w 2023 roku. • 2,84% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Waimea Logistic Park 3 wynosi 0,30%. To oznacza, że firma ma szansę 0,30% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,044% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,30% w 2024 roku. • 0,28% w 2023 roku. • 0,30% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Waimea Logistic Park 3 charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Waimea Logistic Park 3 wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,06 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 1,06 mln zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,06 mln zł w 2024 roku. • 957 tys. zł w 2023 roku. • 783 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Waimea Logistic Park 3 wyniosły
1 527 165
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-857 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
0.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku •
0% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Waimea Logistic Park 3 wyniosła 36 800 845 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 920 176 zł.
a
ktywa trwałe to 34 880 669 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 36 800 845 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 31 482 826 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 5 318 019 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 5 225 814 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 36 800 845 zł w 2024 roku. • 36 315 027 zł w 2023 roku. • 36 722 419 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 1%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 10%.
Marża operacyjna wyniosła 49%.
Marża netto wyniosła 18%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 19 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -8.1 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2415399.6 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2568468.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Waimea Logistic Park 3 wyniosły 31 482 826 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 36 800 845 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 86%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 4 404 326 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 31 482 826 zł w 2024 roku • 31 531 055 zł w 2023 roku • 32 808 075 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 30 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 86% w 2024 roku • 87% w 2023 roku • 89% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Waimea Logistic Park 3 wykazała przychody na poziomie 3 016 447 zł.
Organizacja zarobiła 543 047 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 543 047 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -4095 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Organizacja Waimea Logistic Park 3 wykazała zysk netto większy niż 83% organizacji z branży "Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi".
Organizacja wykazała przychód większy niż 76% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 88% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 72% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 67% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 84% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 49% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 60% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 83% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 76% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 88% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 72% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 67% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 84% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 49% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 60% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 569 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 202 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+569
dni względem terminu
0
w terminie
8
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
+6 mies. 22 dni02-02-2026
2023
+18 mies. 27 dni02-02-2026
2022
+31 mies. 3 dni02-02-2026
2021
+40 mies. 6 dni02-02-2026
2020
+17 mies. 28 dni06-04-2023
2019
+29 mies. 17 dni21-03-2023
2018
+10 dni25-07-2019
2017
+7 mies. 2 dni12-02-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Waimea Holding posiada 805
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Rose Hall (poland) Ltd posiada 805
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Największymi udziałowcami w organizacji są: • Waimea Holding (50% udziałów) • Rose Hall (poland) Ltd (50% udziałów)
Największym udziałowcem w okresie od 30.12.2015 do 21.02.2018
był Waimea Holding kontrolując 100% udziałów.