Organizacja PA Group osiągnęła 332 903 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 41 102 zł. Pozostałe przychody to 291 802 zł.
Całkowite koszty wyniosły -149 497 zł.
Zysk netto wyniósł 190 598 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 332 903 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 23 825 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 190 598 zł w 2025 roku. • -37 420 zł w 2024 roku. • -1958 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji PA Group wynosi 1 099 892 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
115 562 zł a 2 668 379 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 136 783 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 099 892 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 678 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT PA Group wynosi -63 tys. zł.
EBITDA PA Group wynosi -59 tys. zł.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w PA Group.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji PA Group wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,305% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 4,34% w 2024 roku. • 4,35% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji PA Group wynosi 0,28%. To oznacza, że firma ma szansę 0,28% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,033% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,28% w 2025 roku. • 0,55% w 2024 roku. • 0,66% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
PA Group charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla PA Group wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 38 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 38 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
0 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 38 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne PA Group wyniosły
104 594
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów PA Group wyniosła 5 258 589 zł.
a
ktywa obrotowe to 50 775 zł.
a
ktywa trwałe to 5 207 814 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 5 258 589 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 5 104 506 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 154 083 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 656 699 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 5 258 589 zł w 2025 roku. • 3 747 071 zł w 2024 roku. • 3 067 017 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 4%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 124%.
Marża operacyjna wyniosła -154%.
Marża netto wyniosła 57%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 15.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -19.2 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 7.1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania PA Group wyniosły 5 104 506 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 5 258 589 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 97%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 638 063 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 5 104 506 zł w 2025 roku • 3 783 587 zł w 2024 roku • 3 066 113 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 12.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 97% w 2025 roku • 101% w 2024 roku • 100% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja PA Group wykazała przychody na poziomie 332 903 zł.
Organizacja zarobiła 190 598 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 190 598 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja PA Group wykazała zysk netto większy niż 73% organizacji z branży "Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 55% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 73% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 71% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 88% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 22% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 55% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 97% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.1%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 73% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 55% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 73% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 71% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 88% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 22% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 55% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 97% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 wynosił on 0.1%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 10 sprawozdań finansowych, 3 złożono po terminie, a 7 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 44 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 86 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+44
dni względem terminu
7
w terminie
3
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 26 dni20-04-2026
2024
−1 mies. 9 dni06-06-2025
2023
−21 dni24-06-2024
2022
−1 mies. 13 dni02-06-2023
2021
−3 mies. 5 dni12-07-2022
2020
−1 dni14-10-2021
2019
−3 mies. 10 dni07-07-2020
2018
+11 mies. 28 dni07-07-2020
2017
+1 mies. 20 dni03-09-2018
2016
+13 mies. 22 dni31-08-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Hnb2 Holding B.v. posiada 44
udziałów,
które stanowią
88.0% firmy.