SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI, PODPISYWANIA DOKUMENTÓW I DO ZACIĄGANIA ZOBOWIĄZAŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIONY JEST KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI, PODPISYWANIA DOKUMENTÓW I ZACIĄGANIA ZOBOWIĄZAŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIONY JEST PREZES ZARZĄDU.
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Brak danych o wycenie organizacji Mont-Spaw Polska.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi
74 397 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 283 487 zł w
2022 roku. • 305 611 zł w
2021 roku. • 432 282 zł w
2020 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
221 259 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -7757 zł w
2021 roku. • -98 525 zł w
2020 roku. • 434 761 zł w
2019 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
251 578 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 482 761 zł w
2019 roku. • 319 407 zł w
2018 roku. • -20 395 zł w
2017 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Mont-Spaw Polska mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 - 10 os. (szac.) w 2021 roku. • 2 - 10 os. (szac.) w 2020 roku. • 6 os. w 2019 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 17 obwieszczeń
dotyczących organizacji Mont-Spaw Polska.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 23 lipca 2025 (MSiG nr 141/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
17
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
17 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 765275. MONT-SPAW POLSKA SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000571949. SYSTEM, wpis do rejestru: 19.08.2015.
[RDF/749685/25/906]
MSiG 141/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 30.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 21 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 765274. MONT-SPAW POLSKA SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000571949. SYSTEM, wpis do rejestru: 19.08.2015.
[RDF/749685/25/505]
MSiG 141/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 30.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 20 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 30.06.2025 okres OD
01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 413422. MONT-SPAW POLSKA SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000571949. SYSTEM, wpis do rejestru: 19.08.2015.
[RDF/719121/25/451]
MSiG 99/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 13.05.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 19 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
-
Poz. 413421. MONT-SPAW POLSKA SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000571949. SYSTEM, wpis do rejestru: 19.08.2015.
[RDF/719121/25/50]
MSiG 99/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 13.05.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 18 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 13.05.2025 okres OD
01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 1378133. MONT-SPAW POLSKA SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000571949. SYSTEM, wpis do rejestru: 19.08.2015.
[RDF/571757/23/866]
MSiG 235/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 25.11.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 17 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 1378132. MONT-SPAW POLSKA SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000571949. SYSTEM, wpis do rejestru: 19.08.2015.
[RDF/571757/23/465]
MSiG 235/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 25.11.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 16 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 25.11.2023 okres OD
01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 1272083. MONT-SPAW POLSKA SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000571949. SYSTEM, wpis do rejestru: 19.08.2015.
[RDF/565370/23/693]
MSiG 201/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 05.10.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 15 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 1272082. MONT-SPAW POLSKA SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000571949. SYSTEM, wpis do rejestru: 19.08.2015.
[RDF/565370/23/292]
MSiG 201/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 05.10.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 14 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 05.10.2023 okres OD
01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 1272081. MONT-SPAW POLSKA SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000571949. SYSTEM, wpis do rejestru: 19.08.2015.
[RDF/565369/23/283]
MSiG 201/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 05.10.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 13 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 1272080. MONT-SPAW POLSKA SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000571949. SYSTEM, wpis do rejestru: 19.08.2015.
[RDF/565369/23/882]
MSiG 201/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
X V. W P I S Y D O
W dniu 05.10.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 12 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 05.10.2023 okres OD
01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 844108. MONT-SPAW POLSKA SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000571949. SYSTEM, wpis do rejestru: 19.08.2015.
[RDF/250886/20/257]
MSiG 198/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 03.10.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 11 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 64737. MONT-SPAW POLSKA SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000571949. SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII
WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 19.08.2015.
[OP.VIII NS-REJ.KRS/10790/19/631]
Rzuć okiemMSiG 29/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 05.02.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 10 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników wykreślić: 1 1. OSI
PIŃSKI 2. MIŁOSZ 3. [ukryto] 5. 75 UDZIAŁÓW
O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 7.500,00 ZŁ 6. NIE 2 (dla
pozycji: 1. OSIPIŃSKI 2. SZYMON 3. [ukryto])
5. 75 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 7.500,00
ZŁ wpisać: 5. 150 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 15.000,00 ZŁ wykreślić: 6. NIE wpisać: 6. TAK
Poz. 199531. MONT-SPAW POLSKA SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000571949. SYSTEM, wpis do rejestru: 19.08.2015.
[RDF/104389/19/874]
MSiG 72/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 04.04.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 04.04.2019 okres OD
01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 1106370. MONT-SPAW POLSKA SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000571949. SYSTEM, wpis do rejestru: 19.08.2015.
[RDF/884100/18/26]
MSiG 225/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.10.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 29.10.2018 okres OD
01.01.2016 DO 31.12.2016
Poz. 1106369. MONT-SPAW POLSKA SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000571949. SYSTEM, wpis do rejestru: 19.08.2015.
[RDF/884086/18/899]
MSiG 225/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.10.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 29.10.2018 okres OD
19.08.2015 DO 31.12.2015
Poz. 515823. MONT-SPAW POLSKA SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000571949. SYSTEM, wpis do rejestru: 19.08.2015.
[RDF/357620/18/15]
MSiG 190/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 10.07.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 10.07.2018 okres OD
01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 327373. MONT-SPAW POLSKA SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000571949. SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII
WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU
SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 19.08.2015.
[OP.VIII NS-REJ.KRS/13006/16/645]
Rzuć okiemMSiG 197/2016XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 03.10.2016 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane
osób wchodzących w skład organu wykreślić:
1 1. OSIPIŃSKI 2. MIŁOSZ 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE wpisać: 2 1. OSIPIŃSKI 2. SZYMON 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Mont-Spaw Polska nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Mont-Spaw Polska wynosi 0,26%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,245% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,26% w 2024 roku. • 1,95% w 2023 roku. • 0,75% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Mont-Spaw Polska charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Mont-Spaw Polska wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 0 zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 0 zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
13 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 42 tys. zł w 2022 roku. • 26 tys. zł w 2021 roku. • 16 tys. zł w 2020 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 39 tys. zł w 2019 roku. • 1 tys. zł w 2018 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 136 tys. zł w 2022 roku. • 92 tys. zł w 2021 roku. • 54 tys. zł w 2020 roku.
Wynagrodzenia
Brak danych o wynagrodzeniach dla organizacji Mont-Spaw Polska za wybrany rok.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
104 589 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 225 394 zł w 2019 roku • 68 648 zł w 2018 roku • 16 215 zł w 2017 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
10,2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
26,2% w 2019 roku •
6,7% w 2018 roku •
5,8% w 2017 roku
Bilans
Brak danych o aktywach dla organizacji Mont-Spaw Polska za wybrany okres.
Brak danych o pasywach dla organizacji Mont-Spaw Polska za wybrany okres.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 54 048 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 59 811 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 2 025 682 zł sumy bilansowej i 389 779 zł kapitału własnego w 2022 roku. • 2 025 130 zł sumy bilansowej i 261 507 zł kapitału własnego w 2021 roku. • 1 917 585 zł sumy bilansowej i 270 158 zł kapitału własnego w 2020 roku.
Rentowność
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
2 punkty procentowe rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
17,5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
19 punktów procentowych rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
1159,5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 5762 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 635 903 zł w 2022 roku • 1 763 623 zł w 2021 roku • 1 647 428 zł w 2020 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
2,5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 81% w 2022 roku • 87% w 2021 roku • 86% w 2020 roku
Wierzyciele
Brak danych o tym, komu organizacja Mont-Spaw Polska jest winna, za wybrany okres.
Brak danych o podziale zobowiązań za wybrany okres
W roku 2019 największa część zobowiązań przypada dostawcom: 86% (w 2017 największa część przypadała rezerwom i rozliczeniom (bez konkretnego wierzyciela): 100%).
Płynność finansowa
Brak danych o płynności finansowej organizacji Mont-Spaw Polska za wybrany okres.
Brak danych
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 1,69 w 2019 roku
Obsługa długu
Brak danych o obsłudze długu organizacji Mont-Spaw Polska za wybrany okres.
Brak danych
Cykl konwersji gotówki
Brak danych o cyklu konwersji gotówki organizacji Mont-Spaw Polska za wybrany okres.
Brak danych
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 282 dni w 2019 roku
Struktura kosztów
Brak danych o strukturze kosztów organizacji Mont-Spaw Polska za wybrany okres.
Brak danych
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 859 tys. zł w 2019 roku • 1 mln zł w 2018 roku • 282 tys. zł w 2017 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2019 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi
20 187 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 82 605 zł w 2019 roku • -5431 zł w 2018 roku • 42 231 zł w 2017 roku
Organizacja Mont-Spaw Polska wykazała zysk netto większy niż 31% organizacji z branży "Produkcja konstrukcji metalowych i ich części".
Organizacja wykazała przychód większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 31% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 0% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 0% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 był wyższy niż 74% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 3% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 20% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była wyższa niż 22% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była wyższa niż 15% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 81% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Nie dysponujemy pełną treścią sprawozdania za okres 2024 (01-01-2024 do 31-12-2024) wybrany w pozostałych częściach raportu. Poniżej sprawozdanie za okres 2019 (01-01-2019 do 31-12-2019).
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy28 z 35 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi1 293 495,82
I. Przychody netto ze sprzedaży1 293 495,82
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
B. Koszty działalności operacyjnej858 734,72
I. Amortyzacja48 000,00
II. Zużycie materiałów i energii126 563,43
III. Usługi obce458 175,08
IV. Wynagrodzenia215 787,19
V. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)9 606,68
VI. Pozostałe koszty, w tym: (+1)602,34
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)434 761,10
D. Pozostałe przychody operacyjne, w tym:0,00
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne, w tym:0,00
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
F. Przychody finansowe, w tym:0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach od jednostek, w których jednostka posiada zaangażowanie w kapitale, w tym: (+1)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
G. Koszty finansowe, w tym:0,00
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
H. Zysk (strata) brutto (C + D - E + F - G)434 761,10
I. Podatek dochodowy82 605,00
J. Zysk (strata) netto (H - I)352 156,10
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Mont-Spaw Polska składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 10 sprawozdań finansowych, 6 złożono po terminie, a 4 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 268 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 15 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+268
dni względem terminu
4
w terminie
6
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−15 dni30-06-2025
2023
+10 mies. 2 dni13-05-2025
2022
+4 mies. 13 dni25-11-2023
2021
+11 mies. 25 dni05-10-2023
2020
+24 mies.05-10-2023
2019
−12 dni03-10-2020
2018
−3 mies. 12 dni04-04-2019
2017
−12 dni03-07-2018
2016
+15 mies. 21 dni29-10-2018
2015
+27 mies. 26 dni29-10-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Osipiński Szymon posiada 150 udziałów, które stanowią 100% firmy.
Największym udziałowcem od 05.02.2020 jest Osipiński Szymon kontrolujący
100% udziałów.
Najwięksi udziałowcy w okresie od 19.08.2015 do 05.02.2020: • Osipiński Szymon (50% udziałów) • Osipiński Miłosz (50% udziałów)