SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ ILOŚCI OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja Kwik Patch EU osiągnęła 4 244 178 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 4 235 172 zł. Pozostałe przychody to 9006 zł.
Całkowite koszty wyniosły 3 927 760 zł.
Zysk netto wyniósł 307 412 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 434 691 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 4 244 178 zł w 2025 roku. • 2 031 364 zł w 2024 roku. • 2 451 718 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 48 192 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 307 412 zł w 2025 roku. • -75 629 zł w 2024 roku. • 200 154 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Kwik Patch EU wynosi 5 096 488 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
1 037 388 zł a 10 610 444 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 559 023 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 5 096 488 zł w 2025 roku. • 2 161 072 zł w 2024 roku. • 3 298 645 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Kwik Patch EU wynosi 344 tys. zł.
EBITDA Kwik Patch EU wynosi 368 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
52 706 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 344 402 zł w
2025 roku. • -69 262 zł w
2024 roku. • 235 166 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
55 659 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 368 028 zł w
2025 roku. • -49 031 zł w
2024 roku. • 258 017 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Kwik Patch EU wynosi 2 osób.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 os. w 2025 roku. • 3 os. w 2024 roku. • 5 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Kwik Patch EU wynosi 2,89%. To oznacza, że firma ma szansę 2,89% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,003% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,89% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Kwik Patch EU wynosi 0,15%. To oznacza, że firma ma szansę 0,15% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,013% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,15% w 2025 roku. • 0,13% w 2024 roku. • 0,04% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Kwik Patch EU charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Kwik Patch EU wynosi 194 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 52 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 478 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 52 tys. zł a 478 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
24 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 194 tys. zł w 2025 roku. • 116 tys. zł w 2024 roku. • 143 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 52 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 35 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 478 tys. zł w 2025 roku. • 363 tys. zł w 2024 roku. • 382 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
183 870
zł.
Koszty operacyjne Kwik Patch EU wyniosły
3 890 770
zł.
Wynagrodzenia stanowią
5%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
22 984 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 183 870 zł w 2025 roku • 243 613 zł w 2024 roku • 400 549 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
5% w 2025 roku •
12% w 2024 roku •
19% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Kwik Patch EU wyniosła 4 090 964 zł.
a
ktywa obrotowe to 4 072 086 zł.
a
ktywa trwałe to 18 878 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 4 090 964 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 2 707 780 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 383 185 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 491 605 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 4 090 964 zł w 2025 roku. • 1 741 481 zł w 2024 roku. • 1 865 078 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 8%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 22%.
Marża operacyjna wyniosła 8%.
Marża netto wyniosła 7%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 7.1 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.1 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Kwik Patch EU wyniosły 2 707 780 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 4 090 964 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 66%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 337 574 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 2 707 780 zł w 2025 roku • 665 709 zł w 2024 roku • 713 676 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 7.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 66% w 2025 roku • 38% w 2024 roku • 38% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Kwik Patch EU wykazała przychody na poziomie 4 244 178 zł.
Organizacja zarobiła 337 407 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 29 995 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 307 412 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 3749 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 29 995 zł w 2025 roku • 10 zł w 2024 roku • 19 908 zł w 2023 roku
Organizacja Kwik Patch EU wykazała zysk netto większy niż 70% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli".
Organizacja wykazała przychód większy niż 51% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 64% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 62% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 69% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 66% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 61% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 62% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 67% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.07%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 70% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 51% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 64% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 62% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 69% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 66% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 61% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 62% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 67% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.07%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 86 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 89 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-86
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 29 dni17-04-2026
2024
−20 dni25-06-2025
2023
−1 mies. 18 dni28-05-2024
2022
−2 mies.16-05-2023
2021
−2 mies. 27 dni20-07-2022
2020
−4 mies. 29 dni19-05-2021
2019
−6 mies. 26 dni23-03-2020
2018
−3 mies. 22 dni25-03-2019
2017
−6 dni09-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Łuczak Juliusz posiada b.d.
udziałów,
które stanowią
NaN% firmy.
Łuczak Maja posiada b.d.
udziałów,
które stanowią
NaN% firmy.
Największymi udziałowcami w organizacji są: • Towarzystwo "tfk" (0% udziałów) • Galana (0% udziałów)
Najwięksi udziałowcy w okresie od 30.01.2019 do 02.02.2021: • Łuczak Maja (50% udziałów) • Łuczak Juliusz (50% udziałów)
Najwięksi udziałowcy w okresie od 30.08.2018 do 30.01.2019: • Łuczak Juliusz (50% udziałów) • Galana (50% udziałów)