Organizacja P & E osiągnęła 5 553 545 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 5 533 403 zł. Pozostałe przychody to 20 142 zł.
Całkowite koszty wyniosły 5 535 186 zł.
Strata netto wyniosła 1783 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 1 388 386 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 5 553 545 zł w 2024 roku. • 5 082 600 zł w 2023 roku. • 2 581 911 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -446 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -1783 zł w 2024 roku. • 292 165 zł w 2023 roku. • -9332 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji P & E wynosi 3 897 877 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 13 883 862 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 974 469 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 3 897 877 zł w 2024 roku. • 4 753 913 zł w 2023 roku. • 1 721 274 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT P & E wynosi -19 tys. zł.
EBITDA P & E wynosi -18 tys. zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie P & E wynosi 2 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie. Przeciętna zmiana wynosi
0 os. rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 os. w 2024 roku. • 1 os. w 2023 roku. • 1 os. w 2022 roku.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji P & E wynosi 2,89%. To oznacza, że firma ma szansę 2,89% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,365% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,89% w 2024 roku. • 2,89% w 2023 roku. • 2,90% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji P & E wynosi 0,38%. To oznacza, że firma ma szansę 0,38% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,080% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,38% w 2024 roku. • 0,16% w 2023 roku. • 0,23% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
P & E charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 4 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla P & E wynosi 85 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 221 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 221 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
21 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 85 tys. zł w 2024 roku. • 100 tys. zł w 2023 roku. • 25 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 52 tys. zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 221 tys. zł w 2024 roku. • 203 tys. zł w 2023 roku. • 103 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
148 682
zł.
Koszty operacyjne P & E wyniosły
5 552 825
zł.
Wynagrodzenia stanowią
3%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
37 170 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 148 682 zł w 2024 roku • 88 559 zł w 2023 roku • 71 494 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
3% w 2024 roku •
2% w 2023 roku •
3% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów P & E wyniosła 1 738 515 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 691 631 zł.
a
ktywa trwałe to 46 884 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 738 515 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 477 830 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 260 685 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 434 629 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 738 515 zł w 2024 roku. • 1 613 137 zł w 2023 roku. • 896 285 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -0%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -1%.
Marża operacyjna wyniosła -0%.
Marża netto wyniosła -0%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji nie zmienia się w czasie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.2 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji nie zmienia się w czasie.
Marża netto organizacji nie zmienia się w czasie.
Zadłużenie
Zobowiązania P & E wyniosły 1 477 830 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 738 515 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 85%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 369 457 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 477 830 zł w 2024 roku • 1 350 669 zł w 2023 roku • 925 982 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 85% w 2024 roku • 84% w 2023 roku • 103% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja P & E wykazała przychody na poziomie 5 553 545 zł.
Organizacja zarobiła -1783 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -1783 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2024 roku • 31 866 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Organizacja P & E wykazała zysk netto większy niż 31% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli".
Organizacja wykazała przychód większy niż 60% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 52% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 73% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 30% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 28% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 33% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 20% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.01%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 31% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 60% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 52% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 73% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 30% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 28% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 33% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 20% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2024 wynosił on 0.01%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 4 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 80 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 22 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-80
dni względem terminu
4
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−22 dni23-06-2025
2023
−1 mies. 4 dni11-06-2024
2022
−2 mies. 5 dni11-05-2023
2021
−6 mies. 21 dni28-03-2022
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Widelski Maciej posiada 25
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Luckett Joseph Patrick posiada 25
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Największymi udziałowcami w organizacji są: • Widelski Maciej (50% udziałów) • Luckett Joseph Patrick (50% udziałów)
Największym udziałowcem w okresie od 30.04.2021 do 07.11.2023
był Widelski Maciej kontrolując 100% udziałów.