Organizacja Stacja Paliw Milo PTE Żuralski osiągnęła 48 328 890 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 48 328 890 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 46 256 099 zł.
Zysk netto wyniósł 2 072 791 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 3 990 075 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 48 328 890 zł w 2025 roku. • 42 572 505 zł w 2024 roku. • 36 561 395 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 204 067 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 2 072 791 zł w 2025 roku. • 1 969 534 zł w 2024 roku. • 618 422 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Stacja Paliw Milo PTE Żuralski wynosi 45 047 403 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
4 536 977 zł a 120 822 226 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 3 636 501 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 45 047 403 zł w 2025 roku. • 39 282 309 zł w 2024 roku. • 29 687 877 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Stacja Paliw Milo PTE Żuralski wynosi 2,08 mln zł.
EBITDA Stacja Paliw Milo PTE Żuralski wynosi 2,48 mln zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
206 810 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 2 084 230 zł w
2025 roku. • 1 974 843 zł w
2024 roku. • 629 731 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
223 934 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 2 484 866 zł w
2025 roku. • 2 396 212 zł w
2024 roku. • 1 033 362 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Stacja Paliw Milo PTE Żuralski wynosi 19 osób.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 19 os. w 2025 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2024 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Stacja Paliw Milo PTE Żuralski wynosi 2,75%. To oznacza, że firma ma szansę 2,75% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,014% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,75% w 2025 roku. • 2,77% w 2024 roku. • 2,79% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Stacja Paliw Milo PTE Żuralski wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,005% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2025 roku. • 0,03% w 2024 roku. • 0,08% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Stacja Paliw Milo PTE Żuralski charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Stacja Paliw Milo PTE Żuralski wynosi 1,01 mln zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 313 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,93 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 313 tys. zł a 1,93 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
65 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 1,01 mln zł w 2025 roku. • 768 tys. zł w 2024 roku. • 586 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 313 tys. zł w 2025 roku. • 130 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,93 mln zł w 2025 roku. • 1,7 mln zł w 2024 roku. • 1,46 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
1 231 437
zł.
Koszty operacyjne Stacja Paliw Milo PTE Żuralski wyniosły
46 244 660
zł.
Wynagrodzenia stanowią
3%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
65 858 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 1 231 437 zł w 2025 roku • 1 061 361 zł w 2024 roku • 921 810 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
0.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
3% w 2025 roku •
3% w 2024 roku •
3% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Stacja Paliw Milo PTE Żuralski wyniosła 8 046 262 zł.
a
ktywa obrotowe to 4 028 290 zł.
a
ktywa trwałe to 4 017 971 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 8 046 262 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 996 959 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 6 049 303 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 340 011 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 8 046 262 zł w 2025 roku. • 5 563 065 zł w 2024 roku. • 5 742 161 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 26%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 34%.
Marża operacyjna wyniosła 4%.
Marża netto wyniosła 4%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.1 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Stacja Paliw Milo PTE Żuralski wyniosły 1 996 959 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 8 046 262 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 25%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 126 433 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 996 959 zł w 2025 roku • 1 533 061 zł w 2024 roku • 1 955 592 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 0.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 25% w 2025 roku • 28% w 2024 roku • 34% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Stacja Paliw Milo PTE Żuralski wykazała przychody na poziomie 48 328 890 zł.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Stacja Paliw Milo PTE Żuralski wykazała zysk netto większy niż 92% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliw".
Organizacja wykazała przychód większy niż 92% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 85% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 44% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 63% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 57% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 81% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 75% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 2%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 92% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 92% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 85% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 44% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 63% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 57% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 81% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 75% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż NaN% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 2%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 108 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 107 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-108
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 17 dni30-03-2026
2024
−3 mies. 16 dni31-03-2025
2023
−4 mies. 6 dni11-03-2024
2022
−3 mies. 17 dni30-03-2023
2021
−3 mies. 19 dni28-06-2022
2020
−3 mies. 22 dni25-06-2021
2019
−6 mies. 22 dni27-03-2020
2018
−1 mies. 1 dni14-06-2019
2017
−2 mies. 9 dni07-05-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki