Organizacja szkoleń otwartych i zamkniętych|Posiada doświadczonych trenerów z różnych dziedzin|Umożliwia zdobycie dofinansowania na szkolenia|Oferuje szkolenia online, stacjonarne i hybrydowe|Specjalizuje się w tematyce zarządzania i oceny pracowników
FUND INDUSTRY SUPPORT to organizacja specjalizująca się w kształceniu i rozwijaniu umiejętności pracowników w różnych dziedzinach. Oferuje szeroką gamę szkoleń, które przyczyniają się do podniesienia efektywności pracy oraz poprawy komunikacji w zespołach. Szkolenia prowadzone są w elastycznym formacie, w tym online, stacjonarnie oraz hybrydowo, co umożliwia dostosowanie się do potrzeb klientów. Dodatkowo, organizacja ukierunkowuje swoje działania na pomoc w pozyskiwaniu dofinansowań, co czyni jej ofertę bardziej dostępną i atrakcyjną dla przedsiębiorstw. Oferta obejmuje m.in. szkolenia dotyczące systemów ocen pracowników oraz technik zarządzania, umożliwiając uczestnikom doskonalenie swoich kompetencji menedżerskich.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Fund Industry Support osiągnęła 414 750 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 414 750 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 418 110 zł.
Strata netto wyniosła 3360 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 17 467 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 414 750 zł w 2025 roku. • 397 500 zł w 2024 roku. • 458 755 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 221 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -3360 zł w 2025 roku. • 3874 zł w 2024 roku. • 20 022 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Fund Industry Support wynosi 280 633 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 1 036 875 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 7639 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 280 633 zł w 2025 roku. • 287 150 zł w 2024 roku. • 389 673 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Fund Industry Support wynosi -3 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
248 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -3360 zł w
2025 roku. • 3874 zł w
2024 roku. • 20 038 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Fund Industry Support.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Fund Industry Support wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Fund Industry Support wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,004% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2025 roku. • 0,01% w 2024 roku. • 0,01% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Fund Industry Support charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Fund Industry Support wynosi 5 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 17 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 17 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
0 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 5 tys. zł w 2025 roku. • 6 tys. zł w 2024 roku. • 7 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 1 tys. zł w 2024 roku. • 1 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 17 tys. zł w 2025 roku. • 16 tys. zł w 2024 roku. • 18 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Fund Industry Support wyniosły
418 110
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-7157 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
2.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Fund Industry Support wyniosła 6287 zł.
a
ktywa obrotowe to 6287 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 6287 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 776 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 5511 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -11 787 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 6287 zł w 2025 roku. • 9962 zł w 2024 roku. • 12 064 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -53%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -61%.
Marża operacyjna wyniosła -1%.
Marża netto wyniosła -1%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -6 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -7.6 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.1 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Fund Industry Support wyniosły 776 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 6287 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 12%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -6446 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 776 zł w 2025 roku • 1091 zł w 2024 roku • 7066 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 12% w 2025 roku • 11% w 2024 roku • 59% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Fund Industry Support wykazała przychody na poziomie 414 750 zł.
Organizacja zarobiła -3360 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -3360 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Fund Industry Support wykazała zysk netto większy niż 25% organizacji z branży "Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane".
Organizacja wykazała przychód większy niż 70% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 22% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 42% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 31% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 30% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 13% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 11% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.04%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 25% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 70% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 22% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 42% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 31% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 30% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 13% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 11% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.04%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 6 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 35 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 72 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-35
dni względem terminu
6
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 12 dni04-05-2026
2023
−5 dni10-07-2024
2022
+19 dni03-08-2023
2021
−3 dni12-10-2022
2020
−3 mies. 16 dni01-07-2021
2019
−3 mies.17-07-2020
2018
−29 dni16-06-2019
2017
+2 dni17-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Wieloch Dariusz posiada 180
udziałów,
które stanowią
90.0% firmy.
Matczuk Tomasz posiada 20
udziałów,
które stanowią
10.0% firmy.
Największym udziałowcem od 22.08.2024 jest Wieloch Dariusz kontrolujący 90% udziałów.
Najwięksi udziałowcy w okresie od 09.08.2023 do 22.08.2024: • Lewandowicz Kamila (30% udziałów) • Wieloch Dariusz (30% udziałów) • Leszczyński Marek (30% udziałów)
W okresie od 05.03.2018 do 09.08.2023 najwięcej udziałów posiadał Matczuk Tomasz. Jego udziały w tym czasie wynosiły 30%.