Organizacja Środkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna osiągnęła 1 810 395 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 685 221 zł. Pozostałe przychody to 125 174 zł.
Całkowite koszty wyniosły 2 090 061 zł.
Strata netto wyniosła 404 839 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 182 688 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 810 395 zł w 2025 roku. • 10 032 532 zł w 2024 roku. • 1 623 184 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 593 381 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -404 839 zł w 2025 roku. • 6 054 480 zł w 2024 roku. • 579 093 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Środkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna wynosi 30 271 777 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 155 012 516 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 648 492 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 30 271 777 zł w 2025 roku. • 64 815 613 zł w 2024 roku. • 32 766 973 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Środkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna wynosi -487 tys. zł.
EBITDA Środkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna wynosi -487 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
712 575 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -486 523 zł w
2025 roku. • 7 625 510 zł w
2024 roku. • 632 737 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Środkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Środkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,88% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Środkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna wynosi 0,16%. To oznacza, że firma ma szansę 0,16% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,045% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,16% w 2025 roku. • 0,09% w 2024 roku. • 0,03% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Środkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Środkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna wynosi 1,3 mln zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 7,75 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 7,75 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
56 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 1,3 mln zł w 2025 roku. • 2,3 mln zł w 2024 roku. • 1,7 mln zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 301 tys. zł w 2024 roku. • 49 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 7,75 mln zł w 2025 roku. • 9,04 mln zł w 2024 roku. • 7,83 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
149 809
zł.
Koszty operacyjne Środkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna wyniosły
2 171 896
zł.
Wynagrodzenia stanowią
7%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
16 476 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 149 809 zł w 2025 roku • 123 910 zł w 2024 roku • 40 740 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
7% w 2025 roku •
6% w 2024 roku •
4% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Środkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna wyniosła 41 065 932 zł.
a
ktywa obrotowe to 2 464 828 zł.
a
ktywa trwałe to 38 601 104 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 41 065 932 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 2 312 803 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 38 753 129 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 873 860 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 41 065 932 zł w 2025 roku. • 47 445 867 zł w 2024 roku. • 39 471 346 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -1%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -1%.
Marża operacyjna wyniosła -29%.
Marża netto wyniosła -22%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.7 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.9 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 291.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 181.9 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Środkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna wyniosły 2 312 803 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 41 065 932 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 6%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 171 592 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 2 312 803 zł w 2025 roku • 2 233 418 zł w 2024 roku • 313 378 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 0.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 6% w 2025 roku • 5% w 2024 roku • 1% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Środkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna wykazała przychody na poziomie 1 810 395 zł.
Organizacja zarobiła -363 460 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 41 380 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -404 839 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -11% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -113 370 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 41 380 zł w 2025 roku • 1 806 295 zł w 2024 roku • 58 149 zł w 2023 roku
Organizacja Środkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna wykazała zysk netto większy niż 5% organizacji z branży "Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek".
Organizacja wykazała przychód większy niż 82% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 96% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 26% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 32% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 28% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 38% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 23% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 88% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.08%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 5% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 82% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 96% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 26% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 32% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 28% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 38% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 23% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 88% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.08%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 8 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 41 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 104 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-41
dni względem terminu
8
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 14 dni02-04-2026
2024
−3 mies. 9 dni07-04-2025
2023
−2 mies. 20 dni26-04-2024
2022
+2 mies.13-09-2023
2021
−17 dni28-09-2022
2020
−3 mies. 12 dni05-07-2021
2019
−9 dni06-10-2020
2018
−7 dni08-07-2019
2017
−9 dni06-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Property Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych posiada 140000
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 27.01.2021 jest Property Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 22.02.2018 do 27.01.2021
był Property Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 05.05.2016 do 22.02.2018 najwięcej udziałów posiadał Property Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.