SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA JEDYNY CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU GDY ZARZĄD SKŁADA SIĘ Z WIĘCEJ NIŻ JEDNEGO CZŁONKA, OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE, PRZY CZYM JEDEN Z NICH MUSI BYĆ ZAKWALIFIKOWANY JAKO CZŁONEK ZARZĄDU GRUPY A, A DRUGI JAKO CZŁONEK ZARZĄDU GRUPY B.
Organizacja Promontoria Logistics Poland 4 osiągnęła 5 689 874 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 5 533 977 zł. Pozostałe przychody to 155 897 zł.
Całkowite koszty wyniosły 10 129 696 zł.
Strata netto wyniosła 4 595 719 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 43 498 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 5 689 874 zł w 2025 roku. • 6 999 157 zł w 2024 roku. • 6 459 877 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -503 364 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -4 595 719 zł w 2025 roku. • 864 051 zł w 2024 roku. • -1 688 127 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Promontoria Logistics Poland 4 wynosi 11 064 030 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 38 777 498 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 535 277 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 11 064 030 zł w 2025 roku. • 18 839 878 zł w 2024 roku. • 14 376 117 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Promontoria Logistics Poland 4 wynosi -4,93 mln zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
506 004 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -4 928 789 zł w
2025 roku. • 2 290 785 zł w
2024 roku. • -2 364 760 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Promontoria Logistics Poland 4.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Promontoria Logistics Poland 4 wynosi 2,85%. To oznacza, że firma ma szansę 2,85% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,85% w 2025 roku. • 2,85% w 2024 roku. • 2,85% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Promontoria Logistics Poland 4 wynosi 1,43%. To oznacza, że firma ma szansę 1,43% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,133% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 1,43% w 2025 roku. • 0,26% w 2024 roku. • 1,00% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Promontoria Logistics Poland 4 charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena D (niska wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Promontoria Logistics Poland 4 wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,94 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 1,94 mln zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,94 mln zł w 2025 roku. • 2,86 mln zł w 2024 roku. • 2,68 mln zł w 2023 roku.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Promontoria Logistics Poland 4 wyniosła 33 603 010 zł.
a
ktywa obrotowe to 4 835 554 zł.
a
ktywa trwałe to 28 767 456 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 33 603 010 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 23 908 636 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 9 694 375 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -238 153 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 33 603 010 zł w 2025 roku. • 38 599 751 zł w 2024 roku. • 36 073 253 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -14%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -47%.
Marża operacyjna wyniosła -89%.
Marża netto wyniosła -81%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -5.4 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -8.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -8.8 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Promontoria Logistics Poland 4 wyniosły 23 908 636 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 33 603 010 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 71%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 514 215 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 23 908 636 zł w 2025 roku • 24 309 657 zł w 2024 roku • 22 647 210 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 71% w 2025 roku • 63% w 2024 roku • 63% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Promontoria Logistics Poland 4 wykazała przychody na poziomie 5 689 874 zł.
Organizacja zarobiła -3 569 459 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 1 026 261 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -4 595 719 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -29% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 127 361 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 1 026 261 zł w 2025 roku • 461 385 zł w 2024 roku • 364 265 zł w 2023 roku
Organizacja Promontoria Logistics Poland 4 wykazała zysk netto większy niż 1% organizacji z branży "Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi".
Organizacja wykazała przychód większy niż 88% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 92% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 73% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 14% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 13% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 11% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 6% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 98% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.07%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 88% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 92% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 73% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 14% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 13% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 11% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 6% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 98% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.07%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 7 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 41 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 76 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-41
dni względem terminu
7
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 16 dni30-04-2026
2024
−29 dni16-06-2025
2023
−1 mies. 25 dni21-05-2024
2022
−15 dni30-06-2023
2021
−1 mies. 20 dni26-08-2022
2020
−3 mies. 12 dni05-07-2021
2019
−1 mies. 18 dni28-08-2020
2018
+1 dni16-07-2019
2017
+1 dni16-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Promontoria Logistics Poland 4 Holdings B.v. posiada 46816
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 13.12.2021 jest Promontoria Logistics Poland 4 Holdings B.v. kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 07.10.2020 do 13.12.2021
był Pec Dutch Holdings B.v. kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 21.06.2017 do 07.10.2020 najwięcej udziałów posiadał Pec Dutch Holdings B.v.. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.